Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

? mc.kubai.lt [1.20.1] Adventure | AOneBlock | Creative | Minigames | Survival | UHC


Krepxinx

Nuomuone  

193 balsai

  1. 1. Ar patiko serveris?

    • Taip
      43
    • Vidutiniškai
      57
    • Ne
      60


Recommended Posts

Jei dalina free visokius adminus ir prižus tai ilgai negyvuos. Bet jei normaliai bus viskas, svetainė tikrai nuostabi mano požiūriu, nes pats tokios nepasidaryčiau, ryt į serverį užsuksiu. Patiks, apsistosiu, nes pats palošiu SANDBOX. Tikrai paliko įspūdį. +rep, tikrai <3

Tu čj nežinai kas per projektas, jis gyvuoja ilgai ir tikiuosi gyvuos neabėjoju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 3 savaičių...

  • Atliktas Skyblock WIPE ir ta proga paleistas skyblock eventas per kuri geriausia sala pastates žaidėjas laimės VIP! (daugiau info pačiame serveryje).

Atnaujintas forumas! http://kubai.lt/forumas/

Administratoriaus ilm_ gimtadienio proga pradėtas konkursas dėl minecraft premium paskyros, bei kitų prizų! Daugiau info forume! http://kubai.lt/forumas/  :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Serverio kūrėjas pid*r*st*s tad nekreipkit  dėmesio jei rasit ten visokių gėjiškų dalykėlių..

Sveiki, apgailestauju, bet Jūsų informacija yra klaidinanti ir visiškai netiksli. Dėl ko esate nepatenkinti? Kas Jums būtent nepatiko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Informacija tiksli ir nereikia čia nieko apgaudinėti, ponas ilmaras jau viska pranešė man apie jūsų oreantaciją :)

Na mes ta neigiame, jei jūs tikrai tikite serverio žaidėjo žodžiais ir yra labai geras pretekstas, kad galėjo jis tai paminėti dėl neapykantos mums dėl to, kad išėjo iš serverio administracijos. Ir kas Jums taip įkando, kad turite tiek daug neigiamų emocijų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na mes ta neigiame, jei jūs tikrai tikite serverio žaidėjo žodžiais ir yra labai geras pretekstas, kad galėjo jis tai paminėti dėl neapykantos mums dėl to, kad išėjo iš serverio administracijos. Ir kas Jums taip įkando, kad turite tiek daug neigiamų emocijų?

ok

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Jai atvirai, tai eilinis niekuo, pabrėžiu visiškai niekuo neišsiskiriantis serveris. Nekritikuoju būtent šio serverio bet realybė tokia. Gal kokius 2 metus nežaidžiau ir niekuo nesidomėjau susijusio su minecraft. Išvada peršasi viena - serverių kūrėjai ir pats žaidimas stovi vietoje. Keista tik kaip išlieka toks susidomėjimas... 

P.S Jai tikrai norite sėkmės užmirškite išlikimus ir visus tuos mini games... Sugalvokite kažką unikalaus ir originalaus. Sėkmės. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Time4Play parašė:

Jai atvirai, tai eilinis niekuo, pabrėžiu visiškai niekuo neišsiskiriantis serveris. Nekritikuoju būtent šio serverio bet realybė tokia. Gal kokius 2 metus nežaidžiau ir niekuo nesidomėjau susijusio su minecraft. Išvada peršasi viena - serverių kūrėjai ir pats žaidimas stovi vietoje. Keista tik kaip išlieka toks susidomėjimas... 

P.S Jai tikrai norite sėkmės užmirškite išlikimus ir visus tuos mini games... Sugalvokite kažką unikalaus ir originalaus. Sėkmės. :)

Sveikas, dėkui už nuomone, bet manyčiau pradžiai tau reiktu atidžiau apžiūrėti patį serverį prieš rašant tokį komentarą. Nesakau, kad serveris yra labai unikalus, bet kai tu rašai "visiškai niekuo" tai tikrai prieštarauju. Tikrai turime unikalių serverių (pasaulių), bei pluginų ir kitokių įvairių funkcijų. Taip mes ir toliau galvojame kuo unikalesnius dalykus, bet paliekam ir senus žaidimo režimus, nes jie visada yra labai mėgstami daugumos žaidėjų ir kurie pagrinde pritraukia juos.

P.S Didelis dėkui" už sėkmės receptą.(Pas mus net nėra minigames)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Krepxinx parašė:

Sveikas, dėkui už nuomone, bet manyčiau pradžiai tau reiktu atidžiau apžiūrėti patį serverį prieš rašant tokį komentarą. Nesakau, kad serveris yra labai unikalus, bet kai tu rašai "visiškai niekuo" tai tikrai prieštarauju. Tikrai turime unikalių serverių (pasaulių), bei pluginų ir kitokių įvairių funkcijų. Taip mes ir toliau galvojame kuo unikalesnius dalykus, bet paliekam ir senus žaidimo režimus, nes jie visada yra labai mėgstami daugumos žaidėjų ir kurie pagrinde pritraukia juos.

