Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia pagalbos. PRIKOLISTAI GALIT NET NELYST Į TEMĄ.


DreamyZ`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3275 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi reikia, kad padėtumėte kažkaip gražiai atsiprašyti geros draugės.
Aš jai prižadėjau, kad neberūkysiu, o ji prižadėjo man, kad net nebandys.
Nu, o ką. Aš sulaužiau pažadą ir šiandien rūkiau. ( šiaip aš nerūkantis ).
Ir ji STIPRIAI supyko.
Taigi reikia jūsų pagalbos, kad kol nevėlu jos atsiprašyčiau. 

Padėjusiems atsidėkosiu +rep ar forumo eurais.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog reikia kad ji kokį nors pažadą neišpildytų, bus 1:1 :) šiaip tai pagalvok iškarto darydamas.. Šiuolaikinis jaunimas ant šio pasinešę, rūkymas, gėrimas... Tipo tas "kietesnis" kuris rūko, nors tikrai taip nėra, pats niekados nebandžiau ir nesiruošiu :D Pasakyk jai jog čia paskutinė buvo..

Sakiau. Bet žinai tu tas merginas.. Man reikia paprastą atsiprašymą padaryt nepaprastu.

Litanijų rašyt nemoku. :D

Nupirk gelių šokolada, padaryk kokia staigmena ir viskas !

Esmė, tame, kad ji net neis susitikt su manim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakiau. Bet žinai tu tas merginas.. Man reikia paprastą atsiprašymą padaryt nepaprastu.

Litanijų rašyt nemoku. :D

Esmė, tame, kad ji net neis susitikt su manim.

paprašyk the3dvino kad vloge įdėtų nuotrauką, paprašytų už tavę ir panašiai :D gal pavyks, sumokėsi ten gal bšk, duosi jai link, iš laimės ta pašoks, EDIT anyway gėriau būtų kad realybėj į akis pasakytum jai, nes dabar ir taip visi prilipę esam prie tų pc..

Redaguota , nario Evaldas L.
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padaryk vaizdo įrašą kaip visą pakelį cigarų tu apipili vandeniu kad neįmanoma jų rūkyti ir pridurk kad atsiprašai.

Aš nerūkantis. Jeigu ir rūkau retkarčiais, tai pavaišina. Neapsimoka man pirkt :D

paprašyk the3dvino kad vloge įdėtų nuotrauką, paprašytų už tavę ir panašiai :D gal pavyks, sumokėsi ten gal bšk, duosi jai link, iš laimės ta pašoks, EDIT anyway gėriau būtų kad realybėj į akis pasakytum jai, nes dabar ir taip visi prilipę esam prie tų pc..

Į akis drąsiai galiu, bet reik pasigaut ją kažkaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau vienintelė išeitis yra, vakarienė romantiška ( prie žvakių vieni du). Su rožėm ( ar mėgstančias jos gėlės) . Aišku jeigu moki gaminti . Nes tikrai butu sužavėta , ir 99% kad atleistu, jeigu dar karta atsiprašytum už savo klaida . Jeigu myli savo panele tai tikrai pasistengsi ir neberūkysi . Ir tikrai nelauk jos kad kažką pažadėjus nepadarytu. Tikrai negarbinga būtu . Esi (vyras, ar vaikinas) , tai ir elkis kaip dera :)

Ar taip staigmena padaryk.

 

P.s Kiek jums metų? :D Jeigu asmeniška tai yra į AŽ :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau vienintelė išeitis yra, vakarienė romantiška ( prie žvakių vieni du). Su rožėm ( ar mėgstančias jos gėlės) . Aišku jeigu moki gaminti . Nes tikrai butu sužavėta , ir 99% kad atleistu, jeigu dar karta atsiprašytum už savo klaida . Jeigu myli savo panele tai tikrai pasistengsi ir neberūkysi . Ir tikrai nelauk jos kad kažką pažadėjus nepadarytu. Tikrai negarbinga būtu . Esi (vyras, ar vaikinas) , tai ir elkis kaip dera :)

Ar taip staigmena padaryk.

 

P.s Kiek jums metų? :D Jeigu asmeniška tai yra į AŽ :)

Dėkui. Bet tik gera draugė. Nors kas ten žino kaip bus ateitį. Vis vien dėkui!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3275 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...