Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Martynas S. - tinklapių kūrimo paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1523 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Kaip jau žinote esu Martynas ir teikiu programavimo paslaugas. Šiuo dalyku užsiimu gana ilgai, jau kokius 3 metus. Pagrinde dirbu su PHP ir Laravel frameworku.

Aš gebu:

  • Sukurti Turinio valdymo sistemą(TVS)
  • Sukoduoti responsive dizainus:
  1. IPB/IPS
  2. HTML/CSS
  3. PHP-Fusion
  • Redaguoti jau esamas TVS, pridėti joms funkcijų
  • Sukonfiguruoti serverį puslapio ar žaidimų serverio paleidimui

Darbų pavyzdžiai:

  • http://www.pagalbamokiniui.lt/ - dizaino kodavimas PHP-Fusion varikliukui
  • Esama ir daugiau pavyzdžių, kurie nėra pasiekiami tiesiogiai, todėl esant reikalui galėčiau juos parodyti per Skype ar Discord

Kainos

Visos kainos priklauso nuo norimų funkcijų, tačiau rašyti tikintis, jog dirbsiu Jums už 10€ net neverta.

Susisiekimas

Mane galite pasiekti per:

Redaguota , nario Martynas S.
Atnaujinta temos struktūra ir turinys
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kritka and klausimai Came here.
Let it start:

Teikiu šias paslaugas:

  • Front-End(Puslapio veidas, tai ką mato vartotojas)
  • Back-End(Puslapio funkcijos arba kitaip sakant puslapio logika)

 

Kokias platformas/kalbas/pamatus naudoji back-endui ir front-endui? Velniai žino... gal kokiu web.com ar weebly.com darai.

Darbų pavyzdžiai:

 

  •  

Ir ką tame mAudio.eu yra nuveikta tavo? T.y. išvardink ar front-end pilni darbai, ar back-end, ką naudojai developindamas... t.y. truputėli plačiau aprašyk.

 

Kainos

 

Visos kainos derinamos su klientu, kosminių kainų neiimu.

Kam kurti headingą "kainos" kai nurodai tiktai vieną sakinį, kuriame ir to nenusakyta, kiek ~ imi už paslaugas? (Tiesiog headingas nebuvo būtinas...)

 

Ir prie kontaktų būtu ne prošal, jei numestum ir El-paštą tradiciškai.

 

Ir dar labai subėsino:

 

Sveiki, taigi eisiu prie reikalo. SAVĘS NEPRISTATINĖSIU

Nu jei nepristatinėji čia Savęs, tai numesk portfolio, ar kokį linką į kokį nors CV, nes dabar velniai žino su kuo čia reikalų galima turėti...

 

Čia tik tokios smulkios mano pastabos :)
Sėkmės freelancinant ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kritka and klausimai Came here.

Let it start:

Kokias platformas/kalbas/pamatus naudoji back-endui ir front-endui? Velniai žino... gal kokiu web.com ar weebly.com darai.

  •  

Ir ką tame mAudio.eu yra nuveikta tavo? T.y. išvardink ar front-end pilni darbai, ar back-end, ką naudojai developindamas... t.y. truputėli plačiau aprašyk.

Kam kurti headingą "kainos" kai nurodai tiktai vieną sakinį, kuriame ir to nenusakyta, kiek ~ imi už paslaugas? (Tiesiog headingas nebuvo būtinas...)

 

Ir prie kontaktų būtu ne prošal, jei numestum ir El-paštą tradiciškai.

 

Ir dar labai subėsino:

Nu jei nepristatinėji čia Savęs, tai numesk portfolio, ar kokį linką į kokį nors CV, nes dabar velniai žino su kuo čia reikalų galima turėti...

 

Čia tik tokios smulkios mano pastabos :)

Sėkmės freelancinant ;)

Nematau tolko pristatinėti save forume, kuriame lankosi 95% žmonių neturintys 18metų ir 70% lankytojų yra 11-15 metų.

Patikimas žmogus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nematau tolko pristatinėti save forume, kuriame lankosi 95% žmonių neturintys 18metų ir 70% lankytojų yra 11-15 metų.

Patikimas žmogus.

Koks skirtumas, VISI nori žinoti, ką žmogus sugeba ir pamatyti darbus, ir ar tinka kokybė, tik galiausiai pamatę darbus, aprašymus apie darbuotoją galime spręsti ar jis tinkamas bus užduočiai atlikti ar ne.

Ir iš kur tokią statistiką gavai apie amžių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks skirtumas, VISI nori žinoti, ką žmogus sugeba ir pamatyti darbus, ir ar tinka kokybė, tik galiausiai pamatę darbus, aprašymus apie darbuotoją galime spręsti ar jis tinkamas bus užduočiai atlikti ar ne.

Ir iš kur tokią statistiką gavai apie amžių?

iš oro žinok paemiau. 

Dar pasakyk ,kad čia lankosi 100% virš 18 metų žmonės ...  :funny:

Visvien nematau tolko šitame šudine pristatinėtis, įmetei reklamą ir laimingas sėdi ir fsio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

iš oro žinok paemiau. 

Dar pasakyk ,kad čia lankosi 100% virš 18 metų žmonės ...  :funny:

Visvien nematau tolko šitame šudine pristatinėtis, įmetei reklamą ir laimingas sėdi ir fsio.

Sancio, nori pasakyt, jeigu turi 11-12-13-14-15 metų tai negali rimtų paslaugų nusipirkt? iš manęs dvylikametis užsake paslaugas ir sumokėjo 35 eurus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir tas dvylikametis liko apgautas.

dėja, klysti :) matai, tas dvilykametis yra rimtas pacanas, normaliai bendrauja, viską normaliai daro, turi savo prjektą, kuris gan yra populiarus, aišku ten nelošia šimtais, bet žaidžia pakankamai, aš pats esu jo projekte ir visai man ten patinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

iš oro žinok paemiau. 

Dar pasakyk ,kad čia lankosi 100% virš 18 metų žmonės ...  :funny:

Visvien nematau tolko šitame šudine pristatinėtis, įmetei reklamą ir laimingas sėdi ir fsio.

Tikriausiai iš oro, nes tikrai nematau, iš kur galėjai paimti.

Aš nežinau, kokio amžiaus čia lankosi, nes nematau jokių statistikų, todėl nieko neteigiu.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sancio, nori pasakyt, jeigu turi 11-12-13-14-15 metų tai negali rimtų paslaugų nusipirkt? iš manęs dvylikametis užsake paslaugas ir sumokėjo 35 eurus. 

 

Nu ir dabar man pasakyk ką gero išvystė tas 12-metis iš tavo paslaugų? Ar bent jau į naudą įėjo?

 

O apie Martyna žmogus supranta savo darbą atlieka kokybiškai ir yra patikimas :)

Redaguota , nario Justas G.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1523 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...