Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Forumo administratorius- Valdas apgavo ir užblokavo


⠀s1͏m͏p͏l͏e

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3413 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Manęs paprašė sukurti tema.

Šio forumo administratorius, apgavo narį "fantasy" : http://www.supergames.lt/user/44213-fantasy/ ant 5 lt. Atėmė teisę kurti, bet kokį turinį šitame forume, be jokios įvardintos priežasties visam laikui (tą gali patvirtinti kiti moderatoriai).

Jeigu reikia kam nors įrodymų, tegul rašo fantasy, o ne man. Man visiškai dzin yra, kad ponaitis Aurimas nesugeba sutvarkyti savo draugelio Valdo.

Paklauskit to savo Valdelio, už ką gi užblokavo jis fantasy? Bus žinutė ištrinta :D

Nesuprantu tikrai, kodel jus donoruojat šį forumą ir jame liekate. Uzdarbis.lt 10 k gali pasiūlyti daug daugiau.

Redaguota , nario w7hr856
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai sukelk irodymus čia sukurei tema tai ir irodimus sukelk.

O kas tu esi? Niekas tu esi sitam forume, tik Valdo trolis esi. Valdas gi adminas, istrins tema ir tuos irodymus. Tegul siuncia irodymus Aurimui ir meta nafik ta gaidi is sito forumo. Peza cia visokie troliai nesanones kaip tu.

Tai sukelk irodymus čia sukurei tema tai ir irodimus sukelk.

O kas tu esi? Niekas tu esi sitam forume, tik Valdo trolis esi. Valdas gi adminas, istrins tema ir tuos irodymus. Tegul siuncia irodymus Aurimui ir meta nafik ta gaidi is sito forumo. Peza cia visokie troliai nesanones kaip tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kas tu esi? Niekas tu esi sitam forume, tik Valdo trolis esi. Valdas gi adminas, istrins tema ir tuos irodymus. Tegul siuncia irodymus Aurimui ir meta nafik ta gaidi is sito forumo. Peza cia visokie troliai nesanones kaip tu.

O kas tu esi? Niekas tu esi sitam forume, tik Valdo trolis esi. Valdas gi adminas, istrins tema ir tuos irodymus. Tegul siuncia irodymus Aurimui ir meta nafik ta gaidi is sito forumo. Peza cia visokie troliai nesanones kaip tu.

Nusileisk ant žemės žmogeliuk ka noriu ta rašau ir man *Myliu SuperGames.lt* ant tokių kaip tu.Niekur aš neteisinu kad Valdas nėra sukčius ir tt tik paprašiau kad ikeltu irodimus irodytu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kas tu esi? Niekas tu esi sitam forume, tik Valdo trolis esi. Valdas gi adminas, istrins tema ir tuos irodymus. Tegul siuncia irodymus Aurimui ir meta nafik ta gaidi is sito forumo. Peza cia visokie troliai nesanones kaip tu.

O kas tu esi? Niekas tu esi sitam forume, tik Valdo trolis esi. Valdas gi adminas, istrins tema ir tuos irodymus. Tegul siuncia irodymus Aurimui ir meta nafik ta gaidi is sito forumo. Peza cia visokie troliai nesanones kaip tu.

Ką tu čia nusišneki troli tu :DDD paprašė įkelt įrodymus. Koks skirtumas ar ištrins su įrodymais, ar be jų? Vapšie medis....

 

P.S pats sau klausimą užsidavei: O kas tu esi, kad galėtum taip raganėt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu va per šiuos metus jau kelinta temą apie forumą ir pagrinde susijusios su Valdu ? 5 ar 10 net nepamenu kuo toliau tuo labiau ritasi ši administracija kuo toliau tuo labiau man čia nebepatinka mano ankstesnį acc išaktyvino be priežasties kai paklausiau kodėl išaktyvino tiesiog ignorina net ir db apgailėtina kas čia dedasi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskutiniu metu labai daug šnekų forume apie Valdą kaip vagį ir apgaviką, bet niekas man nesugeba pateikti jokių įrodymų. Ir ne tai, kad abejotinų įrodymų, bet visai jokių! :D

 

Žinau tik situaciją su http://www.supergames.lt/user/44333-wolfas/ , su juo susisiekta, su abiem pasikalbėta ir tikiuosi, viskas per pora dienų gražiuoju išsispręs, jei ne - išspręsiu negražiuoju (wolfas liks patenkintas).

 

Kas turit kokių nusiskundimų ar šiaip dar kažko siųskit į [email protected], aiškiai, informatyviai, be emocijų parašykit, pateikit įrodymus (jeigu turit) ir sutvarkysiu aš greit viską. Ir ne tie, kurių draugai nukentėjo, bet tie, kurie patys nukentėjo. Noriu pasikalbėti ir įsitikinti, kad tokių tikrai yra.

 

Jeigu niekas taip ir nesikreips, o tik pasakos kaip apie kažkokius įsivaizduojamus gandus, tai aš jo vien gandais patikėjęs nepašalinsiu, nes kaip administratoriaus jis pareigas atlieka gerai ir aš nusiskundimų juo neturiu.

 

Tad skūskitės! Laukiu. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskutiniu metu labai daug šnekų forume apie Valdą kaip vagį ir apgaviką, bet niekas man nesugeba pateikti jokių įrodymų. Ir ne tai, kad abejotinų įrodymų, bet visai jokių! :D

Žinau tik situaciją su http://www.supergames.lt/user/44333-wolfas/ , su juo susisiekta, su abiem pasikalbėta ir tikiuosi, viskas per pora dienų gražiuoju išsispręs, jei ne - išspręsiu negražiuoju (wolfas liks patenkintas).

Kas turit kokių nusiskundimų ar šiaip dar kažko siųskit į [email protected], aiškiai, informatyviai, be emocijų parašykit, pateikit įrodymus (jeigu turit) ir sutvarkysiu aš greit viską. Ir ne tie, kurių draugai nukentėjo, bet tie, kurie patys nukentėjo. Noriu pasikalbėti ir įsitikinti, kad tokių tikrai yra.

Jeigu niekas taip ir nesikreips, o tik pasakos kaip apie kažkokius įsivaizduojamus gandus, tai aš jo vien gandais patikėjęs nepašalinsiu, nes kaip administratoriaus jis pareigas atlieka gerai ir aš nusiskundimų juo neturiu.

Tad skūskitės! Laukiu. :D

Del 5 lt ismesi Valda is admin? o.O abejoju :) Gal zmogus nenori del tu 5 lt cia daryti cirko. Ir dar vienas idomus dalykas, kodel niekas nesugeba atsakyti, uz ka tas "fantasy" buvo uzblokuotas? As kaip suprantu, priezastis nezinoma? Ar gi ne keista?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3413 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...