Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

* Jūsų žaidimų TOP 10 | Favourite Games of All Time *


gokasz.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3426 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kokie žaidimai, per visą Jūsų žaidimų patirtį Jums labiausiai yra įstrigę? Ir jei būtų galima, po komentarą.

 

To žaidimo galite ir jau nebežaisti, bet nuomonė apie patį žaidimą turėtų būti:

  • "šis žaidimas sukrėtė mano pasaulį" :D arba
  • "tai yra geriausias žaidimas, kurį esu (buvau) žaidęs arba dar tebežaidžiu".

Klausiu dėl smalsumo, ir noriu pažiūrėti, kokie žaidimai šiame forume yra arba buvo mėgstamiausi lankytojų.

Aš pradėsiu.

---------------------------------------------------

 

My Top 10 Favourite Games of All Time:

  1. Watch Dogs (dar vis žaidžiu, ir man tai vienas geriausių žaidimų, kurie atsirado iš serialo (Person of Interest), nors daugumos kritika ir yra iš dalies teisinga dėl pačio žaidimo valdymo ir kitų dalykų, bet tai yra vienas mano brangiausių žaidimų kuriuos esu pirkęs (Steam + DLC) ir vienas įdomiausių (bent jau man), todėl jį pasirinkau pirmu numeriu.)

  2. Yu-Gi-Oh (patiko filmukas, patiko ir jo realios kortos, ir pats virtualus žaidimas :D )
  3. Need for speed: Underground 1 (man tai yra pati geriausia šios serijos dalis)
  4. Grand Theft Auto: Vice City
  5. Mobile Forces

  6. Worms 3D
  7. TrackMania² Canyon
(dar vis žaidžiu)

  8. Battlefield 1942 : Secret Weapons of WWII

  9. Payday 2 (dar vis žaidžiu)

10. Half-Life 2 Episode Two (dar vis žaidžiu, ir man tai viena geriausių HL2 dalių)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Už išsamius TOP tikrai nepagailėsiu po +10 Rep šitam forume, kiekvienam, nors jie ir nieko nereiškia.

 

Tai tiek. Iš anksto dėkui už ats.


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Europa Universalis 4 <3

SA:MP

Counter Strike 1.6

MuHobby (cj daugiau nei 100lt išleidau. Dabar pagalvojus, kaip gailiuosi :D )

RuneScape (Kai buvo senas)

Pokemon (Kai buvau dar mažas, visas kiemas taškė :D Pilno pavadinimo nepamenu, tačiau žaidimas buvo žaidžiamas internete. Kažkas panašaus į pokemon indigo xdd)

Assasin's creed 3 (Labiausiai patikusi dalis iš visų. Kai sutvarkys AC:Unity dalį, tikriausiai pakeis trečiąją dalį šiame poste)

Emps-Scape (Po tų RS atnaujinimų, visi pradėjo žaisti šitą žaidimą, tai aš irgi xd)

Kelyje 2 (Žiauriai buvau užsikabinęs, buvau praėjęs net iki BMW :D Pamenu kai eidavau pas klasioką pažaisti šio žaidimo, mat jis turėjo vairą :D Vienas pirmųjų mano žaidimų)

Stronghold Crusader (Žaidimas, kuris mane užkabino ant istorijos. Nuo šio žaidimo man pradėjo patikti istorija, strateginiai žaidimai. Taip pat šis žaidimas mano vienas pirmųjų. Nepamenu ar Kelyje ar šis žaidimas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Sleeping Dogs - Žaidimo jau gan seniai nežaidžiu, nes perėjau. Bet tai buvo žaidimas, kuris man turbūt labiausiai patiko vien dėl savo netikėtų istorijos vingių, perėjau visą ir ne vieną kartą.

2. Mu online - Kol kas nežaidžiu, nes padorių serverių nėra, bet nuo pirmo kart, kai žaidžiau, jau kokie 6-7 metai praėjo. Žaisdavau tik high rates serveriuose, kuriuose greitai buvo galima užsikelti status, tokie serveriai pagrinde būdavo pvp, nors pats pirmas serveris kurį žaidžiau buvo low rates, bet nuo to viskas ir prasidėjo.

3. Live for Speed - Žaidžiu dar ir dabar, nes turbūt pats geriausias lenktynių simuliatorius, kuriame galima driftint, kadangi būtent dėl to šį žaidimą ir žaidžiu.