P.S Didelis dėkui" už sėkmės receptą.(Pas mus net nėra minigames)

Man užteko pasivaikščioti spawn'e ir supratau, kad viskas per tą patį... Jokio skirtumo ar yra minigames ar nėra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Time4Play parašė:

Man užteko pasivaikščioti spawn'e ir supratau, kad viskas per tą patį... Jokio skirtumo ar yra minigames ar nėra...

Taip tu tik pasivaikščioji per spawn'ą ir iš to tik nusprendei, kad serveris nėra unikalus. Na tiesiog bravo. Pirma tikrai tu išbandyk viską tik tada sakyk "niekuo", nes kitaip gi nieko neišbandęs jau vertini visą serverį. Tai kam tu minėjai minigames išvis tada? Tu net turbūt temos pilnai neperskaite, nes net nežinai kokie žaidimo režimai yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nebūčiau ėjęs net išvis jai nebūčiau skaitęs, nes taip ar taip žaisti neketinu. Ar spawn'as nėra serverio veidas? Ar klystu? Tas serverio PGR admin'o nusistatymas "Čia viskas labai puiku, gražu ir nuostabu", tačiau, tipo serveriai nieko nebestebina. Taip, prieš 3-4 metus tai buvo proveržis, tačiau dabar kai visi yra vienodi survival/creative ir t.t. Tiesiog stinga to originalaus požiūrio į visa tai. O nuo to , kad padarysi ar išversi kokį įskiepį serveris netaps geresnis... Visi turime nuomonę - mano tokia... Jai gali paprieštarauk. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Time4Play parašė:

Na nebūčiau ėjęs net išvis jai nebūčiau skaitęs, nes taip ar taip žaisti neketinu. Ar spawn'as nėra serverio veidas? Ar klystu? Tas serverio PGR admin'o nusistatymas "Čia viskas labai puiku, gražu ir nuostabu", tačiau, tipo serveriai nieko nebestebina. Taip, prieš 3-4 metus tai buvo proveržis, tačiau dabar kai visi yra vienodi survival/creative ir t.t. Tiesiog stinga to originalaus požiūrio į visa tai. O nuo to , kad padarysi ar išversi kokį įskiepį serveris netaps geresnis... Visi turime nuomonę - mano tokia... Jai gali paprieštarauk. :)

Tai atidžiau skaityk. Na spawn'as yra kur žmonės prisijungia ir po to pasirenka savo norimą žaidimo režimą, dar karta pasikartoju iš spawn'o negali spręsti apie visą serverį. Vienodi? Tu manau tik lobby pasaulyje pasitrynei ir tik pavadinimus pamatęs jau sakai vienodai. Kiekvieną modą galima įvairiai pateikti. Dėl visokiausių smulkmenų padarymo serveris tampa nors biškuti tikrai geresnis ir aš kalbėjau apie unikalius įskiepius (savo sukurtus (gal dabar suprasi)), o ne tik jų išvertimą. Tavo nuomonė yra bereikšmė kai serverio net neapžiūri bent vidutiniškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Krepxinx parašė:

Tai atidžiau skaityk. Na spawn'as yra kur žmonės prisijungia ir po to pasirenka savo norimą žaidimo režimą, dar karta pasikartoju iš spawn'o negali spręsti apie visą serverį. Vienodi? Tu manau tik lobby pasaulyje pasitrynei ir tik pavadinimus pamatęs jau sakai vienodai. Kiekvieną modą galima įvairiai pateikti. Dėl visokiausių smulkmenų padarymo serveris tampa nors biškuti tikrai geresnis ir aš kalbėjau apie unikalius įskiepius (savo sukurtus (gal dabar suprasi)), o ne tik jų išvertimą. Tavo nuomonė yra bereikšmė kai serverio net neapžiūri bent vidutiniškai.

Aš pasikartosiu nėra ten ko žiūrėti ir viskas. Minecraft tikrai daugiau nusimanau nei tu kada galėsi nusimanyti, tad nereikia kelti sparnų ponas "administratoriau". Ir tikrai tikiu, kad tokia nuomonė yra ne mano vienintelio... Kada ateisi į protą, tada suprasi, kad čia yra laiko švaistymas, su tokiais "Unikalumas". I'm done... Nešvaistysiu laiko šū****. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Time4Play parašė:

Aš pasikartosiu nėra ten ko žiūrėti ir viskas. Minecraft tikrai daugiau nusimanau nei tu kada galėsi nusimanyti, tad nereikia kelti sparnų ponas "administratoriau". Ir tikrai tikiu, kad tokia nuomonė yra ne mano vienintelio... Kada ateisi į protą, tada suprasi, kad čia yra laiko švaistymas, su tokiais "Unikalumas". I'm done... Nešvaistysiu laiko šū****. :)

Kitą kartą kai rašysi komentarą suformuluok teisingai, o nerašyk, kad serveris yra "niekuo unikalus"  gali rašyti, kad tau neaptiko serverio spawn'as(ar kažkas tokio), bet taip kaip parašei yra neprotinga ir durna, nes tu tiesiog net neapžiūrėjai viso serverio. Ir kad dar sakai, kad nusimanai minecrafte daugiau už mane, irgi negali sakyti, visada darai skubotas išvadas mažai arba nieko nežinodamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...