Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip manot ar gera vaizdo plokštė?


Micso

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi nutariau nusipirkti vaizdo plokšte, nes mano senoji Gigabyte Geforce GT 630 jau parėjo kaip sakoma, nusižiūrėjau šia vaizdo plokšte : http://www.kilobaitas.lt/PCI-E_16x/Asus/ASUS_Radeon_R7_250X,_2GB_GDDR5/R7250X-2GD5/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_433&ID=551870

 

Kaip sakote, apsimoka pirkti už tokia kainą? Jeigu neapsimoka pasiūlykite daugiau variantu jeigu galite, beabėjo ligi 350LT.

Redaguota , nario Micso
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasiskolink iš tevų ar draugų kaip nors ir nusipirk kokia GeForce ar pnš, kad būtų keturių gigabaitu. O jei tau kompas negeimint arba kokius paprastus žaidimus lošt tai tiks ir šita tik paieškok gal pigiau kur rasi.

Žmogau nors nusimanai apie vaizdo plokštes? Ir kam skirti vaizdo plokštės DDR ar GDDR tipai? :D Ar šiaip atėjai pafreepostint? 

 

Žmonės nu reikia pagalbos man, padėkit paieškot dar variantu už tokia kainą, nepagailėsiu + REP

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4GB tikrai nepirk, neklausyk, kurie sakys kitaip - neklausyk. 4GB vaizdo plokštę imti reikia kai jau viršyji 1000Lt ribą, nes kitu atveju vaizdo plokštėneišnaudos savo atminnties, tu tiesiog išleisi veltui pinigus. Jeigu sugedo ir situacija neatidedama, pirk tokią, kokią gali įpirkti, o tau siūlau: http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai/vaizdo_plokstes/asus_gf_gtx750_1gb_gddr5_pcie_gtx750phoc1gd5. Tik išsiardyk kompiuterį ir patikrink ar matiblokis yra 400W galios :)

Redaguota , nario Tormazas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4GB tikrai nepirk, neklausyk, kurie sakys kitaip - neklausyk. 4GB vaizdo plokštę imti reikia kai jau viršyji 1000Lt ribą, nes kitu atveju vaizdo plokštėneišnaudos savo atminnties, tu tiesiog išleisi veltui pinigus. Jeigu sugedo ir situacija neatidedama, pirk tokią, kokią gali įpirkti, o tau siūlau: http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai/vaizdo_plokstes/asus_gf_gtx750_1gb_gddr5_pcie_gtx750phoc1gd5. Tik išsiardyk kompiuterį ir patikrink ar matiblokis yra 400W galios :)

Mano maitinimo blokas 500W, dėkui už pasiūlyma, bet ši vaizdo plokšte skirta ne high-end gaming'ui taip? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano maitinimo blokas 500W, dėkui už pasiūlyma, bet ši vaizdo plokšte skirta ne high-end gaming'ui taip? :)

Ne High-End, tačiau tikrai neprasčiausia. Be to už GT630 tikrai geresnė. Aš ją turiu, man CS:GO beveik ant Ultra stabilus 60FPS su VSync, ETS2 ant High tas pats, TF2 ir LoL eina ant Ultra su tuo pačiu FPS. GTAIV nešė ant Medium-High, vietose, kur daug šešėlių, palagindavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne High-End, tačiau tikrai neprasčiausia. Be to už GT630 tikrai geresnė. Aš ją turiu, man CS:GO beveik ant Ultra stabilus 60FPS su VSync, ETS2 ant High tas pats, TF2 ir LoL eina ant Ultra su tuo pačiu FPS. GTAIV nešė ant Medium-High, vietose, kur daug šešėlių, palagindavo.

Žinok, man dabar labiau naujos kartos žaidimai rūpi, tai va man labiau įdomu yra dėl tokių dalykų, o dėl GTA IV viskas aišku ir taip, nes žaidimas pats nėra gerai optimizuotas.. O kaip pvz su Need for speed: Rivals būtų? Nes kiek žiūrėjau video tai R7 250x šį žaidima ant 1280x720 rezoliucijos išvežė ant ultra, kompiuterio specifications labai panašūs į mano kompiūterio, tai kaip sakai įmanomas dalykas, kad ant ultros išvežtu ir šis GTX 750?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaičiau keliuose puslapiuose kokia vaizdo plokštę nusipirkti už 120$, tai pagrindiniai siūlymai ir buvo GTX 750, GTX 650ti ir R7 250x, tai paskaitęs nusistačiau nuomonę, kad pvz GTX 750 ryja mažiau energijos, bet ir parodo mažesni performance, o R7 250x ryja daugiau energijos, bet parodo žymiai geresni gaming performance, ar tai tiesa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaičiau keliuose puslapiuose kokia vaizdo plokštę nusipirkti už 120$, tai pagrindiniai siūlymai ir buvo GTX 750, GTX 650ti ir R7 250x, tai paskaitęs nusistačiau nuomonę, kad pvz GTX 750 ryja mažiau energijos, bet ir parodo mažesni performance, o R7 250x ryja daugiau energijos, bet parodo žymiai geresni gaming performance, ar tai tiesa?

Visi skirtingai rašo, tačiau manau, jog jų abiejų našumas yra beveik lygus, tad teigti, jog R7 250x parodo didesnį našumą neteisinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Visi skirtingai rašo, tačiau manau, jog jų abiejų našumas yra beveik lygus, tad teigti, jog R7 250x parodo didesnį našumą neteisinga

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2078&gid2=2046&compare=geforce-gtx-750-asus-1gb-oc-edition-vs-radeon-r7-250x-asus-2gb-edition

 

Va prašau, GTX 750 pasirodo yra tikrai pranašesnis už R7 250x preformance srityje

 

Dar be to norėjau paklausti kokią įtaką daro L2 Cache?

Redaguota , nario Micso
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu gtx 650 1gb palit, už 300Lt pirkau tai nfs rivals man ultra 30fps, be dropu. Bet pas man procas lievas tai kai kurie dėl proco lagina geimai, kaip asc unity, ant low 15fps nes procas q6600 2,40ghz. O šiaip vaizduškė tikrai gera.

Ant kokios rezoliucijos žaidi žaidimus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...