Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto kaip reklameris


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3276 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi.

Kaip supratot iš temos pavadinimo ieškau projekto kaip reklameris.

----------------

○Kur reklamuoju,kur nereklamuoju?

●Nereklamuoju kituose sa:mp pobūdžio projektuose,o visur kitur reklamuoti galiu be problemų.

----------------

○Ką noriu gauti už paslaugas?

●Jeigu projektas yra neseniai startavęs ir nesiekiantis pastovių 30 žaidėjų serveryje,noriu pinigų.

●Jeigu projektas siekia daugiau negu 30 pastovių žaidėjų,galimas atvėjis,kad reklamuosiu už paslaugas tinklalapį arba serveryje.

----------------

Kontaktiniai duomenys:

●Skype:matukas79

●El.paštas:[email protected]

●Taip pat galite kreiptis forumo privačia žinute.

《Lauksiu pasiūlymų》

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatikimas jai tik kažko negauna pridaro nesąmonių su savo privilegijom arba stengiasi kuo labiau sudirbti serverį.

O tu iš sfg matau. Niekas ten nekenkė,bet kaip komandos narys peržengia visas ribas kalbėdamas apie tėvus nesamones(Pats žinai kuris čia per jį ne vienas leavino iš ten). O kaip aš tavo pasakymu sudergsiu projektą,tai nesuprantu,nes jokio priėjimo neturiu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks tau skirtumas dėl ko? Jeigu parašiau reiškias buvo dėl ko rašyti, ieškai dėmėsio? Skambink į vaikų liniją jeigu problemų yra pas tave.

Taip. Man dėmesio trūkumas, numesk telefono numerį, paskambinėsiu. Čia labiau tau problemų yra, nes nuo kompo neatšoki kiaurą dieną. O tu kaip matau nemoki pripažinti ir dedi -rep. Mhm.., gėda.

 

 

Tai,kad ir modas,bet jeigu žmogui esu patikimas, tai ir parekomendavo. Tu niekam neįdomus ir gali mano temų  net nekomentuoti. Čiau. ;)

Nesinervink tu tiek, taigi čia tik forumas kur lankosi noliferiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip. Man dėmesio trūkumas, numesk telefono numerį, paskambinėsiu. Čia labiau tau problemų yra, nes nuo kompo neatšoki kiaurą dieną. O tu kaip matau nemoki pripažinti ir dedi -rep. Mhm.., gėda.

 

 

Nesinervink tu tiek, taigi čia tik forumas kur lankosi noliferiai.

:DD Kažin, kas čia nuo pc neatšoka kiaurą dieną. Pasižiūrėk į savę, lašiniai nutyse iki by*io.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu mane vapšė matęs, kad teigi tokius dalykus ? Nebent tu dabar kalbi apie savo dabartį žmogau.

Kam tu įdomus? Atėjai pafreepostinti? Atsibusk tu vieną kartą. Žmogui patinka ir jis rekomenduoja, nors ir tas modas, ką tu žinai ką jis padarė dėl to projekto,sėdi tam ITFORUM.LT ir sedėk apsišikęs, mes tau nevadovaujam iš kur tu gavai tą modą ar ką ten

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam tu įdomus? Atėjai pafreepostinti? Atsibusk tu vieną kartą. Žmogui patinka ir jis rekomenduoja, nors ir tas modas, ką tu žinai ką jis padarė dėl to projekto,sėdi tam ITFORUM.LT ir sedėk apsišikęs, mes tau nevadovaujam iš kur tu gavai tą modą ar ką ten

Aš tau nieko nesakau.

 

 

Žmogau (Jeigu tu toks ;O), aš kalbu apie tavo dabartį. Ant kitų varai, jog jie nenulipa nuo kompo visą dieną, o pasižiūrėk į savę. Pats sėdi visą dieną

Aš nesupratau ką tu čia bandai įrodyt, aš dabar pasakysiu, kad neseniai grįžau, bet tu vistiek būsi tokiu daunu ir atrašysi į šį komentarą, jog aš esu toks ir anoks, taip ir tęsis šita chirnia, jeigu nori galim eit pasirašynėt į AŽ iki vakaro..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tau nieko nesakau.

 

 

Aš nesupratau ką tu čia bandai įrodyt, aš dabar pasakysiu, kad neseniai grįžau, bet tu vistiek būsi tokiu daunu ir atrašysi į šį komentarą, jog aš esu toks ir anoks, taip ir tęsis šita chirnia, jeigu nori galim eit pasirašynėt į AŽ iki vakaro..

Koks man skirtumas, kada gryžai. Jis galbūt dar ir dabar yra lauke.

 

Krč, patylėsiu, nes su tokiais žmonėmis, kurie sėdi per dieną prie pc ir nk neveikia beprasmiška rašinėtis.

 

 

P.S patikimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3276 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...