Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos. Rimtas reikalas su simpatija, reikia įdėjų


DreamyZ`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3375 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki mielieji SuperGames.LT nariai :) Taigi norėčiau jūsų paprašyti vieno dalyko.

Visų pirma išaiškinsiu kaip yra.


Na, aš turiu simpatiją. Ką aš čia nusišneku.. Ji daugiau nei simpatija..
Žinau, kad ji man patinka, o aš jai.
Noriu kažkaip kuo originaliau jai įrodyti, kad ją myliu.
Noriu kažkaip ją nustebinti, padaryti kažkokį nedidelį siurprizą, kuris įrodyti mano jausmus jai. :)
Taigi man nekyla kažkokių įdomių įdėjų, todėl prašau jūsų pakalbos. Tikiuosi atsiras tokių kurie pagelbės. Kuriems kažkas netinka - apeikit šią temą ;)

Padėjusiems atsidėkosiu reputacijos taškais !




 

Redaguota , nario .lukonic`
Neinformatyvus temos pavadinimas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reiktų kažko paprasto, bet miela kad būtų. Nu bet dėkui :)

Sukurk kokį nors eilėraštį, nupirk gėlių. Paprašyk parduotuvėje, kad gražiu raštu užrašytų tavo eilėraštį ir įdėk į voką tarp gėlių. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas elementaru , susitikit ir kai pasitaikys akimirka priglausk ją prie sienos ir pabučiuok , ir paskui letai galva patrauk nuo jos , ir pasakyk kad ją myli . Viska pramuš , to ir tereik merginoms  :taika: .Jei jau dariai tai tada surežisuok kad kažkokia merga lenda prie tavęs atseit simpatija tavo ar kažkas panašaus ir atstumk ją , atseit gausis kad tu jai rūpi o ne kažkokios itartinos bobos .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas elementaru , susitikit ir kai pasitaikys akimirka priglausk ją prie sienos ir pabučiuok , ir paskui letai galva patrauk nuo jos , ir pasakyk kad ją myli . Viska pramuš , to ir tereik merginoms  :taika: .Jei jau dariai tai tada surežisuok kad kažkokia merga lenda prie tavęs atseit simpatija tavo ar kažkas panašaus ir atstumk ją , atseit gausis kad tu jai rūpi o ne kažkokios itartinos bobos .

Mes dar ne pora, tai būtų gerai apsieiti be bučiavimo.. Kažkaip nesinori jos įžeisti ar panašiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieini prie jos td kai sugaudai vieną kur nors , pasiūlyk susitikt į kokia ledo areno nueit a dar kur nors į kokia įdomia vietą pašnekint visku , tada atsisėsti ant suoliuko kad nuimtu stresą abiems ir tada pasiūlyk draugauti , jei neišeis tada iš alkūnės į dantis tada paliks lydekos dantys kiši piršta ir vsio ji tavo niekur nepabėgs  :taika: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3375 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...