Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas žmogus į projektą // Savp.us.lt - Jūsų žaidimas, - mūsų prioritetas !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3271 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ea3d5fca7f87df6944c523412c77f292330.png


 


labas forumiečiai ! Ir taip, kaip jau matote bando įsiamžinti naujasis projektas - Savp.us.lt - San Andreas Virtualus Pasaulis. Turbūt visi sakysite, jog projektas naudoja subdomena ir yra eilinis, tikrai ne, labai paruošti domeno pirkimui .LT galūne, tačiau mes niekur neskubame, nebijokite lėšų yra ! Projekto forumas yra neužbaigtas, todėl prašome nekritikuoti, tiesiog būsite protingesni jeigu patylėsite.


 


Šiek tiek apie projektą


 


Savp.us.lt tai sutrumpintas sa-mp projekto pavadinimas, kuris pilnai išvertus reiškia „San Andreas Virtualus Pasaulis“. Projektas pradėjo kurtis 2014 metais Rugsėjo mėnesį ir užsitesė iki šios dienos. Projekto Pagrindinis Savininkas yra Gytis a.k.a Hugo_Boss. Projektas dar nėra startaves, tačiau projekto darbai jau eina į pabaigą, o tai reiškia, jog projekto startas „ne už kalnų“. Pagrindinis veiksmas vyks San Fierro mieste bei viename miestelyje, kuris šiuo metu yra laikomas paslaptimi. Tik šiame serveryje rinksis draugiška kompanija, visi bus vieningi, smagu bus praleisti laiką ! Jūs esate mums svarbūs ! Savp.lt - Jūsų žaidimo kokybė, - mūsų prioritetas ! 


 


Šiek tiek apie mane


 


Taigi labas visiems dar kartą, esu Gytis iš Panevėžio miesto, man yra 15 metų, esu bendraujantis, linksmas, draugiškas žmogus, niekam nelinkiu nieko blogo, visuomet ką pradedu, - tą ir baigiu. SA-MP žaidžiu jau 5 (- erius) metus, patirties esu įgaves tikrai, nevienam projektui teko vadovauti ir pačiam. Taigi tiek galiu papasakoti čia, išsamiau bus privačiai.


 


Kokio žmogaus( -ių) mes ieškome ?


 


Ieškome žmogaus, kuris galėtų būti man tarsi  dešinė ranka, svarbu yra kurti temas forume, padėti plėstis, kai manęs nebus prižiūrėti serverį, bei visa kita, manau supratote, detalesnę informaciją pateiksiu skype. Taipogi galite siulytis ir į kitas pareigas, mes viska apsvarstysime.


 


Kontaktai


 


Skype - gyciakas89


Prašau, prieš kviesdami parašykite, kokiu tikslu kviečiate, šiandien atrašysiu iki 00:00 valandos.


 


Kritikuojantys komentarai nepageidaujami !!!


 


7d3a62d334a47649c3154dcccaf32623540.png


Redaguota , nario Monica:*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Logotipas gražus , neeilinid projektas girdžiu *Myliu SuperGames.lt*ž kelinta kartą visi seka tas pasakas ,bet gaila realybeje viskas ne kaip pasakoje :(

Apie šį projektą galvojau prieš trejus metus jau, buvo bandymų, tačiau nepavyko, o rankų nenoriu nuleisti.

 

Sveikas, na sėkmės.. Bet kam vėl kopint eilinį kartą ? čia nuo l-v nukopinta Jūsų žaidimas - mūsų prioritetas. :/ nekažką.

Su laiku viskas keisis, jog nepabostų, tai projekto smulkmena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3271 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...