Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu SARG.lt serverio paskyrą.


Aurimas Juk.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, SuperGames.lt nariai,moderatoriai ar net gi peržiūrintys mano temą administratoriai. Šią tema kuriu, todėl, kad noriu parduoti savo seną SARG.lt serverio paskyrą. Daugiau informacijos, aprašysiu apačioje. Kontaktai taip pat bus parašyti apačioje.

 

Informacija:

  • 360 tūkstančių serverio XP.
  • Yra 10 skin'ų.
  • 800 kreditų.
  • Verslas ( 2100 be vip/min, su vip 4200 lt/min.)
  • Dvi mašinos (Sanchez, Huntley) Abidvi virš 1'000 KM ridos.
  • Pinigų nėra, tik algoje 400 tūkstančių litų. (Su verslu greit užsidirbsite)
  • Yra darbų XP, visų neišvardinsiu. Nuotrauką į skype nusiųsiu.
  • Neesu nei viename blist'e.

Manau paskyrą yra tikrai gera, ir dar pridėčiau forumo paskyrą su 720 pranešimų (2 įspėjimai), 30 reputacijos taškų. Neesu projekte pasišiukšlinęs t.y. apgavęs ar taip nemėgstamas žaidėjas, pažįstamų taip pat turiu nemažai.

 

Atsiskaityti galėtumėte, BANKU, SMS (dėl SMS tiksliai nežinau, bet man geriau būtų BANKU).

 

Už paskyrą norėčiau - 70 LT, kaina derinama.

 

Kontaktai:

  • Skype; aurimas3591
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jiems reikia mokėti už tarpininkavimą? Dar to nežinojau, nesąmonė.  :blink:

Na aš, kai norėjau daryti mainymą ir pakvietęs buvau moderatorių, sakė jog turiu aš ir pardavėjas sumokėti jam po 10 % internetinio turto vertės. 

 

Na, o apie paskyrą tai manau rytoj arba sekmadienį prigriebsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...