Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prieš patyčias!

Quantum'as

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3239 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

21 balsai

1. 1. Ar jūs esate prieš patyčias ar už?

• Prieš
      18
    • 3

Recommended Posts

Aš nesuprantu vieno dalyko, tai yra patyčių prieš kitus asmenis. Pradėsių tuo, kad kokio velnio jūs stumiat ant žmonių? Kuo būtnet norit pasiekti? Jums nuo to palengvės? Jausitės geriau? Kuo jums trukdo gyventi kiti žmonės, ar stori, ar ploni, ar sergantys ar kiti žmonės. Žmonės yra žmonės, pagalvokit logiškai, jeigu ant jūsų pradės stumti, jausites gerai? Nemanau, tai klausių: kokio velnio jūs turit stumti ant kitų žmonių? Bet jūs logiškai pagalvokit, apmastykit, kodėl jūs stumiat ant tu žmonių kurie yra nieko nepadarę. Pyktis ima vien dėl to, kad stumiat ant kitų. Žinoma yra ir gerų žmonių kurie padedą, bet stumimų niekas juk nepakelią ir tai yra skaudu. Jums patiktu, jeigu žmogus pradėtų stumti lyg niekur nieko ant jūsų? Aš nemanau, kad jums tas patiktu. Žmogus gyvena, kaip ir tu gyveni, jie gyveną savo gyvenimą, o tu gyveni savo gyvenima. Norėtųsi pamatyti pasaulį gražesnį be jokių patyčių. Jugi patyčios nėra gerai, žmogu priverčiate jaustis blogai, tuo labiau jam sugadinatę nuotaiką, norą gyventi ir panašiai. Jums patiktų, jeigu nuo jūsų stumimu žmogus išeitų iš šio pasaulio, manau jums pradėtų graužti sąžinę. Toleruokit vieni kitus, juk kiti žmonės nėra niekuo kalti. Gerai žmogus nėra gražus iš išvaizdos, bet juk nereikią žiūrėti kokią žmogaus įšorė, reikią žiūrėti į vidų, kaip sakomą, nespresk knygos pagal jos viršelį. Tad norėčiau pridurti, kad gerbkit vieni kitus, toleruokit vieni kitus, nesityčiokit. Asmeniškai aš esu Prieš patyčias. Kam nesunku dalinkitės, tegu susivokią daugumą žmonių, ką jie daro, sako, tegul susivokią ką daro blogai ir kaip priverčia žmogu jaustis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia puse tokiu ir sakys, kad prieš, bet vistiek tyčiojasi :D Aš esu stambaus sudėjimo ir jau man taip norisi po kokio traukinio palįsti dėl patyčiu...

Žinai, aš tau pasakysių vieną dalyką, tu neesi kaltas, kad jie nemato žmogaus vidaus, o žiūri tik išore. Tad nesigraužk žmogau, tiesiog nekreipk dėmesi, turi sau patikti toks koks esi. O dėl kitų, tai nesijaudink, kažkada jiems tas bus atlyginta tuo pačiu, dėl stumimų.

Nuoroda į komentarą

Čia puse tokiu ir sakys, kad prieš, bet vistiek tyčiojasi :D Aš esu stambaus sudėjimo ir jau man taip norisi po kokio traukinio palįsti dėl patyčiu...

Geriausias būdas vengti tų patyčių, esu užtikrintas, kad iš visų žmonių kažkiek yra pasityčioja, bet geriausiai išsiaiškinti su tuo, kuris iš tavęs tyčiojasi, atsakyti jam tuo pačiu arba užvažiuoti per jo tuščią galvą. Apie tokias nesąmones, net negalvok, visokių žmonių reikia, nesvarbu jie stambūs ar ploni kaip šakaliai.

Nuoroda į komentarą

Geriausias būdas vengti tų patyčių, esu užtikrintas, kad iš visų žmonių kažkiek yra pasityčioja, bet geriausiai išsiaiškinti su tuo, kuris iš tavęs tyčiojasi, atsakyti jam tuo pačiu arba užvažiuoti per jo tuščią galvą. Apie tokias nesąmones, net negalvok, visokių žmonių reikia, nesvarbu jie stambūs ar ploni kaip šakaliai.

Žinai, aš tau pasakysių vieną dalyką, tu neesi kaltas, kad jie nemato žmogaus vidaus, o žiūri tik išore. Tad nesigraužk žmogau, tiesiog nekreipk dėmesi, turi sau patikti toks koks esi. O dėl kitų, tai nesijaudink, kažkada jiems tas bus atlyginta tuo pačiu, dėl stumimų.

Dėkui abiem už palaikymą, bet labai nervina kaip eini per mokyklos kolidorių ir pradeda užgaulioti tai kažkaip nelabai ir mėgstu vienas kažkur vaikščioti... :D

Nuoroda į komentarą

Dėkui abiem už palaikymą, bet labai nervina kaip eini per mokyklos kolidorių ir pradeda užgaulioti tai kažkaip nelabai ir mėgstu vienas kažkur vaikščioti... :D

Suprantama, nėra už ką, tiesiog suprask, kiti žmonės nesuprantą to, kad esi geros širdies žmogus :)

Nuoroda į komentarą

Kiekvienos klasės mokinių tarpe atsiranda bent vienas, kuris norės pasirodyti prieš kitus "kietas" ir pažeminti tą, kuriam kažkas nepasisekė. Tu jam niekaip nepaaiškinsi, kad to nedarytų. Tai priklauso nuo to, kaip jį prižiūrėjo ir išauklėjo tėvai. Kai suaugs, tada galbūt supras, kad darė negerai.

Nuoroda į komentarą

Ir taip negalima tyčiotis , pas mus mokykloje yra patyčių skale, gera nežinau, bet ten yra kad 1.Pasikalbama su vaikų. 2.Kviečiami vaiko tėvai. 3..Kviečiamas vaikas pas direktorių . 5.Atstovauja vaiko geroves komisija... ir t.t. nu žodžių prasideda nuo 1 iki ... kažkokio :D , ir niekas nesityčioja ir taip draudžiama ,arba pasiskundi mokytojams, auklėtojai ir fsio.

Nuoroda į komentarą

Tai debilas esi, eik sportuot *Myliu SuperGames.lt*

Kiekvienos klasės mokinių tarpe atsiranda bent vienas, kuris norės pasirodyti prieš kitus "kietas" ir pažeminti tą, kuriam kažkas nepasisekė. Tu jam niekaip nepaaiškinsi, kad to nedarytų. Tai priklauso nuo to, kaip jį prižiūrėjo ir išauklėjo tėvai. Kai suaugs, tada galbūt supras, kad darė negerai.

Prie ko čia tėvai ? Čia vaikas su kokia kompanija žmonių prasideda toks ir buna.

Jeigu ne asilas esi, nepradėsi nešioti kokių auskarų ar tapti pyderastu ir pnš. Išsiskirti iš kitų, niekas iš tavęs ir nesityčios.

Pritariu, o jeigu pradėdi save gaidinti tai ir tave visi pradės gaidint.

Ir taip negalima tyčiotis , pas mus mokykloje yra patyčių skale, gera nežinau, bet ten yra kad 1.Pasikalbama su vaikų. 2.Kviečiami vaiko tėvai. 3..Kviečiamas vaikas pas direktorių . 5.Atstovauja vaiko geroves komisija... ir t.t. nu žodžių prasideda nuo 1 iki ... kažkokio :D , ir niekas nesityčioja ir taip draudžiama ,arba pasiskundi mokytojams, auklėtojai ir fsio.

O vėliau pripranti, ir buni triohala taip ? :D

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3239 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...