Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[KLAUSIMAS] Kur geriausia pirkti lietuvišką Domeną?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3376 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tik iv.lt, nes dažniausiai užsisakius pirmą paslaugą, kad ir domeną, pasiūlo tarkim profesionalų hostingą pusei metų už lito kainą, ir šiaip perkėlimas nemokamas jei norėsi kada saitą parduoti, priparkuot labai lengva ir šiaip patys patikimiausi, ovh.lt nelabai patogūs ir šiaip ten nepatinka kažkaip man.

 

 

Ačiū, kad jau 4 metus ir 4 mėnesius esate su mumis!

Manau, kad tai viską pasako, nebuvo tokios dienos kai  neturėčiau nei vienos paslaugos pas juos.

Redaguota , nario blogz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

iv.lt

 

Ačiū, kad jau 1 metus ir 6 mėnesius esate su mumis!

 

Pats su jais jau virš 1m tad tikrai verta ir dar net dabar ne viena domena esu užsisakęs :) taip pat kaip salė narys blogz užsisakius užsisakius 1 paslauga suteikia profesionalu hostinga :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nėra skirtumo kur pirksi domena, yra skirtumas kur jį hostinsi.

Kartais iš tų didžiūjų kompanijų nesulauksi normalios pagalbos ar atsakymo, todėl tie jono ir petro hostingai kartais priimtinesni.

Kaikurie hostingai duomenus perperka iš kitų didesnių "kompanijų" rankiniu būdų. Man atrodo kad tai daro hostingas.in, pirkti iš kokio serveriai.lt ar iv.lt... ( ar bent jau man susidarė toks įspudis, tik neprisimenu kodėl )

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3376 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...