4. MTA - Kol kas nežaidžiu, nes šiek tiek atsibodo, bet žaidžiu tik race serveriuose, kadangi jie man linksmiausi.

5. Trackmania Nations Forever - Kol kas nežaidžiu, bet galbūt vėl pradėsiu, anksčiau su draugu nemažai žaisdavom, jis jau buvo maždaug 100 vietoj visoj Lietuvoj.

6. CS:GO - Žaidžiu gal tik pusę metų ir jau vienas geriausių žaidimų, labai užkabina, ypač tada, kai yra su kuo žaist.

7. Garry's Mod - Žaidžiu, bet retai. Tai linksmas žaidimas su draugais praleist linksmai laiką.

8. Speedrunners - Toks sakyčiau labai tinkantis žaidimas tiesiog pažaist su draugais ir pastumt laiką, kadangi labai jau linksmas. :D

9. Far Cry 3 - Nežaidžiu, bet paliko nemažą įspūdį.

10. Worms visos dalys - Nebežaidžiu jau, bet žaisdavau visas dalis, su draugais anksčiau būdavo nesveikas žaidimas pakapot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Stronghold Crusader - vienas iš geriausių strateginių žaidimų. Puiki kovojimo sistema ir t.t. Žaidžiu jau nuo mažų dienų šitą žaidimą ir vis neatsibosta, nes yra visokių žaidimo stilių/mapų ir t.t. (kalbu apie online rėžimą)

2. Battlefield 2/Battlefield P4F - mėgstamiausios šaudyklės. Kas labiausiai patinka tai dideli mapai/žaidimo erdvė ir kas svarbiausia tai galimybė kontroliuoti karinę techniką.

3. Counter-Strike 1.6 - turi įvarių modų kaip deathrunas/ zombynai ir t.t. kurių kitokie žaidimai neturi. (public visokių nelošiu).

4. Visi Total War žaidimai (strateginiai) - graži grafika, neatsibosta žaisti, nes vystydamas savo miestų ekonomiką gali eiti į kovas ir pats kontroliuoti karius ir užiminėti miestus.

5. World in conflict (soviet assault)

 

ir daugelis kitų strateginių žaidimų, pagrinde lošiamų onlaine.

O kitokių kaip mc , rs ir t.t. nebesinori vardint :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Counter Strike 1.6 (Best game, ankščiau žaidžiau tik šiaip, o prieš pora metų pradėjau žaisti turnyruose, per kuriuos galima laimėti prizų)
  • Runescape Old (Pirmas MP žaidimas kurį pradėjau žaisti, labiausiai sužavėjes jaunystėje mane)
  • Mū kaimas (Su draugu žaidėm gan ilgai, patiko ten tie nelegalūs dalykai, kai žmonės ten juos pliusino ir atiduodavo tą visą šlamšta)
  • NFS carbon ar kažkas panašaus (Pas drauga visad žaidžiau, nes tada tais laikais mano PC nepavežė to žaidimo)
  • ETS 2 (Žaidimas įtraukia, turbūt vienas geriausių simuliatorių, kad ir SP žaidi vistiek įdomu)
  • Gta San Andreas MP (Irgi vaikystės žaidimas, gan įdomu būdavo pažaisti tą ,,Realų gyvenimą")
  • BF 3 (Labai geras žaidimas, gal nelabai tikroviškas pagal ten šaudymus į žaidėją, bet grafikos ir kiti dalykai tikrai įdomūs)

 

Žinau, kad čia ne 10 žaidimų, bet čia pagrindiniai žaidimai kuriuos atsimenu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

CS:GO - teko , žaist šitą žaidimą gan įdomus sudominau greitu metų tėks pirkti giftą patį ir įsidėti į steamą ir kiaurą naktį sedėti prie jo :lol:


SA:MP - Vienas iš geriausiu man likusių žaidimų kuriu žaidžiu jau 10 milijonų užeinam su draugais pablūdijam o ką daugiau gali veikt? LMG , visokie kitokie kaimai priartina bet taip kad prie jo dieną naktį sedet noooo .


CS - Labiausiai patikusiu šaudyklinių žaidimu kuri dar žaidžia milijonai žmonių turnyrai , bet dabar visi prie csgo pereja.


FARCRY3 - Neperseniausiai žaidžiau sudomino geras toks žaidimas dar kartą parsisiusiu ir pereisiu  ^^


GTA IV - <3 sick game.


 


žinau kad nėra TOP 10 gerų žaidimų.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Negalėčiau sukelt visų savo mėgstamiausių į top 10, bet kiek tilps tiek :D

 

žali- vis dar žaidžiami

 

1.Fable: the lost chapters

Dėl žiauriai gero storyline

2.Diablo 2: Lord of destruction

Geri RPG elementai, geras storyline

3.Portal 2

Storyline

4.Starcraft: brood war

storyline

5.Quake 3

Legenda, ar išvis yra ką pasakot?

