Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kalėdinis SuperGames.Lt konkursas


gokasz.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3393 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Siūlau padaryti Kalėdinį SuperGames.Lt konkursą. Jis vyktų iki Kalėdų ir per Kalėdas laimėtojai gautų dovanas.

Laimėtojus rinktų patys forumo lankytojai per balsavimą.

Konkurso užduotis būtų kažką padaryti iš sniego arba kažką Kalėdiško su SuperGames.Lt atributika (logotipu, arba tiesiog nulipdyti senį ir priklijuoti supergames.lt logo ant balto lapo ant senio :D ).

Dėl prizų, manau jei atsirastų rėmėjų, galim patys kažką sugalvoti.

Aš galiu konkurso prizinį fondą paremti keliais prizais:

6 Linkomanija.net pakvietimai

Rust Steam Gift

Counter-Strike Complete Steam Gift

GTA Complete Steam Gift

Arba kažką kitą, tarkim kad ir papild. kodai iki kokių 25 lt - 30 lt arba kiti Gift'ai.

Būtų neblogai jei atsirastų daugiau rėmėjų ir jie apsireikštų šiame forume :D Administracija taip pat galėtų imtis iniciatyvos kažkokios.

Jei nebus rėmėjų ir jei pas administraciją bus nulis noro kažką daryti- ši konkurso idėja ir liks tik idėja.

Tai tiek.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš galiu konkurso prizinį fondą paremti keliais prizais:

6 Linkomanija.net pakvietimai

Būtų neblogai jei atsirastų daugiau rėmėjų ir jie apsireikštų šiame forume :D Administracija taip pat galėtų imtis iniciatyvos kažkokios.

 

 

Gal apsieikim be tokių š dalykų kaio nieko verti balansai, ar Accountai ar dar kokios vaikiškos nesąmonės. Nedaryk cirko iš mano pasiūlymo.

 

Sorry, bet nesusilaikiau, pats siulai nieko vertus linkomanijos accountus, o tau siulo vpsnet.lt balansą ir sakai tai nieko verta? Tu gal išsiplauk galvą (sorry už tokį išsireiškimą), bet apsispręsk ko nori. Nesiūlyk nesamoningų accountų ir tau niekas jų nesiūlys. Lol

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Medalį, bet tai neieškok visur naudos, padaryk kažkam kitam gerą :)

Sutikčiau, jei jie uždėtų tokį logo su sniegu ar kalėdoms. Ar kitaip paįvairintų foruma.

Mes paremsim, o ką jie mum?

O Dieve, nu ir vaikiškas protelis.

Tu prisidėsi prie konkurso rengimo, tu remi konkursą, ne forumą! Nereikia jokių medalių.

Žmonės išeis į kiemą, nulipdys sniego senį arba nupieš gražią snaigę ir ant balto lapo parašę "SuperGames.Lt" nufotografuos ir įdės nuotrauką čia. Koks skirtumas kokie tie prizai, tu pabūsi kieme, tu sudalyvausi Kalėdiniame konkurse, tu būsi kūrybiškas! Nuveiksi kažką!

Neturiu kantrybės aš čia su dauguma. Jei atsiras rėmėjų kurie suprato mano šios temos idėja ir sutarsite su moderatoriais arba administratoriais, tai aš prisidėsiu Steam Gift'ais arba kažkuo kitu.

Skaityti tokius vaikiško protelio komentarus- net galvą paskausta. Mano kontaktai: [email protected].

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O Dieve, nu ir vaikiškas protelis.

Tu prisidėsi prie konkurso rengimo, tu remi konkursą, ne forumą! Nereikia jokių medalių.

Žmonės išeis į kiemą, nulipdys sniego senį arba nupieš gražią snaigę ir ant balto lapo parašę "SuperGames.Lt" nufotografuos ir įdės nuotrauką čia. Koks skirtumas kokie tie prizai, tu pabūsi kieme, tu sudalyvausi Kalėdiniame konkurse, tu būsi kūrybiškas! Nuveiksi kažką!

Neturiu kantrybės aš čia su dauguma. Jei atsiras rėmėjų kurie suprato mano šios temos idėja ir sutarsite su moderatoriais arba administratoriais, tai aš prisidėsiu Steam Gift'ais arba kažkuo kitu.

Skaityti tokius vaikiško protelio komentarus- net galvą paskausta. Mano kontaktai: [email protected].

Tada aš pilnai sutinku. Pats paremčiau kokiu domenu kuris kelis metus galioja, arba vps ar Vds ar kokiu giftu. Redaguota , nario Žilvinas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O Dieve, nu ir vaikiškas protelis.

Tu prisidėsi prie konkurso rengimo, tu remi konkursą, ne forumą! Nereikia jokių medalių.

Žmonės išeis į kiemą, nulipdys sniego senį arba nupieš gražią snaigę ir ant balto lapo parašę "SuperGames.Lt" nufotografuos ir įdės nuotrauką čia. Koks skirtumas kokie tie prizai, tu pabūsi kieme, tu sudalyvausi Kalėdiniame konkurse, tu būsi kūrybiškas! Nuveiksi kažką!

Neturiu kantrybės aš čia su dauguma. Jei atsiras rėmėjų kurie suprato mano šios temos idėja ir sutarsite su moderatoriais arba administratoriais, tai aš prisidėsiu Steam Gift'ais arba kažkuo kitu.

Skaityti tokius vaikiško protelio komentarus- net galvą paskausta. Mano kontaktai: [email protected].

Konkurso idėja tikkrai gera ir gerbiu, kad nebūdamas nei adminu, nei moderatoriumi, bandai kažką gero siūlyti, deja- 100% kad šiame forume tokių konkursų nebus, nes adminai tuo neužsiims. Vienas dirba fabrike paromis, o kitas nenores.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ateik až arba skype, aš leisiu rengti konkursa, tai pat pridėsiu ir CS:go gift ;)

Ok, tada palaukim to rudens Steam Sale ir susimesim visi. Aš pats db tik kelis Gift'us turiu ir laukiu kokio Steam Sale.

Vienas klausimas tik būtų, reikia administratoriaus ar kokio patikimo žmogaus šitame forume, kas apsiimtų konkurso rengimo ir jam duoti visus Gift'us bei kkitus prizus.

Gal Justas (jei norėtų) ar kitų variantų gal būtų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ok, tada palaukim to rudens Steam Sale ir susimesim visi. Aš pats db tik kelis Gift'us turiu ir laukiu kokio Steam Sale.

Vienas klausimas tik būtų, reikia administratoriaus ar kokio patikimo žmogaus šitame forume, kas apsiimtų konkurso rengimo ir jam duoti visus Gift'us bei kkitus prizus.

Gal Justas (jei norėtų) ar kitų variantų gal būtų?

Žinoma, jei nariai patys prašo konkurso ir net surenka jam prizus, kaip aš galiu atsisakyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norint konkurso- reikia prizų.

Norint prizų - reikia pinigų.

Norint pinigų - reikia rėmėjų.

Norint rėmėjų - reikia administracijos kuri tuo užsiimtų. Poryt bus Gruodis. Negavau jokios pm apie konkursą, jo rengimą, rėmimą- žodžiu nieko negavau, niekas nieko man nerašė, tik Skype visi prašinėja, kurio neturiu ;D. Tai kaip supratau, aš tik vienas noriu to konkurso ir tik vienas remiu jį? :D

Ok tada, ačiū už dėmesio! ;D Temą galit rakinti ar ištrinti, kaip jums geriau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3393 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...