Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

susimaišė pickupai

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3228 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip gali buti delto,kad kaikuriuos pickupus tu tiesiog sukurei, tačiau nepadarei jog jie funkciuonuotu.

Best joke ever. :D :D

Nekurk pickupu ant kitnamuju, nes sukurtas kintamasisyra lygus 0 (jei nera prirasytos reiksmes) susikurk enum ir ten viska dek nes tu pickup ant pickup varai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nekurk pickupu ant kitnamuju, nes sukurtas kintamasisyra lygus 0 (jei nera prirasytos reiksmes) susikurk enum ir ten viska dek nes tu pickup ant pickup varai

Really??

Galbut ne į tą pusę parašiau. Yra tikrinimas pickup, tačiau nėra pačio pickup ir del tos priežasties jie susimaišo.

Vienas iš dviejų.

gerai, tuoj pabandysiu perdaryti. dėkui už pasiūlymą!

Napadės :D

visi jie yra veikiantys.:/

Parašyk man į skype.

Nuoroda į komentarą

O jei aš naudoju kint: new PC[50]; ir po to kuriu PC[0] = create.... Tikrinu if(pickupid == PC[~]), tai čia blogai ar ką norėjai pasakyt? :D

Nuoroda į komentarą

O jei aš naudoju kint: new PC[50]; ir po to kuriu PC[0] = create.... Tikrinu if(pickupid == PC[~]), tai čia blogai ar ką norėjai pasakyt? :D

aš turėjau tokią pat problemą kaip temos kūrėjas, nes kūriau pickupus ant kintamųjų ir man visi pradėjo maišytis.

Really??

Galbut ne į tą pusę parašiau. Yra tikrinimas pickup, tačiau nėra pačio pickup ir del tos priežasties jie susimaišo.

Vienas iš dviejų.

Napadės :D

Parašyk man į skype.

būtent, yra tikrinimas, bet rodos tik GRP4 moduose(pataisyk jei klystu).

Redaguota , nario RenaldasJ
Nuoroda į komentarą

(redaguota)

Ačiū, tau Mariau! tikrai žioplą klaidą padariau! :D dėkui tau labai. temą galit rakinti.

Best joke ever.  :D  :D

ps, Marius buvo teisus, viskas buvo dėl tų nenaudojamų pickupų. tai kad...:D nelabai ten buvo tas "joke"..;)

Redaguota , nario newyorkas
Nuoroda į komentarą

aš turėjau tokią pat problemą kaip temos kūrėjas, nes kūriau pickupus ant kintamųjų ir man visi pradėjo maišytis.

būtent, yra tikrinimas, bet rodos tik GRP4 moduose(pataisyk jei klystu).

Vis delto problema buvo tame,kad sukurtas pickup, tačiau jis nefunkcionuoja. ( mano pirmas parašytas variantas )

kuris tau pasirodė : Best joke ever. ;)

Nuoroda į komentarą

Vis delto problema buvo tame,kad sukurtas pickup, tačiau jis nefunkcionuoja. ( mano pirmas parašytas variantas )

kuris tau pasirodė : Best joke ever. ;)

man taip, nes aš kitokį problemos sprendimą buvau suradęs.(lieku prie savo nuomonęs bei problemos sprendimo) ^^

Nuoroda į komentarą

man taip, nes aš kitokį problemos sprendimą buvau suradęs.(lieku prie savo nuomonęs bei problemos sprendimo) ^^

Yra daugybė variantu kaip tai sutvarkyti net ir paliekant tuos nefunkcianuojančius pickup ( kurie yra visiškai nereikalingi ) kitaip tariant pamiršti ištrinti.

Todėl kam reikia kaškokiu fixu jeigu užtenka ištrinti/paslėpti tai kas yra nenaudojama?

Gaunasi taip,kad tu palieki klaidą ir bandai ją apeiti,o ne ištaisyti. 

Nuoroda į komentarą

Yra daugybė variantu kaip tai sutvarkyti net ir paliekant tuos nefunkcianuojančius pickup ( kurie yra visiškai nereikalingi ) kitaip tariant pamiršti ištrinti.

Todėl kam reikia kaškokiu fixu jeigu užtenka ištrinti/paslėpti tai kas yra nenaudojama?

Gaunasi taip,kad tu palieki klaidą ir bandai ją apeiti,o ne ištaisyti. 

dėja, aš viską perrašau.

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3228 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...