Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Siūlau Valdą mesti lauk, ir priimti Justas Š. į administratorius!


Laurynas,

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3422 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šis pasiūlymas skirtas Aurimui! Nebandyk rakinti temos Valdai, nes parašysiu jam asmeniškai, kad rakini ir trini visas temas, kurios apie tave! Tegul lankytojai balsuoja, ir žinosim, ar tu jiems patinki!

Siūlau Valdą mesti lauk, ir priimti Justas Š. į administratorius! Jis puikiai atliktų administratoriaus pareigas.

Valdas yra sukčius, ir net bijodamas kritikos, užrakino temą: http://www.supergames.lt/topic/200059-gamerislt-nuomonė-apie-supergameslt-scamerių-forumas/#entry1438729 . Tai tikrai ne administratoriaus elgesys!

Tai ar norite Valdą mesti lauk ir priimti normalų administratorių?

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aurimas sprendžia ką priimti ką ne. Kalbėjom apie mano pasiliekimą, ir aš pasilieku ir niekur nedingstu :) Niekas taip gerai nesitvarko su forumu kaip aš.

 

Jokie jūsų balsavimai ar kas nepadės, todėl temą rakinu, jeigu nori rašyk aurimui, jo el paštas : [email protected]

 

Beto, nieko asmeniško, bet parašei 39 forume. Ką tu apie jį išmanai ? Tu net nematai visų temų ir jau lendi į pačia aukščiasią forumo skiltį.

  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 12
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3422 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...