Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pristatau savo youtube kanalą.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3409 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumiečiai. Norėčiau pristatyti savo youtube kanalą. Youtubinu apie  5 mėnesius. Per juos sukaupiau 110 prenumeratorių. Už tai norėčiau padėkoti jums,kas sekate mane,ir norėčiau paprašyti,kas dar nesekate,jog užeitumėte į mano kanalą ir pradėtumėte sekti.

Sakykite visą nuomonę,ko jūsų manymu trūksta,kas būtų geriau ir kt. Atsižvelgsiu į visą tai.

INFO [bus atnaujinama]

2014-11-29 Gaunu naują mikrofoną T.Y Blue Yeti,tai yra viena iš naujienų mano kanalui,nes mano audio kokybė stipriai keisis. 



Kanalas - Spausti čia

Redaguota , nario Mochito`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti, tas mastymas apie youtubą yra tokas šūdinas dabar. Kad kurti video reikią pats suprasti, kad reikią aparatūros bet gali naudoti pigią! Jeigu nemokėsi sudominti žiurovų su tais savo minecraft'ais ir pnš tai nekurk. Nes visi vien ir žaidžia tuos MineCraft'us. Jeigu kurtum pluginus ir prisistatynėtum tai jau būtų nors koks įdomumas, o dabar pažaidi pakalbi ir viskas. Reikią mokėti naudotis Ps, sony vegas. Kitiems žmonėms poh** kiek tu turi tų Subų, jeigu nemokėsi sudominti geriau net nepradėk kurti. Ir daryk po velnių kokybiškus video, sumontuotus ir tvarkingus. Jeigu jau skelbiesi, nors turėk ką pasiulyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam čia dar gyrtis reikia gaunu Blue yeti.. Tai gerai kad gauni nereik čia skleisti viska apie save ka gauni ir pnš.

Dovi,nesigyriau o tiesiog čia yra kaip info,nes dabartine mano garso kokybė yra tiesiog šūdas.

 

 

Supranti, tas mastymas apie youtubą yra tokas šūdinas dabar. Kad kurti video reikią pats suprasti, kad reikią aparatūros bet gali naudoti pigią! Jeigu nemokėsi sudominti žiurovų su tais savo minecraft'ais ir pnš tai nekurk. Nes visi vien ir žaidžia tuos MineCraft'us. Jeigu kurtum pluginus ir prisistatynėtum tai jau būtų nors koks įdomumas, o dabar pažaidi pakalbi ir viskas. Reikią mokėti naudotis Ps, sony vegas. Kitiems žmonėms poh** kiek tu turi tų Subų, jeigu nemokėsi sudominti geriau net nepradėk kurti. Ir daryk po velnių kokybiškus video, sumontuotus ir tvarkingus. Jeigu jau skelbiesi, nors turėk ką pasiulyti.

Su video montavimu praleisiu kuo daugiau laiko.

 

 

Sekmės youtibinime :). Prenumeravau

Ačiū

 

 

Na del vieno mc tikrai neprenumeruosiu kanalo bet jaigu pradesi kazka su cs:go ir panasiai tada paziuresim :)

Ok :). Stengsiuos kuo daugiau kitų žaidimų pradėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3409 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...