Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SFLIFE.LT // Ieškomas grafikos dizaineris.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3373 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras,

http://SFLIFE.LT/projektas ieško grafikos dizainerio, nes daugumą darbų reikia atlikti kaip sukurti forumo rangus, skype paneles, monitorių ir pnš. Projektas jau gyvuoja gerą savaitę su naujais serverio įkūrėjais. Visas veiksmas vyksta San Fierro mieste, startas jau už geros savaitės, norime įštaisyti daugelį bugg kurios netrugdytų žaisti ir nebūtų labai matomos. Projekto savininkai: Bonneti ir Dovydas B.

 

 

Ką galime pasiūlyti:

 

  • Pareigas forume
  • Pareigas serveryje
  • Darbo tobulėjimą su kiekvienu darbu
  • Pinigų kiekis, žinoma jeigu išbūsite projekte bent jau 5d.

 

Kokio grafikos dizainerio ieškome?:

 

  • Patirtis bent 1 metai
  • Mokėti piešti: Logotipus, monitorius, fb // skype paneles, forumo rangus ir pnš
  • Būti kantriam
  • Darbus atlikti greitai ir gražius

 

SKYPE duom.:

 

  • dovisdovis69
  • dj-domke

 

 

Ant projekto yra įšleistą virš 80 eurų, grafikos dizaineriui sumokėtą bus, bet kaip ir sakiau turime įgauti pasitikėjimą jog jis nepaliks projekto ir toliau dirbs už pinigus, žinoma įšbūti bent 5 dienas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dovydas.. Neiškenčiau neparašęs, atsibodo gaut tas jo reklamas į skype. Vaikštai per projektus iš kaimelių dabar jau čia? Duodu 100% jog nieko nepasieksi ir vėl į kaimelius ar kur perbėgsi. Žinok taip niekas nesielgia, dauguma tave pažysta kaip dora, bet pradedu keisti nuomonę apie tavę. Per šiuos metus 23 dienas būvai 3 projektuose (gali būti ir daug gal nepastebėjau. O bonneti, sugebi tik kenkti kitiems projektams ir siekti sau naudos. Galbūt Dovydai niekada nepasimokinsi, bet atsakyk kokia tau iš tai nauda? Ilgiau 2 savaičių tu tam sf neišbūsi. Kūriai vaizdo įrašų temas, ai... betoo jei išeini tai nebūtina kaimelių forume parašyti kur išeini ir dar su tokiais žodžiais, norit eikit, norit likit. Ačiū jog perskaitiai, galbūt kada nors pasitaisysi. Jei yra klaidų - esu prie telefono ir nesugebėjau susilaikyti. Gero vakaro! Labanakt! Iš manęs nerekomendacija ;)

Netūrit ką atsakyt tai - dedat? Dėkit jei jums lengviau. Bonneti tai per du accountus net ploju :D nėra žodžių vien jausmai už teisybę pykstama... juoko gavau ir už šiandieną į priekį :D sau įdomu repukus mėtyt?

Redaguota , nario Dovydas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį


Gali padaryti monitorių 250x250

[24/01/2015 23:00:05] Dovydas B. // SFLIFE.LT: tada įvertinsime

[24/01/2015 23:00:19] Dovydas B. // SFLIFE.LT: norime pažiūrėti kaip gfx'ini

[24/01/2015 23:00:25] EDVIS: Tuoj

[24/01/2015 23:01:55] EDVIS: Monitorių 250x250? Čia didesnio avataro dydis...

[24/01/2015 23:02:27] Dovydas B. // SFLIFE.LT: moki koduot?

[24/01/2015 23:02:30] EDVIS: Ne

[24/01/2015 23:03:02] Dovydas B. // SFLIFE.LT: Tada nėra kalbos jokios.

[24/01/2015 23:04:13] EDVIS: Pričiom grafikos dizaineris turi mokėti koduoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nusimato neblogas projektas ;) sekmės jums , būtinai apsilankysiu! :)

Lauksime

 

 

Dovydas.. Neiškenčiau neparašęs, atsibodo gaut tas jo reklamas į skype. Vaikštai per projektus iš kaimelių dabar jau čia? Duodu 100% jog nieko nepasieksi ir vėl į kaimelius ar kur perbėgsi. Žinok taip niekas nesielgia, dauguma tave pažysta kaip dora, bet pradedu keisti nuomonę apie tavę. Per šiuos metus 23 dienas būvai 3 projektuose (gali būti ir daug gal nepastebėjau. O bonneti, sugebi tik kenkti kitiems projektams ir siekti sau naudos. Galbūt Dovydai niekada nepasimokinsi, bet atsakyk kokia tau iš tai nauda? Ilgiau 2 savaičių tu tam sf neišbūsi. Kūriai vaizdo įrašų temas, ai... betoo jei išeini tai nebūtina kaimelių forume parašyti kur išeini ir dar su tokiais žodžiais, norit eikit, norit likit. Ačiū jog perskaitiai, galbūt kada nors pasitaisysi. Jei yra klaidų - esu prie telefono ir nesugebėjau susilaikyti. Gero vakaro! Labanakt! Iš manęs nerekomendacija ;)

Netūrit ką atsakyt tai - dedat? Dėkit jei jums lengviau. Bonneti tai per du accountus net ploju :D nėra žodžių vien jausmai už teisybę pykstama... juoko gavau ir už šiandieną į priekį :D sau įdomu repukus mėtyt?

Na taip, galbūt aš ir esu emigrantas, tiesiog nesurandu tinkamo projekto kuris dirbtų normaliai ir visada atrodo aš būnu kaltas jog jie užsidaro ir pnš, aš nekaltas jeigu nebėra žaidėjų ir už tai turiu atsakyti aš. Jie patys kalti jog mane išmetė, o jei aš išeinu iš projekto tai irg labai svarbi priežastis tam. Kaip ir buvo kaimeliai išėjau iš ten, nes Kristupas nedirbo prie modifikacijos, žmogus kuris negali padaryti atnaujinimo per savaitę, nu tai koks čia projektas, serveris pilnas bugg, nėra atnaujinimų - nėra žaidėjų, viskas ir taip aišku, o dėl Domanto čia jau jūsų nuomonė tokia, man jis yra puikus asmuo ir dėl jo problemų neturiu, tiešiog bendraujantis ir patinka su juo bendrauti, kažkaip niekada nenusibosta ir turi ką pasakyti.

 

 

Gali padaryti monitorių 250x250
[24/01/2015 23:00:05] Dovydas B. // SFLIFE.LT: tada įvertinsime
[24/01/2015 23:00:19] Dovydas B. // SFLIFE.LT: norime pažiūrėti kaip gfx'ini
[24/01/2015 23:00:25] EDVIS: Tuoj
[24/01/2015 23:01:55] EDVIS: Monitorių 250x250? Čia didesnio avataro dydis...
[24/01/2015 23:02:27] Dovydas B. // SFLIFE.LT: moki koduot?
[24/01/2015 23:02:30] EDVIS: Ne
[24/01/2015 23:03:02] Dovydas B. // SFLIFE.LT: Tada nėra kalbos jokios.
[24/01/2015 23:04:13] EDVIS: Pričiom grafikos dizaineris turi mokėti koduoti?

Ir kaip čia įkėlei ? Nu tai jeigu moki piešti tai galbūt ir koduoti reikia monitorių. Reikėjo dydžio 250x250 todėl, nes mes pirksime reklamą SuperGames.LT, todėl reikia tokio mažo monitoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3373 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...