Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Įvertinkit man kompiuterį


Dziho

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3405 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Toks pat kaip mano. O su rezoliucija full hd eina far cry 4 ant ultra 30-50fps. very high stabiliai 60 stovi.


Atsakysiu į klausimą kodėl dažnis tik 798mhz rašo. DDR = Double Data Rate jai nori matyti tikrą dažnį turi dauginti iš 2. tai 798x2=1596 = 1600mhz.

Redaguota , nario Fix0d
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Toks pat kaip mano. O su rezoliucija full hd eina far cry 4 ant ultra 30-50fps. very high stabiliai 60 stovi.

Atsakysiu į klausimą kodėl dažnis tik 798mhz rašo. DDR = Double Data Rate jai nori matyti tikrą dažnį turi dauginti iš 2. tai 798x2=1596 = 1600mhz.

Aha, norejau pasigincyt, bet ir pas save patikrinau, irgi ne 1600 raso. Kai 2 ploksteles stovejo tai man atrodo rase kitaip. Db kai viena isistaciau, tai jo..

3b90c9fdebeefe8209f1e8e31f95a435161.png

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas klausimas. Kai žaidžiu CS:GO procesoriaus temperatūra pakyla iki 70 - 72 laipsnių. Norėčiau paklausti ar čia labai perdaug ir ar jau vertėtų išsivalyti kompiuterį ir užsitepti termo pastos ?

Vertetu. Veliau gali tau kilti ir daugiau, o tai nera gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atrodo kompiuteris geras, bet jai taip tokia proco temperatura kad ir žaidžiant žaidimus, jau yra per daug, tad reikėtu apgalvoti ar tikrai viskas gerai su juo, ar nėra tokių problemu kaip per mažas aušinimas, ar per maža dežė, tai Intel procesorius, tad reiškia nekaista tiek kiek AMD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3405 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...