Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[New-Life.LT ] Ieškome maperio!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3347 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

 

SA:MP Lietuvos Rinkoje vystome projektą New-Life.LT modifikacija kuriama nauja todėl norime viską daryti kruopščiai, be klaidų, gražiais MAP darbais todėl ieškome šiam projektui gan atsakingo ir patyrusio MAPERIO, siekiant užsitikrinti šios pareigos žmogaus pasitikėjimą jog nepaves, mes jam mokame pinigus, neimame į projektą, o tiesiog mokame pinigus.

 

Apie projektą galite paskaityti: http://www.supergames.lt/topic/206417-pristatau-new-lifelt/

 

Dabar nenukrypdami per daug nuo pagrindinės mūsų temos, norėtume padiktuoti keletą sąlygų, koks turėtu žmogus atliekantis darbą:

 

Kokio maperio ieškome?

  • Atsakingo.
  • Kantraus.
  • Atliekančio savo darbo gan kruopščiai ir gražiai.
  • Turinčio patirties MIN 4 mėnesius, šiame  reikale.
  • Darbas turi per daug neužtrukti, netempti gumos dirbant.
  • Žinoti tikslia savo kainą.
  • Nebūti pasikėlusiam.
  • Nurodyta darbą atlikti tvarkingai, be klaidų.
  • Mokėti Texturinti, trinti objektus.

Ką mes jums siūlome?

  • Už darbus mokame pinigus.
  • Pagerinti savo žinias ir sugebėjimus mapinimo srityje.
  • Gera kolektyvą.

Mokame maperiui 40 eurų, už San Fierro miestą! ( 138 LT )

 

Mums reikia sumapinti visa San Fierro miestą, su darbais, pramogų vietomis, parkingais, parduotuvėmis ir visais kitais elementais, kuriuos mes padiktuosime ir tada jus pasakysite savo kainą. 

 

Pinigus išmokame atliekant darbą ir parodant jį mums.

 

 

Anketa:

 

Jūsų slapyvardis:
Jūsų darbo patirtis:

Jūsų amžius:

Jūsų darbo pvz:

Jūsų kontaktai:

 

 

Anketa pildyti komentaruose, su jumis bus susiekta!

Redaguota , nario Divito
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

vėl tu su savo projektais..... t.y sėkmės paeiškuose.

Kuriau savo projektus, kuriame už viską atsakingas vienas buvau, dėl to dažnai nepasisekdavo, o čia esu skripteris, o kitas žmogus viską tvarko, todėl šis derinys labai puikiai veikia, bet kokiu atvėju tik į pliusą aš išeidavau, todėl tik šiek tiek nusiramink ir neteršk temos. Kodėl 6 žmonės? Gi nereklamuojam mes jo, nes dar reikia pilnai pasiruošti ir tada tik reklamuoti pilnai, tai, kad calm down. Be pavydo. :)

Redaguota , nario Divito
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Kuriau savo projektus, kuriame už viską atsakingas vienas buvau, dėl to dažnai nepasisekdavo, o čia esu skripteris, o kitas žmogus viską tvarko, todėl šis derinys labai puikiai veikia, bet kokiu atvėju tik į pliusą aš išeidavau, todėl tik šiek tiek nusiramink ir neteršk temos. Kodėl 6 žmonės? Gi nereklamuojam mes jo, nes dar reikia pilnai pasiruošti ir tada tik reklamuoti pilnai, tai, kad calm down. Be pavydo. :)

Nori išduosiu sekmės formule?

Norint sukurti gera projekta turi dauguma daryti vienas, rasti laiko viskam ir turėti didelės vidinės motyvacijos ir tikėjimo.

Vien skriptinti neužtenka :) O kai pradėsi ieškoti žmoniu kurie dirbs už tave nieko gero neišeis, nes tie žmones neturės to noro ir tos motyvacijos kokia yra pas tave.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nori išduosiu sekmės formule?

Norint sukurti gera projekta turi dauguma daryti vienas, rasti laiko viskam ir turėti didelės vidinės motyvacijos ir tikėjimo.

Vien skriptinti neužtenka :) O kai pradėsi ieškoti žmoniu kurie dirbs už tave nieko gero neišeis, nes tie žmones neturės to noro ir tos motyvacijos kokia yra pas tave.

 

Tavo logika tame - jei nemoki mapinti, webinti, tai geriau net nekurk projekto? Mano manymu, jog susirasti žmogų kuris sumapintu tam tikrus mapus už pinigus,  daugiau mes su juo atsisveikintume sumokėję pinigus ir viskas, čia viskas baigta, už mane? Tiesiog kiek vienas turime savo sritį kurioje dirbame, tai, kad susirasti maperį ir jam mokėti yra logiškiausias sprendimas, nes kiekvienas žmogus gaunantis pinigus ir tuo pačiu atranda motyvaciją. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3347 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...