Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pyzdiec kai nebėra ką veikti prie PC. Taigi pasiūlot.


Dėdė Haris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hay!


Pizdiec atejo toks laikas kai nebėra absoliutiškai ką veikti prie viskas atsibodė cs,ms,internetiniai žaidimai nu tiesiog nebetraukia. 


Taigi pasiūlykit ką veikti nu pvz ką pats žaidi gal nežinosiu kokio žaidimo gal užkablios nu ką žinau. Tik nesakykit eik programuok, kodink ar kažką pnš nu tikrai tokiu dalykų neužsiimsiu.


 


 


Nu tiesiog papasakokit ką pats veiki :D 


 


 


+r3p Už gerą pasiūlymą 


 


Gero Penktadienio ir savaitgalio


 


 


Su Pirmu Sniegu! :)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jesus.. Pilna naujų žaidimų, Shadow of Mordor, Far cry 4, AC Unity.. Paieškot pats tingi?

Kai žmogus nebenori nieko, jam tos paieškos nichuja nepadės. Jam viskas atrodys sumautai, neįdomu bus. Jam reik parodyt tai ko nepastebi pats. Kalbu iš savo patirties tad neužsipulk jo :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisimink senus žaidimus, kai jie visada kabliodavo. Aš kartas nuo karto atsisiunčiu kokį starcraft, warcraft, diablo, nfs seną, prisimenu gerus laikus, kartais pakablioja, kartais pamatai, kad niekad nesi iš tikro perėjęs savo mėgstamiausių žaidimų, ir pagaliau pereini.

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matosi, kad įsivarei priklausomybę kompiuteriui. Supraščiau, jeigu kažką darai, bet jeigu neturi visiškai ką veikti, tai geriau pasiimk knygą ir mokykis, mokslas visalaik į naudą. Žinoma gali ir internetu, jeigu reikia kokios nors info. Patikėk, man taip prieš kelis metus buvo, susiemiau padariau tą, ką prieš tai minėjau, ir rezultatai dar geresni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu žinok nesu prie kompiterio priklausomas, nes po mokyklos 3 valandą varau į boksą ir pareinų 17:30 kažkur, tai kol viską pasidarai ir būną puse 7, bet šiaip sakau vakare kai prisėdi prie kompo nėrą ką veikti. O senus žaidimus bandžiau Ir NFSMW IR NFSU2. Lol'as nekablioja, nes esu toks žmogus, jei neįkertu ten nieko tai ir nelošiu :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu žinok nesu prie kompiterio priklausomas, nes po mokyklos 3 valandą varau į boksą ir pareinų 17:30 kažkur, tai kol viską pasidarai ir būną puse 7, bet šiaip sakau vakare kai prisėdi prie kompo nėrą ką veikti. O senus žaidimus bandžiau Ir NFSMW IR NFSU2. Lol'as nekablioja, nes esu toks žmogus, jei neįkertu ten nieko tai ir nelošiu :D

Štai čia būna žaidimukų atsipalaidavimui - www.newgrounds.com

Aš iš neturėjimo ką veikti kasdien paskaitau straipsnius:

ir t.t. :)

Dabar va žiema bus dar užsiėmimo, nukasinėti sniegą nuo kiemo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš tai kai neturiu ką veikti parsisiunčiu labai senus žaidimus. pvz.: mario , need for speed underground 2. Prisimenu senus laikus kai žaisdavau šituos žaidimus kaip ir sakė lukonic. 

 

Aš pats šiaip nieko nežaidžiu BEVEIK , nes dažniausiai sėdžiu prie photoshop , klausaus muzikos ramios , kartais pasirašinėju , paskaitau straipsnius. x.x

Redaguota , nario E. V.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...