6.Unreal tournament

Same as quake

7.Warcraft 3

Storyline, modai.

8.Half life 2, ep.1, ep.2

Storyline, veiksmas, modai.

9.Worms armageddon, 3d, 4

Mėgstamiausias ir linksmiausias turn-based žaidimas.

10.Flatout 1,2

Smagios lenktynės su dužtančiom mašinom.

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. World of warcraft - Patinka pvp :D 

2. CS 1.6 - nes legenda , pamenu kada nebuvo mc ir kai persirašydavai windows pats pirmas siuntinys iš žaidimu buvo cs :D

3. Minecraft - patinka PvP ir bšk statyti :D

4. L42D - taškyti zombiu galvas į siena :D

5. Gta san andreas - nes legenda :D , daugybes metu žaidimo nolifinimo kada neturėdavau intiko 

6. Elder Scrolls Oblivion - daugybė valandų žudymo ir kt .

7. NFS - patink greitis :D 

8. Outlast - dėl išsigandimo mldc žaidimas žiauriai 

9. Warcraft 3 - labiausiai patinkantis iš strateginiu žaidimu 

10.Super Mario Bros - pats pirmasis žaidimas :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  1. Grand Theft Auto V (PS4) Taip šis žaidimas pakeitė mano dienotvarkę :) Jis labai kabliuoja, dėl istorijos, online ir veikėjų kol kas žaidžiu su Trial PS+, bet manau pirksiu dėl Online

Watch_Dogs (PS4) netikėti posūkiai istorijoje labai patiko, tas hackinimas jausmas lyg esi karalius, dar lauke pabandai įsivaizduoti kaip tai atrodytų tai osummm.

Plague Inc. Evolved (PC) Strateginis žaidimukas kuris mane jau užkniso, bet vis dar bandau pereiti pirmą virusą su Casual ar kokiu ten lengviausiu lygiu :)

Payday 2 (PC) Įdomu kai yra susirinkę savi ir viską galima atlikti tyliai tik dėl kompanijos ir loginio mąstymo.

CS:GO (PC) Nelabai įdomus žaidimas, nesuprantu ko prie jo ten visas dienas sedėti, bet iš bėdos galima...

Grand Theft Auto IV (PC) Labiausiai patiko, kad galima buvo būti nutrenktam mašinos ir visomis animacijomis, gražus kritimas ne taip kaip San Andreas'e kad nukrenti ant pilvo nors kristi ant nugaros turėjai.

FIFA 15 (PS4 DEMO) Kai nesu futbolo megėjas nematau nieko ypatingo, taip primena tikras rungtynes, bet koks tolkas žaisti per PC, PS, XBOX jeigu gali pažaisti lauke ir pats viską pajausti su geriausiomis "grafikomis, emocijomis"

Thief (PS4 DEMO) Taigi kai Demo perėjau tik vieną misiją, bet jau susidariau nuomonę FPS gal žaidimas ir netinkamas ant PS4 konsolės labai užneša į šonus, lengva nukristi to nenorint, sunkus valdymas, nu ir žymusis Touch Pad'as nėra toks nuostabus tai kad ir ginklus greitai nepakeisi

SAMP Tik dėl to kad su draugais linksma daugiau nieko...

Shadowgun:Deadzone Internetinis žaidimas facebook'e su draugu žaidžiu ir man gerai, bet vieta tokia tik dėl to kad internetinis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Halo: Reach (mano akimis geriausias Halo kolkas)

2. Dungeon Runners.(jeigu jis dar egzistuotų...tiek prisiminimų)

3. Devastation.(150 kartų gal perėjau)

4. CS:GO(64tick, luv it)

5. Call of Duty: Modern Warfare(original)

6. Warframe(mėgstu grindint)

7. Gear of War 2/3(čia ilga istorija kodėl mėgstu jį)

8. GTA: SAN/SA-MP(Seni geri laikai, nors ir nebemėgstu kas vyksta dabar su serveriais, bet turiu pilną pagarbą šitam žaidimui).

