Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kiek vertas ir kokius žaidimus pavežtų šis kompiuteris?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3353 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki mieli sg.lt lankytojai, atėjo laikas, kai šis kompiuteris mane dakniso... Manau kiekvienas žinome, kad acer kompanija gamina labai prastus kompiuterius. Šį kompiuterį noriu parduoti ir todėl klausiu kokia jo kaina maždaug būtų. Šio kompiuterio būklė yra 10/10. Niekas neskilęs, neišokę, saugotas, prižiūrėtas. Parduodu šį kompiuterį, nes noriu nusipirkti geresnį ir daug daug geresnį. Draugas turi gera kompiuterį, kai pamačiau apakau ir labai pavydas užkilo ir pats užsimaniau tokio pačio. Na todėl ir noriu šį kompiuterį parduoti :)

 

Kitas klausimas būtų: kokius žaidimus šis kompiuteris galėtų išvežti?

 

38a9de64e727222e21f81b042ec30f7225.png

 

1b1c2ee81e0b581c5ee2f63b30ccda99609.png

Redaguota , nario Arturas_Niga
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Daug negautum,bet apie 150 euru prasyt gali. Specifikacijos neblogos,bet firma ne zaidimams :D

Tai vat, jei neparduosiu niekams, tai bent jau mokslams bus :) O gal gali pasakyti kokius žaidimus jis pavežtų?Ir manyčiau, kad jis vertas gal kokių 300e, nes kažin ar 150 jis vertas. Nėra jis dar toks š :)

Redaguota , nario Arturas_Niga
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai vat, jei neparduosiu niekams, tai bent jau mokslams bus :) O gal gali pasakyti kokius žaidimus jis pavežtų?Ir manyčiau, kad jis vertas gal kokių 300e, nes kažin ar 150 jis vertas. Nėra jis dar toks š :)

Šeip jis dar tikrai vertas 300eurų , o žaidimus paveštu tikrai kaškokios žiūrėkis tu žaidimo nustatymų ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šeip jis dar tikrai vertas 300eurų , o žaidimus paveštu tikrai kaškokios žiūrėkis tu žaidimo nustatymų ir t.t.

CS:GO paveža normaliai, lolą jau vsio, and low grafikos turiu žaisti.... Na, norėčiau pirkti RUST ir yra toks klausimas, ar man paveš be lago?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

CS:GO paveža normaliai, lolą jau vsio, and low grafikos turiu žaisti.... Na, norėčiau pirkti RUST ir yra toks klausimas, ar man paveš be lago?

Kaip matau pas tave acer aspire 5750zg,aš pats turiu jau trejus metus acer aspire 5750g,tik pas mane i5 procesorius,4gb ramo,nvidia geforce gt 630m 2gb vaizdo plokštė tai norėjau parduot,buvau radęs kas už 350$ imtų,bet pasilikau sau. Jeigu neskubi parduot,tai 300$ gali drąsiai gaut,ir nelabai suvokiu kaip tau lolo gali nepavežti :D Turėtų tempt ant 200fps,bandyk tvarkytis OS ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3353 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...