Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Forumo apdovanojimai (Atnaujinta 04.20)


Marius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3283 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O tai nariui ES.^ patikimumo medalis duotas už tai, kad jis 2 atsiliepimus turi, ar pinigų pritrūko ir nusipirko, Mariau?

(http://www.supergames.lt/user/13316-es/)

Dar kartą perskaityk už ką gaunamas medalis

 

Taip pat atsirado naujas medalis : Patikimiausi

Jį gaus dalyviai kurie turi daug,patvirtintų, teigiamų atsiliepimų pirkimų/pardavimų srityje.  Žmones kurie tikrai yra patikimi ir neužsiema vagystėmis. (taikomos įšimtis už kurias atsako administracija)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiks Mariau, man šitie dalykai patinka, bet dabar nukrypsiu prie kitos įdėjos, kuri manau tikrai verta dėmesio..

 

 

Taigi manau reikėtų keliems žmonėms sudėti skilčių moderatorius, jei būtų tik vienos skilties moderatoriai, galėtų prižiūrėti būtent tą skiltį - ar galės uždėti įspėjimus tai čia jau jūsų galvai paliekam šitus dalykus, bet mintis yra gera, kadangi moderatoriams palengvės darbas, nereiks apsiimti daug skilčių, greičiau sureguos moderatoriai į pažeidimus, nereikės tikrinti kėkvienos skilties.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiks Mariau, man šitie dalykai patinka, bet dabar nukrypsiu prie kitos įdėjos, kuri manau tikrai verta dėmesio..

 

 

Taigi manau reikėtų keliems žmonėms sudėti skilčių moderatorius, jei būtų tik vienos skilties moderatoriai, galėtų prižiūrėti būtent tą skiltį - ar galės uždėti įspėjimus tai čia jau jūsų galvai paliekam šitus dalykus, bet mintis yra gera, kadangi moderatoriams palengvės darbas, nereiks apsiimti daug skilčių, greičiau sureguos moderatoriai į pažeidimus, nereikės tikrinti kėkvienos skilties.

Mano manymu ne kokia idėja. Turim juk mes tų moderatorių, didžiąją dalį, bent jau aš manau, vistiek, tiesiog sedėdami forume pastebim, o ko nepastebim, juk yra mygtukas „Pranešti“. Jeigu moderatorius suskirstytų į skiltis, o sakykim vienas moderatorius savaitėj išvykęs, sugedęs kompiuteris ar dar ką, ta skiltis lieka netvarkyta. Man rodos, taip kaip yra, yra gerai, visi draugiškai tvarko ką pamato ir viskas. 

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3283 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...