Sveiki, dalinuosi savo editintą gamemodą ls mieste, nes man jau pabodo jį editinti.
SISTEMOS
Automatinė išsisaugojimo sistema.
Vagiai turės vogti mašinas, o policijai praneš kai kažką jie pavogė.
Visi teisėsaugos darbai sujungti kartu.
Visi darbai be pakvietimo turės važinėti į jiems paskirtas vietas ir ten dirbti.
Su /stunt komanda galėsite pakeisti bmx'erių užsokimo vietą.
Serveris naudoja ZCMD ir SSCANF2 includes.
Viskas parašyta ant GUI.
Parašė /gps komandą galėsite susi