Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ Deffix ] Tinklapių kūrimo paslaugos.


#VapeNation

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3081 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Patikimas žmogus. Darbą atlieką puikiai ir kokybiškai. Žmogus išmano ką daro ir kaip daro. Atsižvelgia į norus ir padaro taip, kaip klientas nori. Tikrai rekomenduoju labai šitą žmogu, malonus ir greitas. Darba atlieka per kelias dienas ir tikrai už visiem prieinančią kainą. Taip ir toliau Deffix !

Su Pagarba : Keacen (CSGO4YOU.LT) Savininkas

Ačiū dar kartą !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Apie tave taipogi galiu pasakyt visą tai, kadangi tu ir tavo darbai nėra kokybiški ir toli gražu tau tą patį galiu pasakyt. 

 

numesiu tavo darbų pavyzdžių:

http://i.imgur.com/DgiS8U7.png

 

tu čia laikai darbu? čia kažkoks eilinis šūdas, kurį padaryt netruktu ilgai... viskas labai paprasta

 

http://i.imgur.com/Lkewz0f.png

 

ar tai vadinama dizainu? nupistas iš lmg navigacijos kodas, įterptas logotipas per vidurį, spalvos sukoreaguotos ir daugiau nieko gero

 

nežinau kada tai buvo padaryta/įdėta, nes viską pažiūrėjau įrašęs į google "supergames bičas"

 

taigi, nesakyk, jeigu pats neturi ką gero parodyt, nes tikrai galėčiau dar rašyt, rašyt ,rašyt apie tave. 

 

Jeigu tu ką moki -  PAWN, ačiū už dėmėsį ir peace

Redaguota , nario DEFFIX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie tave taipogi galiu pasakyt visą tai, kadangi tu ir tavo darbai nėra kokybiški ir toli gražu tau tą patį galiu pasakyt. 

 

numesiu tavo darbų pavyzdžių:

http://i.imgur.com/DgiS8U7.png

 

tu čia laikai darbu? čia kažkoks eilinis šūdas, kurį padaryt netruktu ilgai... viskas labai paprasta

 

http://i.imgur.com/Lkewz0f.png

 

ar tai vadinama dizainu? nupistas iš lmg navigacijos kodas, įterptas logotipas per vidurį, spalvos sukoreaguotos ir daugiau nieko gero

 

nežinau kada tai buvo padaryta/įdėta, nes viską pažiūrėjau įrašęs į google "supergames bičas"

 

taigi, nesakyk, jeigu pats neturi ką gero parodyt, nes tikrai galėčiau dar rašyt, rašyt ,rašyt apie tave. 

 

Jeigu tu ką moki -  PAWN, ačiū už dėmėsį ir peace

 

Parašiau nuomonę ir kaip koks apuokas ant mano dizainų užsipuolei, čia taip nepasitenkinimą savo išreiški ar pyktį lieji? Su nervais gal problemų turi? Normalus žmogus mano kritiką būtų priėmęs ir dar padėkojęs ir būtų stengiasis kad tos kritikos išvis neliktu, o tu dar mano darbus pradėjai kišti  :funny:  :funny:

 

Kad jau taip tai pasižiūrėk į mano darbus, palygink su savo, gal atšoks noras editus daryt ir stumdyt durnelem kurie apie tai nič nieko nenusimano, gaila man žmonių kurie iš tavęs pirko dizaino paslaugas nes jie visi šlykštus (bent iš tavo pavizdžių)..

 

Okay, paimkim dabar tavo kiekvieną darbą:

 

Flamin - dizaino autoriai ipbforumskins, editas tavo, originalus dizainas dar gražiau atrodė.

pawno.lt - kažkoks nevykęs bandymas FLAT dizainą pakurt.

jailas.lt - nežinau kieno, bet žinau kad editas, stilius primena PHPBB dizainus 2008 metais, bet ir tada buvo daug gražesnių  :mucha: .

s-mc.lt - ir vėl editas.

sal.lt - editas, ir dar šlykštus  8| .

 

Dabar paimkim mano simfoniją:

 

http://imgur.com/a/r8XnbGrožėkis :)

 

http://bicasp.deviantart.com/art/Your-Village-lt-forumo-IPB-dizainas-466761904kiek iš kitos simfonijos.

