Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Rakinkite] nevykėlis scam'eris apsimetinėja .lukonic`

MariusKrw

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ale čia tikras lukonicas :D.

10805826_1513253308950718_46530143032730

Daug darbo man apsimetinėt savo imposteriu. Jau geriau kaiką normaliai apgaudinėčiau, o visas temas/atsiliepimus apie save ištrinčiau.

O galbūt aš taip jau darau? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš vienintelis nesupratau? galit paiskinti?

Aš (tikiuosi, kad) esu geros reputacijos steam žaidimų ir kitokio šlamšto pardavėjas šitam forume. Mano skype yra lllukonicll, o kažkas, pasidarė panašų skype į mano, tik gale prisidėjo dar vieną „l“ raidę ir naudodamasis mano reputacija bando apvogti žmones. Marius nekvailas, šiandien su manimi kalbėjo per skype, todėl dar vienas lukonic iškarto pasirodė įtartinai, jis paprašė parašyti į supergames asmeninę žinutę, tačiau, kadangi, mano imposteris nėra aš, jis to padaryt negali ir yra labai greitai demaskuojamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...