Edvinas`Wuhi

Pradėjo strigti telefonas po mano klaidos.

Recommended Posts

Sveiki, nesenai šiaip pažaidimams bandžiau "ale" nurootinti savo telefoną :D Ir įsirašiau iš http://www.gigabytecm.com/en/goodscontent.php?id=115&type=2 , dariau ten viską kaip nurodyta, ir žodžiu noriu pasiteiraut, gal yra kokių tikslių linkų kaip visą tą šūdą panaikint, ir nusirootint normaliai telefoną? Nes jau užkniso, kai kokie racing žaidimai veikia ant 3FPS. ačiū :D Telefonas - Gsmart Guru G1

Supratau vieną dalyką, kad padariau "Firmware update" Ir nuo to laiko pradėjo laginti, ką daryti? Patarkit nagi :D

Redaguota , nario EdvinasFresh

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Pats kaip lavonas ;D Padėkit geriau :D

Hardui pzdc. Vežk į taisyklą, kol nesprogo telefonas :DDDD Matai supysaj tylyfoną su rootinimu :DDD

Dalintis šį pranešimą

Jauciu reikes sena firmware rasytis.. tokiu tel isvis nepatartina krapstyt.. toki koki nusipirkai, tokiu ir naudokis. Juose taip viskas ant snargliu padaryta..

Dalintis šį pranešimą

Mano toks pat telefonas ir aš jį irgi nusirootinau su kažkokia kinietiška programa per pc kuri skirta butent mtk6589 procesoriams telefonų ir nuo to laiko jis biški lagina ir galvojau gal atsirootint tik nežinau kaip.

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele