Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Belaidė elektra - artimoje ateityje.


MrT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3234 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jung­ti­nė­se Vals­ti­jo­se įsi­kū­ru­si bend­ro­vė „WiT­ri­ci­ty“ ža­da pa­keis­ti pa­sau­lį. Anot jos įkū­rė­jų, ne­tru­kus elek­tros ener­gi­ja įvai­rius prie­tai­sus ga­lės pa­siek­ti be lai­dų.

Įmo­nės vy­riau­sio­ji tech­no­lo­gė dr. Ka­tie Hall pa­aiš­ki­no, kaip vei­ka nau­jo­ji sis­te­ma: „Mes ne­lei­džia­me elek­tros sro­vės į orą. Pa­pras­čiau­siai su­ku­ria­me erd­vė­je mag­ne­ti­nį lau­ką. Kai į šį lau­ką pa­ten­ka prie­tai­sas, ja­me su­ža­di­na­ma sro­vė ir taip elek­tros ener­gi­ja pa­ten­ka į apa­ra­tą.“

Šiuo me­tu „WiT­ri­ci­ty“ ir ki­tos pa­na­šios brend­ro­vės sten­gia­si ras­ti veiks­min­gų bū­dų, kaip elek­trą bū­tų ga­li­ma tiek­ti to­li­mais at­stu­mais. Jei­gu pa­vyks šią idė­ją įgy­ven­din­ti, be­lai­dės elek­tros ener­gi­jos įren­gi­niai tu­rė­tų ga­na grei­tai pa­keis­ti lai­dus.

Be­lai­dis pa­sau­lis bū­tų ne tik pa­to­ges­nis ir tvar­kin­ges­nis. Ma­no­ma, kad taip pa­vyk­tų su­ma­žin­ti ir ap­lin­kos už­terš­tu­mą, nes iš­nyk­tų vien­kar­ti­nių ele­men­tų po­rei­kis.

Ki­tos bend­ro­vės taip pat ku­ria be­lai­dės elek­tros ener­gi­jos tie­ki­mo įren­gi­nius. Pa­vyz­džiui, va­sa­rio mė­ne­sį „Toyo­ta“ pra­ne­šė, kad pra­dė­jo eks­pe­ri­men­tuo­ti su be­lai­dė­mis įkro­vi­mo sto­ti­mis hib­ri­di­niams ir elek­tri­niams au­to­mo­bi­liams. No­rint pa­pil­dy­ti to­kių trans­por­to prie­mo­nių elek­tros at­sar­gas pa­kan­ka tie­siog už­va­žiuo­ti ant že­mė­je įreng­to spe­cia­laus prie­tai­so.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet tai pagalvojus tai wtf. Pavyzdžiui kompiuteriui reikia laidų viduje ten,kad viską sujungtu ir pnš. Nu tai jeigu reikia tų laidų ir nebus jų nes tipo "Belaidė elektra" tai kaip pvz koks vaizduškės propeleris pasileis? :DD 

78e5854d25d5522a7bec962fd056f2e7412.gif
P.S Amerika po 3 metų  mes turime belaide elektrą!
Lietuva po 50 Metų. Mes suradome kaip padaryti belaide elektrą!
811d3dc63cb2c3b507842e9e4d5f6d4e494.gif

Redaguota , nario AtaraX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3234 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...