Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonai ir jų draudimai [SONY XPERIA Z3]

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Nuvažiavau į Topo centrą pirkti telefono išsirinkau SONY Xperia Z3 nusipirkau jį, tuo pačiu užsisakiau draudimą, už jį sumokėjau 114 eurų papildomai 2 metams.

Topo centre kaip žinote prašiau šiek tiek daugiau suteikti informacijos apie draudimą, 

( “ Jūsų draudimas galioja 2 metus, nuo įvairių sudaužimų iki įmetimo į vandenį nesvarbu, kad jam atsparus, ir t.t” ) šie žodžiai buvo svarbiausi: pasakė, kad jei telefonas bus sudaužytas mes jį galėsime vežti tvarkyti ir jums nieko nekainuos sutvarkymas, arba galėsite pasikeisti į naują telefoną, bet jūsų draudimas dings ir pranyks tas 20 % , tai yra tas 114 eurų.

Nu ir ką atėjo savaitgalis telefonas gyvuoja 3 dieną, nu ką ir štai zapadlo dėsnis, telefonas iškrenta iš rankų iš mažesnio aukščio nei metras, ir tiesiai ant priekinio stiklo, nu ir ką visų reklamuojamas patvarusis SONY XPERIA Z3 išsitaško visas ekrano stiklas, taip taip tas patvarusis, kurio aukštis iki 1,20m yra reklamuojamas tvirtu ir t.t.

Važiuoju keistis telefoną į Topo centrą, nuvažiavau vietoje skambinu į draudimą man liepia pasirinkti vežame telefoną tvarkyti ar keičiame į naują, galvoju keičiu į naują ir gal po to užsisakysiu naują draudimą, nes šis draudimas dinks o man pakeis į naują.

Su topo centro pardavėją susisieką draudimas, supasakoją jei kažką, ir pardavėją man sako norint pasiimti naują telefoną turiu damokėti 114 eurų ir išpirkti tą 20 procentų, čia buvo geriausias variantas, arba galiu pasikeisti į kitą telefoną kurio kainą mažesnė būtų 20% tai yra to 114 euru, tai tiesiog toliau nepasakosiu kas kaip buvo kam bus įdomu pratęsių, na ir pasirinkau geriausia variantą damokėti dar +114 eurų ir pasiimti naują Z3 , tai toks minusas, kad nebeturiu draudimo ir pasikeičiant į naują išėjo apie 250 eurų virš telefono sumos.

Tiesiog aš čia nieko nekaltinu, tik noriu pasakyti, kad tas draudimas yra nieko vertas, ypač kai tau nuvykus į vietą, pardavėjai, konsultatai visai kitaip viską paaiškiną apie draudimą o aš vykau su tokia žinia, kad kaip buvo sakytą prarasiu 20 procentų kur mokėjau už draudimą ir pakeis draudimas, o tiesiog aš norėdamas pasiimti naują telefoną gavau damokėti 20 procentų dar tos sumos, kad gaučiau naują, tiesiog pradžioje būčiau taip žinojęs, kad taip bus nemanau, kad būčiau visai pirkęs tą telefoną arba būčiau pasijėmęs kitą.

Dabar pagalvokit, kam jums draudimas toks jei sudūžta telefono stiklas, už draudimą sumokate 114 eurų, norint tvarkyti, jūs sumokėsite 20 procentų kaip man sakė, ir telefono tvarkymas, bet lieka draudimas ir suma būtų išėjusi apie 200 eurų. O pačiam imant telefoną be draudimo nemanau, kad 800 Lt sumokėsite už ekrano pakeitimą, čia tiesiog susuka tokia afera per aplinkui, gal ne afera, bet tiesiog klientui visai kitaip supasakoja perkant pradžioje o atvažiavus į vietą visai kitaip pasakoją.

Taigi gal yra kam kažkas panašaus nutikę, tiesiog dar viena istorija mano draugui atvažiavo irgi keistis telefoną į Topo centrą, o jis pasijėmęs naują telefoną įsidėjęs kortelę viską randa kito žmogaus išsaugotus telefono numerius...

IR šiuo straipsniu aš nieko nekaltinu, nes suprantu , kad pats kaltas , kad telefoną sudaužiau, bet aš tam ir draudimą pirkau galvojau čia man išeis į naudą kaip man supasakojo, jei būčiau žinojęs, kad sukrisiu į minusą apie 250 eurų tikrai draudimo nebūčiau pirkęs, o be jo dabar ir taip būčiau tikrai telefono stiklą pasikeitęs manau šiek tiek pigiau nei už 250 eurų, ir visvien aš draudimo netekau, tokia ir nauda iš draudimo buvo man čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man buvo tik su Laptopu nusipirkau cia pries kelete metu ir po menesio nupirkimo kazkur pradejo streikuoti ir taip streikavo daug kartu ir jie vis ten meistrams nusiunciau ten windows peraso viel ka patvarko bet niekaip nesutvarko krc tai viena karta atsiranda tokia problema su yntiku.yntikas nesijungia kazkaip ant laptopo o ant mano consoliu ant telefono ir and televizijos viskas veikia viskas jungiasi.

Krc nunesu i topo centra jie ten vietoja patikrina krc sako nu jo neveikia yntikas ant laptopo krc viel nusiuncia jie pas meistrus savo ten krc paskiau zinai topo centras skambina atsimti ateinu sako nesutvarke tie meistrai Atceit nerado problemu  as zinai WTF taigi patciame topo centre neveikia eigi yntikas ant Laptopo akivaizdi problema su kompu tai sako tas topo centro darbuotojas tureseti sumoket atceit uz meistru sugaista laika ir uz bereikalinga isiuntima pas meistrus apie 50 ar 100lt ir + pats turesi surasti meistrus tvarkyti ta Laptopa krc netsimenu kiek as ten sumokeju uz sutvarkyma bet krc 100ltt koks atsejo.Viso sito pasokojimo esme.NIEKADA NEPIRKTI NIEKO IS TOPO CENTRA AR PANASIU TOKIU PARDUOTUVIU JOS GARANTIJOS ,DRAUDIMAS SUDO VERTAS. As geriausia perku is Amazon viska garantuoja viska grazina pinigus ar daigta pakeicia jei kas.taba zadu ryt eit pirkt eigi telefona tik is Omnitel .Iphone 6 PLUS tikiuosi pasju normalus draudimas.

Redaguota , nario goga7775
Nuoroda į komentarą

(redaguota)

aš suprantu, kad apie draudimą man nebūtinai turi suteikti informacijos, nes viskas yra tame lape kai nusiperki prekę , bet kam pardavėja skleidžia klaidinga informaciją, čia yra didelis minusas, o čia jei kas nesuprato mano temos aiškiai , dar šiame poste pabrėžiu kokia draudimo vertė, o tokia, kad ką bedarytum vistieks naudos nebus išeisi į minusą šiuo atveju kaip man buvo. O tavo problema labai įdomu, gi jei sako jie yra bėda, tai kaip gali būti , kad neranda o sako yra. Ir turi mokėti už kažką pinigus.

Redaguota , nario kinomanai
Nuoroda į komentarą

aš suprantu, kad apie draudimą man nebūtinai turi suteikti informacijos, nes viskas yra tame lape kai nusiperki prekę , bet kam pardavėja skleidžia klaidinga informaciją, čia yra didelis minusas, o čia jei kas nesuprato mano temos aiškiai , dar šiame poste pabrėžiu kokia draudimo vertė, o tokia, kad ką bedarytum vistieks naudos nebus išeisi į minusą šiuo atveju kaip man buvo. O tavo problema labai įdomu, gi jei sako jie yra bėda, tai kaip gali būti , kad neranda o sako yra. Ir turi mokėti už kažką pinigus.

Topo Centro yra aferistu kompanija sakau pasju draudimas vertas sudo kruvos. Draudimas ir garantija reiske kad jai kas atsitiks telefonui ar kompui ar vel kam ar suluztu ar sudustu ar vel pavogtu jei jie turetu sutvarkyti arbe pakeisti arbe tesiog pinigus grazint.Geriausiai pirkti is salono telefona jei perki ir lietuvos.

Nuoroda į komentarą

Topo Centro yra aferistu kompanija sakau pasju draudimas vertas sudo kruvos. Draudimas ir garantija reiske kad jai kas atsitiks telefonui ar kompui ar vel kam ar suluztu ar sudustu ar vel pavogtu jei jie turetu sutvarkyti arbe pakeisti arbe tesiog pinigus grazint.Geriausiai pirkti is salono telefona jei perki ir lietuvos.

Šiaias laikais garantinis aptarnaviams pasidarė šūdo vertas..

Nunešus telefoną su retkarčiais išlendančia nervuojančia klaida jie tik perrašo OS ir sako nieko čia tokio neradom, bet tą pačią dieną ta klaida vėl išlenda.

Nusipirkau stacionarų kompą. Parsivežiau, pjauna vaizdūškė po ~30min žaidimo, nuvežiau sako viskas ok nk neradom per naktį testavom, pasiemiau ta pačią dieną vėl vaizdūškė pjauna, taip 5 kartus vežiojau kompą per visą miestą ir palikinėjau po beveik savaitę, o jie man vistiek atsisakė pakeisti arba sumokėti man pinigus..

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...