Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar kas turi Naujos kartos GTA V? Iš kur pirkote?


EdvinasLietuvis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Suma gera. Jei nežaidęs ant senos kartos konsolių patariu pirkt, pabai įtraukiantis story modas, pirkau iš PSN. Luconic. Mašinų dūžimas kiek pastebėjau mėra pasikeitęs.

Tada perku, senos kartos konsolės neturėjęs todėl jau nuo 13 metų rugsėjo 17 dienos kankinuosi ir dabar ruošiuosi pirkti :) O tu Lukonic mane iš pradžių truputį sumaišei galvoju prie ko tas Dūžimas normalų klausimą uždaviau tas dar bando parašyti kitą kvailą, o poto per komentarus matau kad tave domino GTA V Mašinų dūžimas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tada perku, senos kartos konsolės neturėjęs todėl jau nuo 13 metų rugsėjo 17 dienos kankinuosi ir dabar ruošiuosi pirkti :) O tu Lukonic mane iš pradžių truputį sumaišei galvoju prie ko tas Dūžimas normalų klausimą uždaviau tas dar bando parašyti kitą kvailą, o poto per komentarus matau kad tave domino GTA V Mašinų dūžimas :)

Tu kažkodėl visada mane klaidingai supranti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...