Gungas

Stargate MMO kūrėjas nemoka algų!

Recommended Posts

1228758384.jpg

Kai paskutiniu metu į fantastinių MMORPG žaidimų rinką drąsiai žengia The Old Republic ir Star Trek Online, žaidimų kūrėjai Cheyenne Mountain Entertainment pluša Stargate Worlds pasauliuose. Apie žaidimo kūrimą paskelbta beveik prieš tris metus ir neužilgo turėtų startuoti uždara bandomoji žaidimo versija. Tačiau Cheyenne ir jų leidybinė pagalbininkė FireSky nemanė, kad kartais ne viskas eina kaip iš pypkės.

Nors jau ateinančią vasarą televizijoje turėtų pasirodyti naujos Stargate serialo serijos, atrodo, kad to jas papildantis MMORPG žaidimas gerbėjų taip greit nepasieks. Kai kurių šaltinių teigimu, Cheyenne Mountain Entertainment sulaukė „sausojo sezono“. Tai reiškia, kad kompanija susidūrė su finansiniais sunkumais. Darbuotojams gerokai vėluoja atlyginimai, o Cheyenne laukia, kol kas nors jai suteiks paskolą, kuri įgalėtų Cheyenne užbaigti trijų metų darbą - Stargate Worlds.

Žaidimų kūrėjų kompanijos atstovas šios žinios nepaneigė: „Cheyenne Mountain Entertainment visada buvo atviri su žiniasklaida ir fanais, kad mes esame savotiški naujokai. Kaip ir dauguma naują veiklą pradedančių firmų, mes susidūrėme su finansinėmis problemomis. Mes esame subūrę būrelį atsidavusių investuotojų, tačiau naujos ekonominės realijos verčia ieškoti papildomų finansavimo išteklių. Tai mes ir darom. Mes neketiname mesti Stargate Worlds projekto. Mes jau baigėme vieną testavimo etapą. Antrą etapą tikimės pradėti 2009-ųjų pradžioje. Kai viskas bus paruošta, mes jus pakviesime išbandyti uždarą beta versiją.“

Ign.com

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele