Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Marius@Co | SARG.lt turtų supirktuvė. ( Supirktuvė oficialiai pradės veikti nuo rytojaus ! )


Marius V.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3402 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

SARG.lt milijonų, bei viso kito turto supirktuvė. 

 

Sveiki, užsukę į SARG.lt turto supirktuvę. Joje turbūt aišku, jog aš pirksiu iš jūsų turtą ( pagrindas yra milijonai, bet aišku pirkti galėsiu ir mašinas, bei namus ). 

 

  • Mane labiausiai domina : 

1. Milijonai ( Na, jūs galėsite siūlyti savo kainą vieno milijono, o aš ją apsvarstysiu ar tikrai man verta mokėti, kiek jūs norite. )

2. Mašinos ( Labiausiai atsižvelgsiu į mašinos ridą ( /top10 taip pat ). Mokėsiu pinigus, tiek kiek ji bus verta vieno milijono kainos atžvilgiu. )

3. Namai ( Pirmenybę teiksiu, namams kuriuose daug narkotikų. Jūs galėsite siūlyti savo kainą už namą ir aš apsvarstysiu ar verta man iš jūsų pirkti ar ne. )

 

  • Atsiskaitymo būdai : 

1. Pervedimas į banką arba į mokėjimai.lt sąskaitą.

2. Kreditų užsakymas projekte - SARG.lt ( SMS žinute - bet labai retai tai darysiu. )

 

  • Pranešimas sukčiams ! : 

Visų pirma, apie ėjimą pirmam labai ilgai svarsčiau ir nusprendžiau pirmas eisiu, tik tada jeigu turėsite gerų atsiliepimų būtent šitame forume ! Jeigu bijote eiti pirmi, tada galime pradėti su labai mažomis sumomis. Taip pat nešmeižkite manęs, kad esu nepatikimas, jeigu neturėjote su manimi reikalų.

 

Susisiekti su manimi galite, per skype - makarocik

 

SUPIRKTUVĖ OFICIALIAI PRADĖS VEIKTI NUO PIRMADIENIO !

Redaguota , nario mαríus v
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3402 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...