Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Forumo apdovanojimai (Atnaujinta 04.20)


Marius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Būtų, jei galima būtų užsidėti vieno mėgstamo žaidimo medalį, pvž. CS: GO arba Arma 3 ir t.t. Nėra tuos medalius padaryti taip sudėtinga.

Neblogai būtų ir Origin arba Steam medaliai, arba Traderų su aukštu Steam lygiu ir daug atliktų trade, medaliai.

Bet manau, forumo administracijai toks unikalumas yra nusispjauti :D

Jie net GTA V skilties nesugeba sukurti, o Reputacijos sistema su priežastim, jau keli metai daroma :D :D

Už forumo eurus tų žaidimų medalius galima būtų pirkti.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nei ankščiau jie man ką reiškė nei dabar jie turi įtakos. Oho atsiras gražus medalis po mano avataru ir kas man iš to? Daugiau narių kreipsis į mane pagalbos? Aišku, kad ne. Nebent bus žiūrima į tuos 10-14, kurie tik ir lenda į subine tiems, kurie turi kažkokį "apdovanojimą". Mano nuomone jau geriau sugalvoti kažką naudingo, o ne tiesiog mini papuošimus. But hey no hate I'm a neutral guy that's just my opinion.

Redaguota , nario Rin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu medaliai būtu vertinami labiau, manau, kad reiktu didinti jų reikalavimus ( ne nuo 500  pranešimų, o nuo 1250 ar kt.).

 

Manau, tai neįskaičiuota tiems, kurie freepostina, ar rašo, kad tik rašytu. Taipat reiktu galbūt griežtinti ir ekonomika. Mažiau duoti, siunčiant skaičiuoti ir t.t kad būtu ne vien tik medaliai, bet ir forumo eurai vertingesni. Ir prie to pačio, už pranešima manau reiktu mažiau euru duoti. 

Redaguota , nario Airidas28
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal but buvau ne taip suprastas, tačiau vien atsiliepimai tikrai nereiškia jog jis gaus tą medalį.

Tie patis atsiliepimai bus peržiūrėti ar jie surašyti tvarkingai , teisingai ir ar nėra FAKE.

Tikrai neužteks poros atsiliepimų.. Forume turime narių kuriais galima pasitikėti tikrai net ir neturint daug atsiliepimų ( tokiu atvejų taikoma išimtis už kuria atsakau aš jeigu žmogus apgaus ) Taip pat yra ir narių kurie užsiema internetine prekybą jau ilgą laiką ir nėra apgave nei vieno žmogaus, tokie uždirbs medalį be jokių peržiūrų. Tiek aš tiek moderatoriai lankomes forume ir žiūrime daug skylčiu, todėl matome visus narius. 

 

O jeigu kaškas galvoja jog dabar prašys draugų ar kitų, jog jiems butu pridėti teigiami atsiliepimai tam , kad gautu medalį jie stipriai klysta, nes šis žingsnis jiems nesuveiks ir medalio nematys apskritai niekada.

Neužteks kelių atsiliepimų? O tai už ką tamstai tuomet atsiliepimo medalis? Manau, jog moderatoriam,administratoriam - pats negalėtų užsidėt, turėtų kas nors uždėt, balsavimo teise :)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neužteks kelių atsiliepimų? O tai už ką tamstai tuomet atsiliepimo medalis? Manau, jog moderatoriam,administratoriam - pats negalėtų užsidėt, turėtų kas nors uždėt, balsavimo teise :)))

Medalius dedu aš todėl ir sprendžiu kam juos duoti.

Šį medalį gauti nėra taip paprasta, kai esu tikras jog žmogus tikrai patikimas tuomet aš jam uždedu medalį.

 

Šiuo atveju aš sau negaliu užsidėti medalio? Ar aš nepatikimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...