Sveiki, dalinuosi savo editintą gamemodą ls mieste, nes man jau pabodo jį editinti.     SISTEMOS     Automatinė išsisaugojimo sistema. Vagiai turės vogti mašinas, o policijai praneš kai kažką jie pavogė. Visi teisėsaugos darbai sujungti kartu. Visi darbai be pakvietimo turės važinėti į jiems paskirtas vietas ir ten dirbti. Su /stunt komanda galėsite pakeisti bmx'erių užsokimo vietą. Serveris naudoja ZCMD ir SSCANF2 includes. Viskas parašyta ant GUI. Parašė /gps komandą galėsite susi