Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuri vaizdo plokštė galingesnė?


Shiftas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3330 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki turiu dvi vaizdo plokštes: Nvidia Geforce 210 ir Nvidia Geforce GTX 520, taj aš noriu sužinoti kuri galingesnė vaizdo plokštė ir ar ant daug galingesnė, ir kurią man dėtis į kompiuterį savo. Šiuo metu esu įsidėjes Nvidia Geforce 210.

 

Mano kompiuterio duomenys:

Procesorius: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.80 Ghz

RAM: 2GB

Sistemos tipas: 32bit

 

Kompiuteris senas tikrai.

Patarkit kokia dėtis vazido plokšte man, o gal pasilikti šia kuria įsidėjes esu?

 

 
 
 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taj tada keiciu į ta kita 520 gt, o su sita vaizduske paves ka nors geresnio? nes su sita 210 as zaidziu max payne 3 belagu. Tj nureciau suzinot ar paveztu koki nors gta 4 ar ent need fors peed run arba rivals. Imanoma?

Pavezt tai pavez, bet ziurint ant kokiu grafiku..

Del Rivals tik abejoju..

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taj tada keiciu į ta kita 520 gt, o su sita vaizduske paves ka nors geresnio? nes su sita 210 as zaidziu max payne 3 belagu. Tj nureciau suzinot ar paveztu koki nors gta 4 ar ent need fors peed run arba rivals. Imanoma?

 

Jei žaidimams būtų reikalinga tik vaizdo plokštė tai tada jo :D Bet deja taip nėra, ir tavo 

 

Procesorius: AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.80 Ghz

RAM: 2GB

 

Smarkiai įtakos žaidimus, jei nepadarys jų išvis nepažaidžiamų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taj tada keiciu į ta kita 520 gt, o su sita vaizduske paves ka nors geresnio? nes su sita 210 as zaidziu max payne 3 belagu. Tj nureciau suzinot ar paveztu koki nors gta 4 ar ent need fors peed run arba rivals. Imanoma?

 

Max payne 3 be lago žaidi? nežinau.. nebent ant pačių lieviausių grafikų kokios tik įmanomos. Pas mane kompe yra ta pati 210 vaizdūškė. Nieko nepažaidžiu su ja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3330 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...