Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkite išmokti žaisti


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3293 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Taigi noriu pradėti žaisti žaidimą League of Legends, bet visiškai jo nemoku , žiurinėjau per Youtube.com apmokymus ir panašiai bet nelabai man ka padėjo, nesu dar užsiregistraves šiame žaidime , nes nežinau kokiam Regione daugiau lietuvių ir panašiai taigi noriu paklausti . Gal kas pamokintu mane žaisti League of Legends? Labai būčiau dėkingas. Jeigu bus geraširdžiu numeskit savo SKYPE į komentarus arba pakvieskit mane į skype: zygis1559

 
 
Redaguota , nario .lukonic`
Neinformatyvus temos pavadinimas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas! Noredamas ismokti judet per zaidima ir mastis kaip ne polakas is bronzo divizijos. Yra Ytubas kur kiekviena champa atskirai galiu paziuret, kaip su juo zaist ir t.t Svetaine www.lolking.lt gali paziureti streamus. Taip pat gali stebeti zaidimus per savo klijenta kai draskoki diamondai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3293 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...