 

http://bicasp.deviantart.com/art/LVKG-lt-pagrindinio-puslapio-dizainas-507938352

 

Rašyk, rašyk apie mane, pačiam man įdomu ką jau čia tokio parašytum  :mucha:

 

Bėja supergames puse metų nesilankiau, kad trauki mano pačius pirmuosius darbus, tai dar nereiškia kad tokie darbai mano išlikę iki šiol, priešingai nei tavo, visuose tavo pateiktuose pavyzdžiuose pamačiau tik suknistus editus, eik HTML ir CSS pasimokyk, nors ne, to dar neužtenka, išmok priimti kritiką, nes dabar nekažką...  :funny:

 

 

15 meti

[07:16:46] Hagen: nedrįsk sakyt to, ko nežinai
[07:17:03] Hagen: bet ką čia iš tos lietuvos gero rasi, visi pakritikuot temoka, neesmė, kad patys daro šimtą kartų tragiškiau, bet vistiek, geriau pakritikuos
[07:17:04] Hagen: :)

 

Dar kartą kartoju, išmok priimti kritiką.. Dar prieš lietuvius kažką blogo turi, gyveni Vilniuj, kur lenkai ant kiekvieno kampo, kartais pats toks nebūsi, kad Lietuva tau tokia bloga?  :shok:

Redaguota , nario Bičas*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nu nebūtum lietuvis, kuris nemoka daugiau ką pasakyt, tik pastumt.

 

 

S-MC Nėra editas, gali nesakyt, PAWNO Labai lengvas tūrėjo būt, toks ir gavosi, SAL nieko nesakau, aš dariau viską pagal savininko norus taipogi kaip ir flamin, o toliau, nieko nesakau.

 

 

Kaip man užkniso atrašinėt į kiekvieno vaikėzo žinutes šitam forume...

 

 

Gerai, tavo visi darbai nieko gero, vienintelis iš tavo darbų gražesnis yra new-life, tu visu 100proc. negali sakyt, kad aš kažką blogai darau, nes tavo patys darbai nieko gero ir yra daugumą editintu. Ir kaip tu drįsti sakyt, kad editinti, jeigu ne? :)

 

 

Tas tavo your-village nieko gero, kažkoks keistas dizainas ir tiek, žodžiu dūdelė daug kartu matyta.

 

 

apie šitus tai vapše patyliu... beveik visi editai [ tavo "simfonijos" darbai ] http://imgur.com/a/r8Xnb

 

 

žodžiu, net pirštai paskaudo atrašinėt į kiekvieno vaiko žinutes.

 

[18:13:19] Bičas: nebeprisiskambinsi
[18:13:24] Bičas: nes interneto nebeturėsi
 
Kad jau taip tai pasižiūrėk į mano darbus, palygink su savo, gal atšoks noras editus daryt ir stumdyt durnelem kurie apie tai nič nieko nenusimano, gaila man žmonių kurie iš tavęs pirko dizaino paslaugas nes jie visi šlykštus (bent iš tavo pavizdžių)..

 

žiūrėjau tuos darbus, drąsiai galiu pasakyt, jog visi totaliai šlykštus, bent jau asmeniškai man, nežinau kaip kitiems, kas be ko, aš kiekvieną žmogų pagiriu, kuris padaro dizainą, bet su tokiais kaip tavo dizainais gali eit peklon
 
 
ir palauk, ar tu neesi per kitą akauntą užblokuotas?
 
lol, gerai sekmės.
 
kaip supratau, net neverta atrašinėt į žinutes to forumo, nes atrašius apsiverks ir užpuls kaip ožka po lietaus. :) Sekmės tau
Redaguota , nario DEFFIX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žadėjai mane pagaut, tai kada pagausi? 

 

 

tu žinai,k ad tave lengva pagaut

[18:08:15] Hagen: yrA:D?
[18:08:24] Bičas: ant ko?
[18:08:34] Hagen: ez pez
[18:08:37] Hagen: nueini su tavo ip adresu pas tavo tiekėja
[18:08:41] Hagen: pasakai dažnai mane laužia
[18:08:43] Hagen: išduoda adresą
[18:08:44] Hagen: ir kabum
[18:08:48] Bičas: ieškok
[18:08:55] Hagen: o ko čia ieškot? :D
[18:08:57] Hagen: kai viskas paklota
[18:08:58] Hagen: ? :D
[18:09:04] Bičas: 1. Interneto tiekėjas niekada neduos duomenų
[18:09:14] Bičas: 2. Turi įrodyti žalą
[18:09:18] Hagen: ir įrodysiu
[18:09:21] Bičas: įrodyk
[18:09:22] Bičas: xD
[18:09:22] Hagen: sakysiu va, lagina visad pc
[18:09:25] Hagen: nunešęs medį pc
[18:09:32] Hagen: dar parodysiu kokius bybius
[18:09:34] Bičas: galiu padaryt kad rimtai palagintu
[18:09:37] Hagen: davai padaryk
[18:09:39] Hagen: grasintojau *Myliu SuperGames.lt* :DD
[18:09:40] Hagen: vafliogalos mere
[18:09:57] Hagen: labai šūstru priemti
[18:10:00] Hagen: bet pats nixuja nieko nemoki
[18:10:01] Hagen: kaip ir sakė
[18:10:02] Hagen: :)
[18:10:19] Bičas: nu tai varom battle
[18:10:21] Bičas: jei nieko nemoku
[18:10:24] Bičas: bijai taip ir sakyk
[18:10:25] Hagen: realybei? sutinku :)
[18:10:30] Bičas: jei atlėksi
[18:10:32] Bičas: drasei
[18:10:39] Hagen: 15 metis sako drąsiai :D
[18:10:45] Bičas: lol
[18:10:53] Hagen: tu nejauti
[18:10:55] Hagen: kad tu peržengi ribas?

 

 

jei kas nepatinka

[18:05:33] Bičas: varom battle
[18:05:39] Hagen: jeigu sumoki, galim varyt :)
[18:05:43] Bičas: :DDDDDDDDDDDDD
[18:05:52] Hagen: aš nežadu del kažkokio degrado
[18:05:55] Bičas: bijai prapist
[18:05:57] Hagen: daryt forumo, už kurį negaučiau atlygio
[18:06:02] Bičas: kokio dar forumo
[18:06:03] Hagen:  ko čia bijot prieš penkiolikmetį prapist?
[18:06:07] Bičas: nu tai va
[18:06:09] Bičas: ko čia bijot
[18:06:10] Bičas: varom tik

 

Bijai battle eit, web developer skaitosi, PHP žinių 0 spėju, HTML/CSS nekažką, tai žinoma, kur tu jau neisi battle :D Bailys ir tiek, lauksiu kol pagausi mane už nuomonės išsakymą :DD Jei labai reikia, gali net nesikreipti į interneto tiekėjus, jie vistiek to nepasakys :) Jei nori mane "pagaut" parašyk man į skype, duosiu pats adresą, jei neatlėksi pasitriochinsi ir tiek..

Redaguota , nario Bičas*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žadėjai mane pagaut, tai kada pagausi? 

 

 

 

Bijai battle eit, web developer skaitosi, PHP žinių 0 spėju, HTML/CSS nekažką, tai žinoma, kur tu jau neisi battle :D Bailys ir tiek, lauksiu kol pagausi mane už nuomonės išsakymą :DD Jei labai reikia, gali net nesikreipti į interneto tiekėjus, jie vistiek to nepasakys :) Jei nori mane "pagaut" parašyk man į skype, duosiu pats adresą, jei neatlėksi pasitriochinsi ir tiek..

 

Tu manai, jog žinai už mane daugiau, nors taip nėra, perdaug nusiteikęs esi gerai apie save, bice. Aš sakiau kaip galima išgaut tavo ip adresą, nesakiau, kad prilėksiu, siūlai tuos vaikiškus battle, nors žinai, kad laimėsi, kadangi visokie vaikai kaip tas adomas ir jo antras akauntas denčik achujelins ir uždės balsą iškart, aš heiterių turiu nemažai per jūsų tuos šmeižimus.

 

Pritariu

 

tu praslysk į savo tą šūdprojektį, jeigu pasakiau blogus žodžius, tai jau blogai?

 

tavo dizainai levi nes tu pats to nesupranti

 

Adomai, bent išdrįstum naudotis savo akauntu, o ne dviems rašyt.

 

Pagaliau atsirado normalus žmones ... nes kiek rašai ant jo sakai kad negražus jo dizaina ir editinti tas sako tuoj tik nudosinsiu ar parašysiu kad apgavikas :/ nors ištikro nėra jo tie dizainai tokie gražus Bičo net gražesni ir kitų... :)

 

Pritariu.

 

Nudosinsiu?:D Apie ką tu čia kalbi vaikeli? Prašyčiau įrodymų, o kad esi aferistas, aš tą galiu per minutę įrodyt ir labai lengvai, tad jausk ką šneki, suprasčiau, jeigu būtum bent kažkiek vyresnis, o čia kažkoks vaikas drįsta mane kritikuot, kažką sakyt, kai pats apipisinėja čiut nekiekvieną kurį gali?

 

 

Gerai, man gera nuotaika, katik iš grįžau namo iš panos # :kiets:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

siūlai tuos vaikiškus battle, nors žinai, kad laimėsi, kadangi visokie vaikai kaip tas adomas ir jo antras akauntas denčik achujelins ir uždės balsą iškart, aš heiterių turiu nemažai per jūsų tuos šmeižimus.

 

SG balsai gyvenime nepasitikėjau ir nepasitikėsiu, jei tinka, galiu suorganizuoti jog darbus vertintu SanCio, Yiin ar net Edvinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3081 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...