9. Forza Horizon 1/2(Forza>Gran turismo).

10. Rainbow Six 3: Raven Shield.(Tas žaidimas po kurio labai norėjau dirbt policijoje, svajone lik sveika...)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesu žaidimų mėgėjas :) Bet pavardinsiu tuos, kurie buvo ir dar vis yra verti mano dėmesio ^^

1. Postal 2 - cenzūra patiko :))

2. CS 1.5 ir CS 1.6 - geriausias MP

3. MineCraft

4. DayZ - labai patiko, ir žadu pirkti ir draugams keliems

5. Worms 3D

6. F1 :) Ten nuo 2002 metų iki dabar F1 2014 vis dar žaidžiu jį ^^

7. Super Mario

8. Need For Speed: Run

9. Kažkoks gatvių dragas buvo :D

10. COD beveik visos dalys patiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Lineage 2 - žaist pradėjau kai buvau gal 6 metų, dieną naktį nenulipdavau nuo PC kad vien pažaiščiau šitą žaidimą, padaryčiau questų, levelį pasikelčiau. Dabar galima sakyt nebežaidžiu, nes mažų reitų servuose žaidžia vos keli žmonės. Arba visi perėję į naujausias kronikas kurios yra didžiausia nesąmonė arba visi žaidžia aukštų reitų servuose kur visiškai neįdomu kai viską susirenki geriausio per valandą jei dar nemažiau.

2. Worms Armageddon - panašiai kaip ir su Lineage 2, šį žaidimą žaidžiau nuo mažens kai man buvo apie 6 metai. Jeigu nežaisdavau Lineage, žaisdavau Worms. Kartais palošiam dar su .lukonic', prisiminimai praleidžiant daug valandų senai vis sugrįžta. :D

3. Sims (2, 3, 4) - kaip ir su praeitais žaidimais, esu praleidęs daug laiko žaidžiant, neįsivaizduojų kodėl. Šiaip smagus žaidimas ir tiek. :D

4. Portal 2 - da story bruh.

5. GTA4 - da story bruh.

6. NFS Underground 1-2 - lygiai taip pat praleisdavau daug laiko žaidžiant šitus žaidimus, tai.. :x

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kal Online ( Ooo dieve.. Šio žaidimo turbūt nei vienas nežino, nors gal ir pora žinos žmonių, bet tai buvo pats pirmas mano žaidimas, kurį mokiaus žaist su vyresniojo brolio pagalbą. +1 jam už kantrybę su manim ^^ . Išties smagus žaidimas, kurį dar ir iki šios dienos žaidžiu, Private serveriuose. Senesniais laikais tik patys serveriai buvo įdomesni :) Žanras MMORPG )

2. Call of Duty Modern Warfare 1;2;3 (Visa pati žaidimo istorija labai įtraukia, viskas taip įdomu, misijos ir panašiai... TOBULAS. Ypač pasivaikščiojimas po Černobylį buvo smagus)
3. Need for Speed ( Visos dalys, labiausiai Underground 1,2 ir Most Wanted senasis )
4. Counter-strike 1.6 ( Taip pat žaidimas žaistas nuo vaikystės, 7-8m. Dabar jau nebe tiek kabliuoja. )
5. Far Cry 3 ( Pati žaidimo istorija taip pat įdomi )
6. Call of Duty Black OPS 1;2 ( Žaidimas įdomus, bet pati istorija ne tokia įdomi kaip modern warfare )
7. GTA San Andreas, taip pat ir SA:MP ( GTA San andreas misijos buvo išties smagios, ganėtinai ir ilgai žaidžiau, kol visą perėjau, SA:MP buvo įdomus iki tol, kol nepradėjo masiškai vaikai kurt serverių )
8. RUST ( Gal šis žaidimas ir kitiem gaidiškai pasirodys, bet su draugu praleistos akimirkos ten buvo juokingos. Nusijuokt iki mirties ten galima. :D )
9. Worms ( Prisimenu taip pat su broliu ir sese žaisdavom , buvo juoko :D, visi tie smagūs sound'ai kaip Aleliūja ir panašiai :D
10. Runescape ( Gal net žaidimas ir vertas aukštesnės vietos. Žaidimas išties buvo įdomus, bet iki to laiko kol jis atsinaujino iki tokių nesamonių -.- )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.Cs 1.6 (Nėra ką sakyt :D )

2.GTA:SAMP(Labiausiai patiko kai su draugais ant kokio ant kokio LMG nueinam ir taškom naujokus kur tik teises laikosi :D )

3.MineCraft(Kaip gi be jo?)

4.Runescape(Patiko žais todėl nes nemokėjau žaidimų mažas parsisiūst paskui kažkaip užkabino.)

5.Team Fortress 2(Duokit kepurę.)

6.GTA  4

7.Pokemons fire rod Ar kaip ten :D (Dėl šito žaidimo nemiegojau 2 naktis :D )

Redaguota , nario Damage'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3426 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...