Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gėjai


Garveris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3376 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man bent jau homoseksualumas atrodo kad yra psichinė negalė, dauniukai bando kažkaip pasidoryti, į juos nereikia kreipti dėmesio, ir gal bus patys sau :)

Negalė, tačiau ne daunai, sakyčiau. Žinoma, ten tos gėjų orgijos kur kasdien čiulpia sau pimpalus ir daugiau nieko neveikia, bėga į gatves ir rėkia, kad jiems reikia daugiau teisių, tokie jau daužti, bet tai nepriklauso ar tu gėjus ar ne. Ištvirkimas ir išsišokimas yra betkurios lyties ir orientacijos bėda. Bet jeigu žmonės tikrai įsimylėję vienas kitą, nemanau, kad bėda jiems leisti apsikabint, pasibučiuot, gyvent. Tokių atvejų mažai, bet yra. Nereikėtų iškarto pradėti nekęsti žmogaus vien tik dėl to, koks jis yra. Kartais žmonės gali neatitikti jiems duotų stereotipų, stebinti, kokie jie iš tiesų yra, neskaitant jų orientacijos. Kalbu iš patirties, todėl galit nesiginčyt c:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Negalė, tačiau ne daunai, sakyčiau. Žinoma, ten tos gėjų orgijos kur kasdien čiulpia sau pimpalus ir daugiau nieko neveikia, bėga į gatves ir rėkia, kad jiems reikia daugiau teisių, tokie jau daužti, bet tai nepriklauso ar tu gėjus ar ne. Ištvirkimas ir išsišokimas yra betkurios lyties ir orientacijos bėda. Bet jeigu žmonės tikrai įsimylėję vienas kitą, nemanau, kad bėda jiems leisti apsikabint, pasibučiuot, gyvent. Tokių atvejų mažai, bet yra. Nereikėtų iškarto pradėti nekęsti žmogaus vien tik dėl to, koks jis yra. Kartais žmonės gali neatitikti jiems duotų stereotipų, stebinti, kokie jie iš tiesų yra, neskaitant jų orientacijos. Kalbu iš patirties, todėl galit nesiginčyt c:

Gera kalba :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tie kas - rep dėjo čiuju pagalvojo, kad jis toks...

 

Aš manau tai pschihine liga kuria reikia gydyti.

Kaip gi nepagalvos:

1)Tema labai jau įtartina

2) Jo profilio nuotrauka tai kažką sako

3) Ir parašas labai jau toks "Tikslus"

 

 

 

 

Na nebūtinai :D

Šiaip kiek esu bent jau girdėjas tai kai bernas niekaip neranda mergos, nesupranta ju, giedinasi prieš jas, todėl tampa gėjumi. (mano nuomonė: na ką padarysi - kad toks esi)

O dar ir taip girdėjau per tv: gėjus pasakė, man moteris yra šlykšti :D (va čia tai reikia gydyti žmogų, bet gaila nėra vaistų tam :()

Redaguota , nario Rolandas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Uoj tu išdykeli :)

Matosi, kad esi kažkoks ryžas, storas, iš kūno kultūron neįsk. Dėmesio stoka, tikrame gyvenime, čj esi užsidaręs, bijai visko. Tai šitame forume nevaryk dievo į medi. Nes jau pabodai, pamatai kažkokią pievą, ir iškart daliniesi, matai, parūpo mums tavo ta sup*sta nuomonė apie gėjus, mastyk biški.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Matosi, kad esi kažkoks ryžas, storas, iš kūno kultūron neįsk. Dėmesio stoka, tikrame gyvenime, čj esi užsidaręs, bijai visko. Tai šitame forume nevaryk dievo į medi. Nes jau pabodai, pamatai kažkokią pievą, ir iškart daliniesi, matai, parūpo mums tavo ta sup*sta nuomonė apie gėjus, mastyk biški.

 

Aš nuomones net neišreiškiau, nežinau apie ka tu čia.

Redaguota , nario Garveris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip gi nepagalvos:

1)Tema labai jau įtartina

2) Jo profilio nuotrauka tai kažką sako

3) Ir parašas labai jau toks "Tikslus"

 

 

 

 

Na nebūtinai :D

Šiaip kiek esu bent jau girdėjas tai kai bernas niekaip neranda mergos, nesupranta ju, giedinasi prieš jas, todėl tampa gėjumi. (mano nuomonė: na ką padarysi - kad toks esi)

O dar ir taip girdėjau per tv: gėjus pasakė, man moteris yra šlykšti :D (va čia tai reikia gydyti žmogų, bet gaila nėra vaistų tam :()

Kiaulė - Moteriška giminė. Moterys dažosi, kiaulė taipat, nes ji moteriškos giminės. PROBLEM?

 

Kai pamatai tokia temą žaidimų forume, tiesiog norisi pasidalinti linksmu gif'u.

combined-gifs-cat-chuck-norris.gif

--------

Į temą: gėjai nemaišytų, jei tik neatkreiptų tiek dėmesio į save.

Tu tai visada su savo tais gifais mane prajuokini.. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3376 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...