Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Žaidimų turnyrai


ruklao

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4374 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

krc tam samp metu daugiau nei mano senoliui...grafika irgi leva...geriau ka nors protingesnio sugalvokit o ne samp...dar dm taj isvis...dm yra primityvus dalykas,saudaisi ir viskas...wow kaip ydomu...

O tai sakai kad cs grafika gera? :lol:

Koks skirtumas kokia grafika samp.Visai gera grafika pakankama ir nesakyk kad leva grafika uz cs geresne.O tai ka tu sakai kad saudais ir viskas per DM ? O tai ka per cs veiki vazinejies su masinom ? :D Taj jug per cs irgi saudytis tegalima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

krc tam samp metu daugiau nei mano senoliui...grafika irgi leva...geriau ka nors protingesnio sugalvokit o ne samp...dar dm taj isvis...dm yra primityvus dalykas,saudaisi ir viskas...wow kaip ydomu...

O tai sakai kad cs grafika gera? :lol:

Koks skirtumas kokia grafika samp.Visai gera grafika pakankama ir nesakyk kad leva grafika uz cs geresne.O tai ka tu sakai kad saudais ir viskas per DM ? O tai ka per cs veiki vazinejies su masinom ? :D Taj jug per cs irgi saudytis tegalima.

plpl...kur tu matei kad as sakyciau kad cs lost?as cs nemegstu...as dabar losiu nes is senu laiku mane draugas pakviete y klana,taj *Myliu SuperGames.lt* tu sakai kad as uz cs?!siulyciau ant cs nebent kz ant speed`o,ant samp hay...fsio...ir taj nuobodu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4374 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...