Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas žaidėjams dėl namų sistemos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3246 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

 

Bekurdamas pradėjau galvoti apie namų raktų davimą kitam žaidėjui ar žaidėjams. Noriu paklausti sa-mp žaidėjų, kurie žaidžia grp, real-life etc. serveriuose, kaip jums būtų geriau, variantas A ar variantas B?

 

Variantas A: kiekvienas žaidėjas galėtų turėti tik po vieną raktą t.y. jei turi raktus nuo vieno namo, negalės turėti kito namo rakto, bet namo savininkas galės išdalinti neribotą kiekį raktų, nors ir visiems serverio žaidėjams.

 

Variantas B: namo savininkas galės iš viso išdalinti 2 ar 3 raktus skirtingiems žaidėjams, bet žaidėjai galės turėti nelimituotą kiekį raktų t.y. galės turėti skirtingų namų raktus ir kiek tų raktų turės bus nelimituota.

 

Dėkui už pagalbą iš karto

.eko

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomonė B, bet būtų dar įdomiau jai savininkas duoda raktą tam jog kitas žaidėjas pasidarytų kopija raktų ir galėtu naudotis namu, o senajį raktą turėtų atiduoti savininku ,bet raktų kiek nori tiek gali kopijų pasidaryt. Na čia ždž fantazijos reikalas gali prigalvoti kaip tik nori. Bet čia tik mano pasiūlymas. :)

Redaguota , nario Lorem_Max
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomonė B, bet būtų dar įdomiau jai savininkas duoda raktą tam jog kitas žaidėjas pasidarytų kopija raktų ir galėtu naudotis namu, o senajį raktą turėtų atiduoti savininku ,bet raktų kiek nori tiek gali kopijų pasidaryt. Na čia ždž fantazijos reikalas gali prigalvoti kaip tik nori. Bet čia tik mano pasiūlymas. :)

Kurčiau RP tai visai nieko įdėja būtų. Dabar nenoriu taip detaliai visą sistemą kurti, yra pakankamai išplesta ir taip, tik negaliu dar viešinti informacijos. Dėkui už nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3246 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...