darrel.

darrel. grafikos galerija (atnaujinta 2016.01.06)

Recommended Posts

Neklausykit šio klauno, jis pats nieko nemoka ;)

D─Śkui, ┼żinosiu :D

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

D─Śl iblendinimo kritikos a┼í nieko nesakiau.. Kadangi pats matau kad jis prastas.. O d─Śl spalv┼│ tai tiesiog jeigu man patinka daryti su viena spalva tai kas ─Źia tokio?

Nesuprantu tai kam tu ─Źia keli jeigu tu normalios kritikos nepriemi tas spalv┼│ derinimas yra labai svarbus dalykas tik ne kekvienas plika akimi pastebi jeigu tau chuj ant t┼│ spalv┼│ ir darysi viena spalva ir nederinsi su kitom ─Źia ┼í┼źdas ir gausis ─Źia kaip aprangos stilius turi kekviena detale priderint su pagrindu,

Nesuprantu tai kam tu ─Źia keli jeigu tu normalios kritikos nepriemi tas spalv┼│ derinimas yra labai svarbus dalykas tik ne kekvienas plika akimi pastebi jeigu tau chuj ant t┼│ spalv┼│ ir darysi viena spalva ir nederinsi su kitom ─Źia ┼í┼źdas ir gausis ─Źia kaip aprangos stilius turi kekviena detale priderint su pagrindu,

Matosi kokie dideli j┼źs i┼ímaneliai.. Manau nesuprantat to kad kiekvienas asmuo turi savaji skon─», ir nevisiems jis itiks.. Tai kad nesuprantu ko j┼źs i┼íkarto taip u┼żokstat? Jei man taip patinka a┼í taip ir darau.. Nereikia taip i┼íkarto u┼żsi┼íokti ant ┼żmogaus..

Matosi kokie dideli j┼źs i┼ímaneliai.. Manau nesuprantat to kad kiekvienas asmuo turi savaji skon─», ir nevisiems jis itiks.. Tai kad nesuprantu ko j┼źs i┼íkarto taip u┼żokstat? Jei man taip patinka a┼í taip ir darau.. Nereikia taip i┼íkarto u┼żsi┼íokti ant ┼żmogaus..

Tu tik dabar taip galvoji. Kai a┼í buvau pradinokas a┼í irgi taip galvojau,bet jeigu tau niekas neknis proto tu netapsi geresnis. Tu turi stengtis ne dabar vat paemiau ir visur darysiu taip pat. Man taip vienas sak─Ś nu ir k─ů taip pat galvojau kaip ir tu " O kam gi darau kaip noriu man gra┼żu" Tavo akys nemato gfx gro┼żio tau reik─Śtu daug pa┼żiur─Śt darb┼│,kad suprastum k─ů rei┼íkia gfx nes ant 1 spalvos darbe neu┼żstok a┼í ant tav─Ös nepuolu tik i┼í patirties sakau. Tu ateity tik pad─Śkot gal─Śsi xd

─îia u┼żsukus mane tokia nuostalgija apima, a┼í kai prad─Śjau su grafika mokytis senai, daug ma┼ż taip pat atsimazindavau, kad kiekvienam skirtingas skonis ir pana┼íiai, su laiku suprasi, kad taip n─Śra. Bet ─Źia tik su laiku, labiau dom─Śkis tuom kuo u┼żsijemi, tai labai ilgas ir varginantis procesas, svarbu nepasiduoti tai kritikai, ir b┼źti tikru ┼íud┼żiu ir pie┼íti toliau :D :D

Redaguota , nario TreaK

─îia u┼żsukus mane tokia nuostalgija apima, a┼í kai prad─Śjau su grafika mokytis senai, daug ma┼ż taip pat atsimazindavau, kad kiekvienam skirtingas skonis ir pana┼íiai, su laiku suprasi, kad taip n─Śra. Bet ─Źia tik su laiku, labiau dom─Śkis tuom kuo u┼żsijemi, tai labai ilgas ir varginantis procesas, svarbu nepasiduoti tai kritikai, ir b┼źti tikru ┼íud┼żiu ir pie┼íti toliau :D :D

