Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

STEAM/ORIGIN žaidimai. Gift/CD key


STEAM shop

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3411 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kilo idėja ir man pradėti kažka veikti internete, netik žaisti ar naršyti. Sumaščiau pardavinėti ir pats steam ir origin žaidimus. Taip, esu naujas veidas šitoje srityje, todėl kol neįgausiu reputacijos nei čia, nei , laisvai galėsime eiti TIK per žinomus tarpininkus, galėsite išsirinkti Jūs. Apgauti manes nebandykite, esu mates daug būdų ir suktybių.

 

Atsiskaitymo būdai:

  • Bankas (swed)
  • Paypal/Safecard
  • Mokėjimai, perlas ar maxima
  • Steam wallet kodais

 

Kolkas esu pardavinėjas tik tarpusavyje, draugam ar pažystamiems. Taip, manau susilauksiu daug kritikos, tačiau pasiryžes eiti toliau.

 

Žaidimų kainos: ( Žaidimų pasirinkimas didelis, parašiau tik pora labiausiai perkamų žaidimų, susisiekite su manimi ir pasakysiu, ar eitų gauti žaidima pigiau kokį jūs norite, ar ne )

  • Counter-Strike: Global Offensive - 28 Lt
  • Payday 2  - 19 Lt
  • Left 4 Dead 2 - 14 Lt
  • Sniper Elite II - 27 Lt
  • Terraria - 10 Lt
  • Euro Truck Simulator - 14 Lt
  • Call Of Duty: Advanced Warfare - 85 Lt

ORIGIN KAINOS

  • FIFA 15 - 105 Lt
  • SIMS 4 - 120 Lt
  • BF4 - 55 Lt
  • Naujasis DRAGON AGE:Inquisition - 129 Lt.

 

Daugiausiai žaidimai yra parduodami cd key pavidalu, tačiau yra ir gift. Jei nepasitikite, galime eiti per supergames.lt ar kokį kitą gerai žinomą tarpininką.

 

Susisiekti skype: bulvainis7

 

Ateityje galbūt pardavinėsiu steam vartotojus su daug žaidimų, arba žaidimų keys!

Redaguota , nario STEAM shop
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3411 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...