Peršokti į turinį

Reikia pagalbos, nekrauna objektu

Recommended Posts

Sveiki. Man reikalinga spec┼│ pagalba, o j─ů tikrai galima ─Źia rasti. Man atsitiko tokia b─Śda. ─»d─Śjus nauj─ů Map darb─ů, kit┼│ man neu┼żkrauna, kiek suprantu tai Stream kalt─Ś, bet a┼í visaip band┼żiau tai sutvarkyti bet gal┼│ gale vis tas pats. Gal gal─Śtum─Śt patart kaip tai i┼ítaisyti? ┬á

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Sp─Śju nenaudoji jokio streamerio. ─«sikelk Incognito's streamer ir objektus krauk su CreateDynamicObject funkcija (pagrindus su CreateObject patar─Źiau palikti, kad nekrist┼│ ma┼íinos).

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)

Sp─Śju nenaudoji jokio streamerio. ─«sikelk Incognito's streamer ir objektus krauk su CreateDynamicObject funkcija (pagrindus su CreateObject patar─Źiau palikti, kad nekrist┼│ ma┼íinos).

Pas mane kaip tik ir yra incognito streamer, bet objektu vistiek nekrauna.

Redaguota , nario juliusss01
Nuoroda ─» komentar─ů

Pas mane kaip tik ir yra incognito streamer, bet objektu vistiek nekrauna.

Aplamai j┼│ nekrauna b┼źnant toje vietoje ar ka┼żkiek toliau pa─Śjus jau j┼│ nebesimato?

Redaguota , nario Tehas
Nuoroda ─» komentar─ů

Aplamai j┼│ nekrauna b┼źnant toje vietoje ar ka┼żkiek toliau pa─Śjus jau j┼│ nebesimato?

J┼│ b┼źtent nekrauna toje vietoje. Sakykim jei ten yra kelias, tai jo neu┼żkrauna, ten skyl─Ś atsiv─Śrusi.┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

J┼│ b┼źtent nekrauna toje vietoje. Sakykim jei ten yra kelias, tai jo neu┼żkrauna, ten skyl─Ś atsiv─Śrusi.┬á

Grei─Źiausiai mapas yra ma┼żo perimetro, o jame daug objekt┼│ (Nekokybi┼íkai atliktas darbas) .

Kitu atv─Śju, ten jau visko primapinta(aplinkui spinduliu taipogi) ir streameris nebesugeba normaliai streaminti.

Ir daug galim┼│ atv─Śj┼│.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...