Geriau jau pasiduoti :D

Tu tik dabar taip galvoji. Kai a┼í buvau pradinokas a┼í irgi taip galvojau,bet jeigu tau niekas neknis proto tu netapsi geresnis. Tu turi stengtis ne dabar vat paemiau ir visur darysiu taip pat. Man taip vienas sak─Ś nu ir k─ů taip pat galvojau kaip ir tu " O kam gi darau kaip noriu man gra┼żu" Tavo akys nemato gfx gro┼żio tau reik─Śtu daug pa┼żiur─Śt darb┼│,kad suprastum k─ů rei┼íkia gfx nes ant 1 spalvos darbe neu┼żstok a┼í ant tav─Ös nepuolu tik i┼í patirties sakau. Tu ateity tik pad─Śkot gal─Śsi xd

Pad─Śkosiu ir dabar, na jeigu jau taip mastot pasistengsiu pasinaudoti patarimais.

6ab299db29b6ca6f9f892449ce63c074962.png

Nieko gero 

Tavo avataras irgi nieko gero.. Ir ─Źj pats nieko pana┼íaus nesukurtum.

Darbas su Shenu, pats renderis su BG man nesiderina ( jeigu ten renderis ), su tekstu reik─Śt┼│ padirb─Śti. Reik─Śt┼│ lightningo, jeigu jis yra tai nesimato xd Darbas vietomis per tamsus. S─Śkm─Śs ateityje, peace <3

Darbas su Shenu, pats renderis su BG man nesiderina ( jeigu ten renderis ), su tekstu reik─Śt┼│ padirb─Śti. Reik─Śt┼│ lightningo, jeigu jis yra tai nesimato xd Darbas vietomis per tamsus. S─Śkm─Śs ateityje, peace <3

┼íiaip d─Śl bg gal ir sutik─Źiau :D, o lighting'o n─Śra tikrai :D D─Śl teksto a┼í su jais dirbt nihuja nemoku :D

┼íiaip d─Śl bg gal ir sutik─Źiau :D, o lighting'o n─Śra tikrai :D D─Śl teksto a┼í su jais dirbt nihuja nemoku :D

ta pati b─Śda ir man, tekstas. patar─Źiau jo ned─Śt xd

Kai tau dalina kritika, tu priimk ir atsi┼żvelk tai darydamas kit─ů darb─ů. Sigai ni┼źrus, ┼ívies─ů nublukini ant tiek kad net ne┼ívie─Źia ji. Naujoko darbai. Tr┼źksta pamok┼│ paskaitymo ir paties noro dirbti. ─«d─Śk ┼íiek tiek fantazijos savo darbuose, susipa┼żink su photoshopo galimyb─Śm, pasi┼żi┼źr─Śk deviantart'e koki┼│ darb┼│, visada atsiranda id─Śj┼│.

Vis gi supai┼íiau dar viena para┼í─ů pagal pamok─ů bet efektus kiek stengiausi taikyti pagal save.

adaa7bf8b752e273842353417c7e8409640.png

Atsipra┼íau u┼ż nevisai gra┼żiai atrodanti Oil efekt─ů fone. Tiesiog pamokoje buvo panaudotas Oil Paint Filter'is kurio n─Śra Adobe Photoshop CC 2014 tai teko naudoti plugin'─ů kuris n─Śra ant tiek ahuenas kaip originalus Filter'is.

Newest

b160429e8216d3499df122a96ea65052192.png

Gra┼żu , taip ir toliau , vis u┼żeinu pa┼żi┼źr─Śt nauj┼│ darb┼│ :). Sekm─Śs tolimesniuose darbuose.

Nu paskutinis darbas su renderiu jau kazkas geriau, bet pagal tavo sugebejimus atrodo pagal tut..

N─Śra lightningo, bjaurios spalvos. Per daug monotoni┼íki sigai. Pa┼żi┼źr─Śjus tik sukelia neigiamas emocijas.

Nu paskutinis darbas su renderiu jau kazkas geriau, bet pagal tavo sugebejimus atrodo pagal tut..

Na taip, bet kaip sakiau kad visus efektus taikau pagal save kaip ir fractalus, c4d render'ius.

N─Śra lightningo, bjaurios spalvos. Per daug monotoni┼íki sigai. Pa┼żi┼źr─Śjus tik sukelia neigiamas emocijas.

Na ne┼żinau, d─Śl man─Ös bent gra┼żiai atrode :D

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele