Peršokti į turinį

Galimas Scameris Retqu

-Lukas.

Recommended Posts

Sveiki ┼íis pilietis, su 1 neigiamu atsiliepimu para┼í─Ś man, kad nori pirkti mc legal─ů, a┼í sakiau kad pirma pinigai tada prek─Ś, jis prad─Śjo mazinti, sako pirma prek─Ś tada pinigai. Para┼íiau, kad jis apsacmin─Ös ┼żmog┼│, sako kad jis buvo skoloj, tod─Śl apscamino. ;DD Poto prad─Śjo, ra┼íyt kad a┼í scameris, kad pirmas neinu. :DD

c845c7a1666f0ed1c096888e0a12c4bd241.png

e55f59c07e5aa6b5c4f751a1a68f8f9c81.png

4a22d8bfc3c2376d72941199feb64abc501.png

654c4fcd762e836f8f576b305fe47deb810.png

8d4b89ddb748f73659ebd7f1a1e73579516.png

977d367d7f4163fa378a311bfe4db541982.png

856328b5bfec850750068f505053b9f5590.png

http://www.supergames.lt/user/43931-retqu/?tab=feedback

Redaguota , nario -Lukas.
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

*Myliu SuperGames.lt* :DDDDD Retqu, pasigavai belenkaip. P.S u┼żd─Śjai neutral┼│ atsiliepim─ů, ir poto kai para┼íe tem─ů, dar u┼żd─Śjai neigiam─ů? Su protu susipykai matyt. Saugotis tokiu ┼żmoni┼│, kurie serga, nes dar galima u┼żsikr─Śsti.

Redaguota , nario Danielius T.
Nuoroda ─» komentar─ů

*Myliu SuperGames.lt* :DDDDD Retqu, pasigavai belenkaip. P.S u┼żd─Śjai neutral┼│ atsiliepim─ů, ir poto kai para┼íe tem─ů, dar u┼żd─Śjai neigiam─ů? Su protu susipykai matyt. Saugotis tokiu ┼żmoni┼│, kurie serga, nes dar galima u┼żsikr─Śsti.

Gydyt reikia tokius, suprantu sunki vaikyst─Ś.

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)

┼Żinau ,kad jei nepirko tai galima d─Śti neutral┼│ ,bet jis u┼żd─Śjo neigiam─ů tai manau man irgi reikia u┼żd─Śt ,kad bando apgaut

Tu sveikas, ar nelabai? Kiau┼íini, kurioj vietoj a┼í tave apgavau. Pasigavai, tai sed─Śk ramus.

P.S taigi tu nor─Śjai pirkti, o ne a┼í. :DDDDDDDD pasigavai.

Redaguota , nario -Lukas.
Nuoroda ─» komentar─ů

Tu sveikas, ar nelabai? Kiau┼íini, kurioj vietoj a┼í tave apgavau. Pasigavai, tai sed─Śk ramus.

Nesikar┼í─Źiuok ligoni. A┼í nesakau ,kad apgavai ,bet bandei , ┼íanta┼żuodamas mane ,kad esu dar scameris. Kaip ir skype chate min─Śjau ant ligoni┼│ pykt negalima

Nuoroda ─» komentar─ů

Nesikar┼í─Źiuok ligoni. A┼í nesakau ,kad apgavai ,bet bandei , ┼íanta┼żuodamas mane ,kad esu dar scameris. Kaip ir skype chate min─Śjau ant ligoni┼│ pykt negalima

Bet stpwd tave ─» psichu┼íke ki┼ít reikia, a┼í scameris kad n─Śjau pirmas? :DDDd gydykis

Nuoroda ─» komentar─ů

Kur a┼í pamin─Śjau tave apgaviku ? :D Ra┼íiau ,kad tik bandei ir tiek. Gydytis tik tau reikia , ai tiesa tu jau gydais :)

Kad pirmas n─Śjau, tai rei┼íkia band┼żiau DAT LOGIC :DDDD jasnas, skype ─Źhate dar pats ra┼íei, kad apscaminai cien─ů.

Nuoroda ─» komentar─ů

Kad pirmas n─Śjau, tai rei┼íkia band┼żiau DAT LOGIC :DDDD jasnas, skype ─Źhate dar pats ra┼íei, kad apscaminai cien─ů.

V─Śl viskas kartojas per t─ů pat─».. :DD Tu paskaityk k─ů tu ra┼íai┬á

Visk─ů sutvark─Ś atsiliepimus moderatoriai nuo toki┼│ ligoni┼│ kaip Luko.┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...