Peršokti į turinį

Ką verčiau imtumėt?

Spe3d123

Recommended Posts

Sveiki, pas mane tokia dabar labai durna situacija:

Turiu kompiuterį, jis yra gan neblogas, bet GTA V nepaveš. Tai ką siūlot daryt, pirkti konsolę su GTA5 už 600lt ar geriau pasiimti naują kompiuterį ir sumokėti 3500 lt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kompiuteri už 3500lt, kad pažaisti GTA5?

WTf? Ar tu čia GTA 7-am iškart pasiruošei?

Dėžinukės neimsiu, tik Laptopą. 

Nėra galimybės savo esantį kompiuterį pagerint?  :) Gta v-am man atrodo pilnai užtektų ir kompiuterio už 2000

Nepaeis, nes jis nešiojamas. Užtektų 2k, jei imčiau stacionarų, bet supranti, atsigulęs ant lovos tikrai neužsikelsiu ant kelių dėžės su monitorium ;)
Redaguota , nario Spe3d123
Nuoroda į komentarą

Laptopu kainos dabar nėra tokios didelės kaip keleta metų atgal, GTA 5 reikalavimai irgi nėra kosminiai :)

Nėra galimybės savo esantį kompiuterį pagerint? :) Gta v-am man atrodo pilnai užtektų ir kompiuterio už 2000

Savo kompiuterį pirkau prieš 4 metus už 1900~LT. Gta 5 ant medium trauks.

Nuoroda į komentarą

Laptopu kainos dabar nėra tokios didelės kaip keleta metų atgal, GTA 5 reikalavimai irgi nėra kosminiai :)

Savo kompiuterį pirkau prieš 4 metus už 1900~LT. Gta 5 ant medium trauks.

Tai prieš keturis metus. ^^ Kompiuteriai ir jų dalys pinga, dabar už tą pačią kainą susidėtum gerokai geresnį kompiuterį kuris GTA V trauktų ant ultra :)

Nuoroda į komentarą

Mano manymu konsolė yra gerai, pavilks visus žaidimus, bet juos reikės pirkti, nebent būsi nusilaužęs tą konsolę tai jokios naudos nes galėsi žaisti tik singleplayer. Sumokėsi daug už naują kompiuterį, tarnaus kokius 5 metus į priekį. Galėsi siųstis nemokamai iš torrentų gerus žaidimus arba pirkti, nu vistiek pigiau kainuoja negu konsolės žaidimai. Ir tai ne vien žaidimus žaidi, bet ir į visokius Facebook lendi ir t.t. Būčiau tavo vietoje, tai imčiau kompiuterį.

Redaguota , nario #Vakaris.
Nuoroda į komentarą

Nepaeis, nes jis nešiojamas. Užtektų 2k, jei imčiau stacionarų, bet supranti, atsigulęs ant lovos tikrai neužsikelsiu ant kelių dėžės su monitorium ;)

Na žiūriu nelabai supranti apie kompiuterius. Man sakė kompiuterastas, kad stacionarus geriau negu nešiojamas. Kodėl? Todėl, kad jeigu jau norėsi pažaisti geresnius žaidimus kaip gta v tai tau ir strigs ir kais žiauriai. Patarimas imk stacionaru kompiuteri.

Nuoroda į komentarą

Aš tai imčiau kompą ir tikrai ne laptopą.Kadangi laptopai būna blogai aušinasi pats dulkių neišvalysi.Imčiau stacionarų nusipirkčiau gta v ant PC ir dar pinigų sutaupyčiau.

Blogai aušinasi? - Nusiperki aušinimo padą.

Pats neišsivalysi? - Tada nieko apie PC neišmanai,nieko sunkaus nėra pačiam išsivalyti.

Na žiūriu nelabai supranti apie kompiuterius. Man sakė kompiuterastas, kad stacionarus geriau negu nešiojamas. Kodėl? Todėl, kad jeigu jau norėsi pažaisti geresnius žaidimus kaip gta v tai tau ir strigs ir kais žiauriai. Patarimas imk stacionaru kompiuteri.

Tai gal pats nenusimanai? Perki gerą nešiojama su geru procesorium ir vaizdo korta ir žaidi,sakai kais? O kam skirti aušinimo padai?

Nuoroda į komentarą

Suprantu apie kompiuterius, juk dar kartą kartoju, jei imsiu kompiuterį, tai tik Nešiojamą, Dažnai reikia nešiotis man jį po visur. Stacionaraus tikrai nenešiosiu.... 

Kompiuterastas reiškias nelabai ten ką ir nusimano ;) Kaip ir lightingas sakė, reikia gero proco, Aušinimo pado, ir viskas. ( Aušinimo padą turiu )

Nuoroda į komentarą

Blogai aušinasi? - Nusiperki aušinimo padą.

Pats neišsivalysi? - Tada nieko apie PC neišmanai,nieko sunkaus nėra pačiam išsivalyti.

Tai gal pats nenusimanai? Perki gerą nešiojama su geru procesorium ir vaizdo korta ir žaidi,sakai kais? O kam skirti aušinimo padai?

Nu aš siūlau toki https://www.avitela.lt/prekes/nesiojami-kompiuteriai/nekomp-msi-gp70-win81-17quot-fhd-i5-4200h-8gb-750gb-gt840-2gb-2pe-022nl ir https://www.avitela.lt/prekes/nesiojami-kompiuteriai/nesiojamasis-kompiuteris-SONY-VAIO-PRO-SVP1321S1EBI Tokius siūliau sakė vapšie nešiojami kompiuteriai neskirti žaidimams, o stacionarūs sakė turi daugiau vintiliatorių. Toks ir skirtumas.

Redaguota , nario eXodius1337
Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...