Peršokti į turinį
darrel.

darrel. grafikos galerija (atnaujinta 2016.01.06)

Recommended Posts

Kažkoks negatyvas tavo paskutiniame darbe vyrauja. Galėjai gražesne ir jaukesne spalvų palete parinkti. Tekstas meh sueis, bet galėjai daugiau prie jo padirbėti ne tik motion blur užmesti. Prie pačio renderio irgi trūksta kažko norėtųsi, bent kažkokios šviesos sklindančios iš ne virš jo viršugalvio. Jei reikėtų apibūdinti tavo darbą vienu žodžiu tas žodis būtų - monotoniškas, pagal mane jis puikiai atitinka šitą darbą. Kitą kartą nebijok panaudoti ryškesnių spalvų ir pridėti papildomo apšvietimo.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

renderis nekokybiškai atrodo, teksto nesimato, nežinau ar lightingo nėra, ar perdidelis shadow :/

Tekstas ir norėjau kad nelabai įsiskaitytu bet kad svarbiausia įsilietu į foną. Dėl renderio tai tiesiog didelio sharpen dėt nenorėjau nes tada jis išviso baisiai atrodo, lighting'ą dėjau bet kai uždėdi gm įvairiausiu tai jo beveik nesimato.

Dalintis šį pranešimą

Editied version.ec600fb746984fe480294bc916231542533.png

Spalvos nesiderina, tas viršuj tipo kur Profilio informacija kampe, nevietoj stovi, galėtų būt šiektiek žemiau, arba per vidurį iš dešinės.

Nežinau kaip dėl tavęs bet dėl manęs spalvos derinasi. Nenorėjau dėti orandžines ar geltonos. Dėl profilio ten kaip tik geriau atrodo negu į kampą kažkaip sukišta.

Dalintis šį pranešimą

Šitas būtų visai lyg nieko, bet dabar atrodo, kad šone rami naktis, o per vidurį šturmuoja chaoso kariai (srr už fantaziją, bet čia mano akimis xdd).

Pirmo puslapio neskaitei :D

Dalintis šį pranešimą

Pirmo puslapio neskaitei :D

Per mažas darbas o dar net tokio mažo viso užpildyt nesugebėjai atrodo žiauriai blogos kokybės. Perteiktum į didesnį lapą ir kokybiškiau viską padarytum tada būtų apie ką šnekėt.

Dalintis šį pranešimą

Per mažas darbas o dar net tokio mažo viso užpildyt nesugebėjai atrodo žiauriai blogos kokybės. Perteiktum į didesnį lapą ir kokybiškiau viską padarytum tada būtų apie ką šnekėt.

Žmogau, sig'us daro įvairių dydžių. :x. O dėl kokybės nežinau, kiekviena talpyklą pateikia kokybė skirtingai.. Nes talpinau į part.lt, tai sakau gal kokia kita pasiūlytum?

Redaguota , nario darrel.

Dalintis šį pranešimą

Sveikas, gražūs darbai, daviau naują užsakymą tavo shop'e bei parašiau asmeninę žinutę, dar gali pakviest mane į skype nes tavojo nerandu gyciakas89  ! Atsilyginsiu euriukais forumo, vistiek neturiu kur dėti.

Dalintis šį pranešimą

Žmogau, sig'us daro įvairių dydžių. :x. O dėl kokybės nežinau, kiekviena talpyklą pateikia kokybė skirtingai.. Nes talpinau į part.lt, tai sakau gal kokia kita pasiūlytum?

Aš suprantu, tik jei tokį maža pasiemei tai bent galėjai visą užpildyt, o šiaip talpink į imgur, visam laikui išsisaugoja

Dalintis šį pranešimą

Aš suprantu, tik jei tokį maža pasiemei tai bent galėjai visą užpildyt, o šiaip talpink į imgur, visam laikui išsisaugoja

Na taip, pasistengsiu kitam sig'e užpildyt visą foną :x

Dabar kokybė geresnė ar tas pats š ?

RaSWuwb.png

Dalintis šį pranešimą

Ot ir skaičiau, aš kaiptik nuo pirmojo puslapio ir citavau! ;ddd Neprigavai manęs

Dam you :angry:

Sigas per mažas net nesimato kas ten per efektai uždėti, daryk dydesnius...

Gerai dėdė :'(

Šikart jokių tut tik naudojau ta pati stilių kaip praitam sig'e tik šikart pabandžiau pridėti C4D.

Nl8sJmp.png

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele