Peršokti į turinį

Kuri vaizdo plokštė galingesnė?

Shiftas

Recommended Posts

Sveiki turiu dvi vaizdo plokštes: Nvidia Geforce 210 ir Nvidia Geforce GTX 520, taj aš noriu sužinoti kuri galingesnė vaizdo plokštė ir ar ant daug galingesnė, ir kurią man dėtis į kompiuterį savo. Šiuo metu esu įsidėjes Nvidia Geforce 210.

Mano kompiuterio duomenys:

Procesorius: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.80 Ghz

RAM: 2GB

Sistemos tipas: 32bit

Kompiuteris senas tikrai.

Patarkit kokia dėtis vazido plokšte man, o gal pasilikti šia kuria įsidėjes esu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GTX plokste zaidimams, kita plokste ne.. dar klausimu bus?

Tokios vaizdo plokštės kaip GTX 520 nėra, jis turėjo turbūt omenyje GT 520. GT plokštės yra skirtos žaidimams kaip ir AMD R7 serija, bet tiesiog silpnesnės ir pigesnės.

Nuoroda į komentarą

Tokios vaizdo plokštės kaip GTX 520 nėra, jis turėjo turbūt omenyje GT 520. GT plokštės yra skirtos žaidimams kaip ir AMD R7 serija, bet tiesiog silpnesnės ir pigesnės.

Is tikruju net nepaziurejau i skaicius, pamaciau tik kad lyginama GTX su ne GTX. :D

Nuoroda į komentarą

(redaguota)

Taj tada keiciu į ta kita 520 gt, o su sita vaizduske paves ka nors geresnio? nes su sita 210 as zaidziu max payne 3 belagu. Tj nureciau suzinot ar paveztu koki nors gta 4 ar ent need fors peed run arba rivals. Imanoma?

Redaguota , nario Shiftas
Nuoroda į komentarą

Taj tada keiciu į ta kita 520 gt, o su sita vaizduske paves ka nors geresnio? nes su sita 210 as zaidziu max payne 3 belagu. Tj nureciau suzinot ar paveztu koki nors gta 4 ar ent need fors peed run arba rivals. Imanoma?

Pavezt tai pavez, bet ziurint ant kokiu grafiku..

Del Rivals tik abejoju..

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą

Jei žaidimams būtų reikalinga tik vaizdo plokštė tai tada jo :D Bet deja taip nėra, ir tavo 

Procesorius: AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.80 Ghz

RAM: 2GB

Smarkiai įtakos žaidimus, jei nepadarys jų išvis nepažaidžiamų.

Nuoroda į komentarą

Max payne 3 be lago žaidi? nežinau.. nebent ant pačių lieviausių grafikų kokios tik įmanomos. Pas mane kompe yra ta pati 210 vaizdūškė. Nieko nepažaidžiu su ja.

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...