Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ Pasiūlymas ] Dėl sukčių


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turiu pasiūlymą forume, dėl sukčių, taigi kiekvienas mes turbūt nenorime būtu apgauti? Tai žinomą, kad ne, kiek žinau sukčių bazės nebėra čia, dėl taisyklių kaškokių, bet vietoj to galėtu būti panašus į listą, kurie jau bandė apgauti žmonęs, administraciją pildytu tą temą su jų skaipais, ir tai tegautus listas kur saugotis tų žmonių, žinomą ir norint į tą listą reiktu įrodymų jog apgavo... Ką manote?

Redaguota , nario Ewil++
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sutinku, sukčių duomenų bazės su visa jų informacija turėt negalim, tačiau kažkas panašaus, manau labai praverstų. Žinoma, tam yra atsiliepimų sistema, tačiau ji ne visada gelbėja.

 

Dėl atsiliepimų tai man yra buvęs toks atvėjis: Pakvietė žmogus su 5 atsiliepimais, o man tuo metu reikėjo CSGO gift, nu pagalvojau patikimas, tik pervedžiau į banką pinigus, iškart išmetė, jai būtu bent skype listas ar kaškas panašaus, tai manau būtu dar didesnė apsauga nuo apgaulių. O atsiliepimų šiais laikais galimą bent jau mano nuožiūrą kaip kiti daro ( nesakau kad visi ) tiesiog apsikeičia atsiliepimais ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš už, manau, kad reiktu padaryti tokią skiltį ir joje rašyti apgaviko arba kitaip žalą padariusio žmogaus nick`ą SuperGame forume, jo skype, priežastį kodėl jis yra šiame sąraše ir įrodymai. Galima būtu suvesti paiešką forume, parašai tokį, tokį skype arba vardą ir tau išmeta, o gal ir neišmeta to žmogaus tame sąraše, kadangi jis nusikaltęs.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš už, manau, kad reiktu padaryti tokią skiltį ir joje rašyti apgaviko arba kitaip žalą padariusio žmogaus nick`ą SuperGame forume, jo skype, priežastį kodėl jis yra šiame sąraše ir įrodymai. Galima būtu suvesti paiešką forume, parašai tokį, tokį skype arba vardą ir tau išmeta, o gal ir neišmeta to žmogaus tame sąraše, kadangi jis nusikaltęs.

 

Dėl įrodymų tai nevisai sutikčiau pilnai, nebent ten nebūtų jokios informacijos apie asmenį, nes taisyklės draudžia, turiu omenį Vardas, Pavardė, Gatvė, Bankas ir t.t.

Redaguota , nario Ewil++
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl įrodymų tai nevisai sutikčiau pilnai, nebent ten nebūtų jokios informacijos apie asmenį, nes taisyklės draudžia, turiu omenį Vardas, Pavardė, Gatvė, Bankas ir t.t.

Tai, ne taip supratai, įrodymai, kodėl jis yra tame sąraše, ką blogo nuveikė, aišku, kad to žmogaus V. P. ir kita asmeninė informacija nebūtu rašoma, tik skype.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Viskas tvarkoje toks list jau yra pradėtas kurti, gan senai aš jį esu sukūręs su "Bebro" leidimu iš jo šios savaitės bėgyje pasiimsiu senųjų apgavikų informacijas ir sudėsiu pas save. 

Po kiek laiko manau bus pašnekėta su Aurimu kad puslapis su sukčiais būtų įdėtas kur nors forumo viršuje, jog visi forumo žmonės matytų apgavikų duomenis ir neliktų apsigavę. :) 

Tema rakinama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...