Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Užsidirbk atidarydamas nemokamas skrynias


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3273 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Parašysiu gan trumpai, štai svetainė, kuri moka už atidaromas skrynias. Skrynios kiek mačiau yra kelių tipų:

1. Galimas taškų gavimas iki 10 000.
2. Galimas taškų gavimas iki 100 000.

Pats nesu gavęs išmokos, tačiau lietuvis gavęs, įmesiu juo proof. Daug peržvelgiau užsieniečių forumų ir tikrai mačiau daug išmokų. Vieną skrynią gausite kas 24h nuo prisijungimo dienos, kitas gausite už pakviestus žmones, dar vienas gausite už atliktus achievments.

Užsiregistruodami per šią nuorodą gausite papildomą skrynią: https://yroo.com/page/social?ga_ref=social_invite_m&ga_ruid=263645

Išmoka į paypal sistemą (dėl patvirtintumo nežinau ar būtina ar ne).

10 000 taškų - 8 doleriai
20 000 taškų - 18 dolerių
40 000 taškų - 36 doleriai

Y4MRqlh.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesupratau? Kodėl keliate tą pačia paypal sąskaitą? Tai jai keli , tai gal savo idėk :/ Kažkaip keistai man čia

Prieš kažką rašant paskaityk :) Jog neseniai pats pradėjau ir siūlau kitiems, nes išmokos aš negavęs, o jeigu kas šiame forume įkėlė, tai nemačiau aš :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kam siulyti jaigu pats nesi isitikines kad tikrai yra gaunamos ismokos. pries kuriant tokias temas pateik tikrus irodymus su savo gautomis ismokomis

Nematai, kad įdėta išmoka, kurią gavo lietuvis ? Jeigu jis gavo vadinasi išmoka, nes užsieniečiai taip pat gavo ne vieną ir ne dvi, tačiau su fake acc pradėjo nemokėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3273 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...