Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Problema su registracija ir ne tik

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3238 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na ką pradėsiu viską nuo pat pradžių...Taigi prieš keletą dienų pradėjau mokytis pawno kalbos ,pirma tema kuria perskaičiau buvo "pawn pagrindai" viską įdėmiai įsisavinęs aš tiesiog nesupratau ką man reikėtų toliau daryti ,kaip viskas turėtų atrodyti ir nuo ko man pradėti.Supratau iš tos temos tikrai daug ,bet sistemos kurime aš buvau vis dar žalęs .Todėl nusprendžiau eksperimentuoti ,pirmiausia sukūriau komanda su gui lentele. Puikiai įsisavinau jos kūrimą. Toliau nusprendžiau ,kad serveriui norėčiau registracijos ir tuomet man viskas vėl prasidėjo iš naujo...Nebežinojau nuo ko pradėti ,tik supratau tai ,kad tai kursiu su gui lentele,bet ne gui sukūrimas svarbiausias ,svarbiausia ,kad vis dar turėjau problemų su saugojimu...Todėl nusprendžiau pirma savo registracija kurti pagal pamoka .Pradėjas rašyti kodą aš netrukus jį ir baigiau ,bet iškarto iškilo problemos ,kurių ištaisyti negalėjau,nors ir kaip stengiausi ,rašiau į google ir panašius tinklapius ieškojau sprendimų...Bet man to padaryti nepavyko.Todėl pamaniau kodėl neparašius čia ir nepaprašius pagalbos?Na ką aš esu čia ir mano tikslas sužinoti kur dariau klaidas...Beto labai norėčiau žmonių patarimų ,ką kurti toliau ,nuo ko pradėti ir kaip perprasti patį kodą rašant ?Kaip ir sakiau "pawn pagrindai" tai mano vienintelė tema iš kurios pradėjau mokytis,galbūt yra ir daugiau ?Galbūt ir ten reikėtų išmokti,jeigu žinote tai kas man padėtų prašau parašyti čia.Aš noriu išmokti kažką tai kurti ir tuom užsiimti tikrai ilgai ,nes man kažkaip tai patinka rašyti ir jeigu kažką tai sukuri savomis rankomis tai kažkas "wow" ,nesiruošiu kurti kažkokio tai achujieno projekto ,bet eksperimentuoti dar nežadu sustoti,man svarbiausia kažko tai išmokti nei kažką tai aplenkti ar pasiekti.Beto ieškau žmogaus kuris galėtų man padėti mokinantis šią sudėtinga kalbą ,daugiau informacijos yra šioje temoje.

KLAIDA:

6 Errors.

LosSantos-0.1.pwn(249) : error 017: undefined symbol "dini_Create"
LosSantos-0.1.pwn(250) : error 017: undefined symbol "dini_IntSet"
LosSantos-0.1.pwn(251) : error 017: undefined symbol "Prisijunges"
LosSantos-0.1.pwn(251) : warning 215: expression has no effect
LosSantos-0.1.pwn(251) : error 001: expected token: ";", but found "]"
LosSantos-0.1.pwn(251) : error 029: invalid expression, assumed zero
LosSantos-0.1.pwn(251) : fatal error 107: too many error messages on one line

EILUTĖS:

dini_Create(file);
         dini_IntSet(file,"Slaptazodis",udb_hash(inputtext));
         Prisijunges[playerid] = true;
Redaguota , nario Mindaugasz73
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

LosSantos-0.1.pwn(249) : error 017: undefined symbol "dini_Create"
LosSantos-0.1.pwn(250) : error 017: undefined symbol "dini_IntSet"
- Trūksta dini_Create ir dini_IntSet funkcijų. Turi įsidėti Dini include'ą (Dini.inc) ir modo/filterscript'o viršuje prirašyti

#include <Dini>
LosSantos-0.1.pwn(251) : error 017: undefined symbol "Prisijunges"
LosSantos-0.1.pwn(251) : warning 215: expression has no effect
LosSantos-0.1.pwn(251) : error 001: expected token: ";", but found "]"
LosSantos-0.1.pwn(251) : error 029: invalid expression, assumed zero
LosSantos-0.1.pwn(251) : fatal error 107: too many error messages on one line
Trūksta

new bool:Prisijunges[MAX_PLAYERS];
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3238 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...