Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Klausimas] Dėl Operation Vanguard access Pass


⠀s1͏m͏p͏l͏e

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3441 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nusipirkus abi Campaigns, kiek per savaitę galima gauti misijų ir įvygdžius misiją, ar cooldown'as dedamas?

Aš 12d nusipirkau abi tas Campaign, bet įvygdžius misiją man uždeda 2 d. cooldown, ar čia bugas ar taip ir turi būti?

Dekui.

--------------

Edit.:

O radau: http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/2m9hnu/1_mission_all_2_days/

Pasityčiojimas šis operation yra :D Bet man šiandien jis atsipirko su visais Campaigns- gavau drop vertą 36€.

Ok, temą galite rakinti, atsakymą radau pats.

Redaguota , nario w7hr856
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Csgo-vanguard-coins.png

Bronze: Purchase the pass

Silver : Accrue 3 stars

Gold: Accrue 4 stars

Dabar reikia pamastyti kokias misijas rinktis, nes iki Vasario 11 (atrodo iki tiek galioja šis Operation) visų misijų neįmanoma įvygdyti. Geriausiai imti 1 - iš 3 star ir 1 iš 1 star. Kas dvi dienas tik 1 misija.. aferizmas.

Nesu dabar prie kompiuterio, nepamenu kaip tiksliai tas Deagle vadinosi, Blaze atrodo.

Redaguota , nario w7hr856
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Csgo-vanguard-coins.png

Bronze: Purchase the pass

Silver : Accrue 3 stars

Gold: Accrue 4 stars

Dabar reikia pamastyti kokias misijas rinktis, nes iki Vasario 11 (atrodo iki tiek galioja šis Operation) visų misijų neįmanoma įvygdyti. Geriausiai imti 1 - iš 3 star ir 1 iš 1 star. Kas dvi dienas tik 1 misija.. aferizmas.

Nesu dabar prie kompiuterio, nepamenu kaip tiksliai tas Deagle vadinosi, Blaze atrodo.

 

O tai ne kas 4 dienas ?

Redaguota , nario ToRex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

O tai ne kas 4 dienas ?

Aš pirkau Maghreb ir Eurasia Theater po €2.39, man dabar 1 misija kas antrą dieną (įvygdžiau 18 d, tai galėsiu kitą vygdyti 20 d.). Dabar esu įvygdęs 8 misijas, jei būčiau žinojęs, kad čia tokia nesąmonė, būčiau jau turėjęs Silver Coin. Redaguota , nario w7hr856
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3441 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...