Peršokti į turinį

Hacker Jothearch graziuoju nesibaiks tau :)

AcMe*LisTas

Recommended Posts

Sveiki, taigi esu vienas is www.ice***.com projekto savininku. buvom jau isikure gan gerai, serveriai pilni bet siandien noredama prisijunkti prie forumo pamatem, kad jame viskas istrinta ir po keliu min nebegalejom i ji iveit kadangi viskas buvo istrinta, tada Mantas ( Savininkas projekto ) pasiskambino GERIAM programuotojam ir paklause kas cia vyksta, tai ir pasake, kad isilauze i Jo kompiuteri kuriame suzinojo visus pass ir kitus duomenis, i projekta buvo ikista apie 200 eu. po keliu min atejo i Emeil kad jo Pc nuchakintas, i skype automatiskai pradejo prisidet kontaktai, bande persirasyt wind bet neduoda NORS pats jis dirba prie kompu jau 10metu ( tiksliai nezinau ) viska raso didziojomis CAPS LOOK paspaust neduoda, klaviatura durniuoja, taigi JAIGU KAS JI PAZISTA IR GALI SUTEIKTI APIE JI KOKIOS INFORMACIJOS, BUTUME LABAI DEKINGI, tam asilui graziuoju nesibaiks. :) atsiprasu, kad su klaidom rasiau tiesiog jau baigia uzpist tokia asilai. :)))

http://www.supergames.lt/user/14768-jothearch/

98e7ae56df2b4f6dd9a04c6df67eaf7c444.png

Redaguota , nario Minimukas
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Galb┼źt ka┼żk─ů jam blogo padar─Śt? Galb┼źt ─»kyr─Śjot su skype reklamom? O galb┼źt ─»┼żeid─Śt? ┼Żmogus nedarys toki┼│ dalyku be reikalo .. I┼ímokit reklamuot ne per skype o per tam tikrus portalus,

Nuoroda ─» komentar─ů

Galb┼źt ka┼żk─ů jam blogo padar─Śt? Galb┼źt ─»kyr─Śjot su skype reklamom? O galb┼źt ─»┼żeid─Śt? ┼Żmogus nedarys toki┼│ dalyku be reikalo .. I┼ímokit reklamuot ne per skype o per tam tikrus portalus,

Nieko blogo niekam nepadarem, jokiu pikciu neturejom su niekuo. skypes botas nebuvo paleistas isvis. o perkam boost po 20 eu.:)

Nuoroda ─» komentar─ů

Nieko blogo niekam nepadarem, jokiu pikciu neturejom su niekuo. skypes botas nebuvo paleistas isvis. o perkam boost po 20 eu. :)

Tai gal tu nedarei, bet gal kitas komandos draugas padar─Ś? Kiek bendravau su juo tai man pasirod─Ś kad jis tikrai draugi┼íkas ir malonus.

Nuoroda ─» komentar─ů

Foto:
5f2d2385484.jpg

21 metai

--------------ADDED------------

http://pazintys.draugas.lt/narys.cfm?narys=105324

Vardas, Pavard─Ś:┬á Giedrius ┼¬sas

Slapyvardis:  Jothearch

Šalis:  Lietuva

Apie j─»:┬á Prad─Śjau neseniai u┼żsiimin─Śti boksu, dirbu Vikstatoi,
esu geras draugiškas, mielas.

Redaguota , nario DomasN (NasaLTU)
Nuoroda ─» komentar─ů

Tai gal tu nedarei, bet gal kitas komandos draugas padar─Ś? Kiek bendravau su juo tai man pasirod─Ś kad jis tikrai draugi┼íkas ir malonus.

Mes su Mantu tik esam.:)

Nuoroda ─» komentar─ů

─«dijotai jus per daug fantazij┼│ matau turite :D, kompiuteris ─»silau┼żtas ir t.t u┼żsi─Źiaupkite ir fsio vaikai :D, U┼ż k─ů taip gavot u┼ż tai galit pad─Śkoti DEFFIX :), nes nereik─Śjo man─Ös vadinti dviveid┼żiu ir pan. dar kad man skoloje buvo pamir┼í─Ös nor─Śjo ─»rodimu ir t.t nors buvo sak─Ös tada, bet pra┼íau gro┼ż─Śtis :)

O u┼ż ta ,,asil─ů" dabar forume klest─Śs j┼źs┼│ visas public_html su sql :)

Redaguota , nario Jothearch
Nuoroda ─» komentar─ů

SG profilis

Foto:

5f2d2385484.jpg

21 metai, Lietuva, Kedainiai.

Vardas: Giedrius

Gerai butu adresa, kad suzinotum, aplankysim pabendrausim :)

─«dijotai jus per daug fantazij┼│ matau turite :D, kompiuteris ─»silau┼żtas ir t.t u┼żsi─Źiaupkite ir fsio vaikai :D, U┼ż k─ů taip gavot u┼ż tai galit pad─Śkoti DEFFIX :), nes nereik─Śjo man─Ös vadinti dviveid┼żiu ir pan. dar kad man skoloje buvo pamir┼í─Ös nor─Śjo ─»rodimu ir t.t nors buvo sak─Ös tada, bet pra┼íau gro┼ż─Śtis :)

O u┼ż ta ,,asil─ů" dabar forume klest─Śs j┼źs┼│ visas public_html su sql :)

Davai duok adresiuka atvaziuosim isiaiskinsim.:)

Nuoroda ─» komentar─ů

─« psichologa u┼żne┼íi kuo toliau tuo daugiau...

Nuoroda ─» komentar─ů

ooo ┼íiandien antras gin─Źas ..

Popcorn-02-Stephen-Colbert.gif

Tai tegul man -rep sumeta :D A┼í tik naudos gaunu i┼í to o ne jie :D Vaikai pykst─ů ant vyresni┼│ nes ┼íetonas egzistuoj─ů ..

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)

Ir ka┼żin k─ů veiksi atva┼żiav─Ös?

Pamatysi *─»┼żeidimas*. :)

Redaguota , nario ErnestW
─«sp─Śtas u┼ż : forumo nario ─»┼żeidimas
Nuoroda ─» komentar─ů

Pamatysi asile. :)

┼Żmogau, Asilas yra gyv┼źnas, jei jis b┼źt┼│ gyv┼źnas tu pas j─» neva┼żiuotum. Ir apksritai gyveni anglijoj ir dar ┼żadi va┼żiuot? :D

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...