Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokį motorolerį pirkti? (Rakinkite)


fiftenng.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3268 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

Taigi, šiandien nusprendžiau, kad ir man reiktų nusipirkti motorolerį, tad prašau padėkite man išsirinkti ir numeskite nuorodas (iš autogidas.lt (nereklama) ar kitur)! Turi neviršyti 50 cc ir kainos t.y: 400 eur.

 

Ačiū, būtų šaunu, kad post'intų tik nusimanantys. :)

Redaguota , nario fiftenng.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki.

Taigi, šiandien nusprendžiau, kad ir man reiktų išlaikyti AM kategorijos teises ir žinoma nusipirkti patį mopedą/motorolerį. Tad, nekuriant dviejų ar daugiau temų visus klausimus pateiksiu čia, tikiu, kad atsiras gerų žmonių kurie man padės. :) Labai nepykite jeigu nusišneku, tiesiog dar gerai nieko nežinau. :D

 

1. Kokios markės mopedą/motorolerį pirkti ir kodėl?

2. Ar sunku išmokti vairuoti? :D

3. Ar sunku išlaikyti teises?

 

Ačiū, taip pat būtų šaunu, kad rašytų nusimanantys. :)

 

Pirk pagal kišenę, vairuoti tas pats kas su dviračiu, teises išsilaikyt kaip 2 pirštus apmyžt, seselė už medicinkę atsakymus pasako ir paleidžia ir taip diena dienon :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kiek metų tau? Gerai pagalvok ar verta jas laikytis, nes 18 metų išlaikęs B kategorijos vairavimo egzaminą gauni ir AM kategoriją. Ar nebus taip, kad išsilaikysi šitą, o po metų ar dviejų laikysi B.

Man 15, nemanau ar verta laukti 3 metus. :D

Redaguota , nario fiftenng.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek metų tau? Gerai pagalvok ar verta jas laikytis, nes 18 metų išlaikęs B kategorijos vairavimo egzaminą gauni ir AM kategoriją. Ar nebus taip, kad išsilaikysi šitą, o po metų ar dviejų laikysi B.

 

 

Apsimoka jei esi 15, 16 metų, kadangi išsilaikius B kategoriją nereikia važinėti su klevo lapu ir visur važiuoti max 70. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apsimoka jei esi 15, 16 metų, kadangi išsilaikius B kategoriją nereikia važinėti su klevo lapu ir visur važiuoti max 70. :)

A1 A2 A3 ir A skaitos kaip vairavimo stažas :) išsilaikęs 125 kubiku motociklo teises 2m pavažinėsi arba šjp prastumsi dūrą ir nebereikės klevo lapo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apsimoka jei esi 15, 16 metų, kadangi išsilaikius B kategoriją nereikia važinėti su klevo lapu ir visur važiuoti max 70. :)

Niekur neradau info apie tai, kad stažas skaičiuotusi. Klevo lapas žinok nėra blogai ;). Tuo labiau, kai su automobiliu gatvėse išties esi "žalias" (automobilis tai ne mopedas - juo reik mokėti važiuoti). O 2 metai su žaliu lapu dar sakyčiau mažoka. Tas nusistatymas, kad žalias lapas - dalbajobas kelyje yra žiauriai neteisingas. Kaip tik esi dalbajobas kelyje jeigu važinėji be lapo ir be patirties. Tas lapas skirtas perspėti kitus vairuotojus, kad tu gali padaryti klaidų ir pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3268 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...